Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Danuta Stenka odpowiedziała na krytykę za udział w Celebrity Splash
ONS
Newsy

Stenka odpowiada na krytykę za udział w Celebrity Splah: Nie jestem niczyją własnością

Aktorka nie żałuje swojej decyzji?

Program Celebrity Splash pomimo wielu negatywnych komentarzy dotyczących uczestników i jurorów okazał się prawdziwym hitem. Show Polsatu, w którym gwiazdy i celebryci wykonywali skoki do wody, cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Niestety, nie wszystkim spodobało się to, że w rozrywkowym programie wystąpiła wielka gwiazda, Danuta Stenka. Głos w tej sprawie zabrała nawet Nina Terentiew. "Caryca" polskiej telewizji przekonywała wówczas, że Stenka z pewnością nie straci sympatii swoich fanów. Zobacz: Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash: Korona jej z głowy nie spadnie!


Po kilku tygodniach od zakończenia pierwszej edycji kontrowersyjnego show aktorka zdecydowała się odpowiedzieć dlaczego przyjęła propozycję Polsatu oraz zdradziła jak zareagowała na słowa krytyki. W rozmowie z magazynem "Grazia", mówi:

- Prawdę mówiąc, nie rozumiem całego tego zamieszanie. Przecież to jest po prostu praca. Praca jak każda inna. A jak uczy mamusia, podejrzewam, że nie tylko moja i nie tylko o mnie: żadna praca nie hańbi. Nie rodzaj pracy jest chałturą, ale stosunek do niej - powiedziała w rozmowie z magazynem Grazia. (...) kiedy dochodziły do mnie przez osoby trzecie komentarze na temat mojego udziału w programie, poczułam się nagle jak czyjaś własność. Jak durnostojka, figurka, którą posiadacze stawiają sobie na kominku czy parapecie. A skoro została tam postawiona, nie ma prawa się zmienić na jotę, bo przestanie pasować do umeblowania i wyląduje w pawlaczu. Takie sytuacje bywają wartościowe, bo każą odpowiadać , przede wszystkim sobie, na podstawowe pytania. No więc odpowiedziała sobie- nie jestem niczyją własnością. W tym czasie przyszła do mnie ta praca, a nie inna. Mogłam albo ją przyjąć, ryzykując, że wyląduję w pawlaczu czy koszu na śmieci wielu wielbicieli, albo obrazić się na rzeczywistość, zamknąć w czterech ścianach i czekać na "godną mnie" propozycję. A swoją drogą chciałabym zapytać tych, których dotknęła moja decyzja: czy naprawdę sądzą,że nie wolałabym zarabiać na życie, wykonując swój zawód, na przykład grając w filmach? Odpowiedź wydaje się tak oczywista, że aż głupio zadawać takie pytanie.


Chcielibyście zobaczyć Danutę Stenkę w kolejnej edycji programu Celebrity Splash?

Zobacz na Polki.pl: Danuta Stenka- w teatrze wiek nie gra roli

Nina Terentiew o Danucie Stence
ONS
Newsy
Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash: Korona z głowy jej nie spadnie!
Mocne słowa dyrektor programowej

Udział Danuty Stenki w Celebrity Splash wciąż budzi wielki emocje. Sama zainteresowane w końcu skomentowała sprawę i zapewniła wszystkich, że jest to dla niej ciekawe wyzwanie. Przypomnijmy: Stenka tłumaczy w końcu udział w Celebrity Splash. Podziwia wszystkich uczestników Dla wielu osób nieprawdopodobne jest to, że aktorka z tak wielkim dorobkiem i talentem weźmie udział w programie rozrywkowym. Dyrektor programowa Polsatu, a jednocześnie "caryca" polskiej telewizji, Nina Terentiew przekonuje, że korona Stence nie spadnie z głowy. Jest przekonana, że pani Danuta poradzi sobie znakomicie: Niby dlaczego udział Danuty Stenki w tego typu programie był niewyobrażalny? To takie typowe polskie podejście. Jeśli ktoś zagrał Hamleta, to ma całe życie chodzić z czaszką w ręku? Oczywiście, że nie. Danucie Stence tak mocno siedzi korona wielkiego aktorstwa na głowie, że to, że chciała się nagle sprawdzić w zupełnie innej roli, trochę się zabawić, nie sprawi, że nagle ją straci. Stenka przyszła na zdjęcia próbne i powiedziała: „Jeżeli poczujemy do siebie feeling, to wchodzę w to”, i tak się stało. Jest zadowolona i na pewno będzie świetną jurorką - mówi w rozmowie z Faktem Nina Co o tym sądzicie? Zobacz: Danuta Stenka straci pracę przez "Celebrity Splash"? Tabloid wyczuł nową aferę Gwiazdy podczas treningów do "Celebrity Splash"

Otylia Jędrzejczyk inspiruje się Iwoną Pavlović
ONS
Newsy
Otylia Jędrzejczak chce być jak Iwona Pavlovicz: Celebrity Splash ma mnie... Białą Mambę!
Potwierdziła to w ostatnim odcinku

Program Celebrity Splash od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Największą dyskusje wywołał udział Danuty Stenki w roli jurora nowego show. Celebrity Splash i Danutę Stenkę postanowiła wówczas bronić sama Nina Terentiew. Zobacz: Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash: Korona z głowy jej nie spadnie! W programie, w którym gwiazdy wykonują skoki do wody, w roli jurora występuje także Otylia Jędrzejczak . Była sportsmenka w nowej roli jest dość surowa i wymagająca. Jędrzejczak w rozmowie z magazynem "Party" przyznała na kim wzoruje się jako jurorka. - Od początku założenie było takie, że skoro jestem zapoznana z wodą, rywalizacją i skokami mam dawać fachowe opinie - zdradza Otylia. Chcę z odcinka na odcinek widzieć postęp i efekt "wow". Wiesz "Taniec z Gwiazdami" ma Czarną Mambę a "Celebrity Splash!" ma mnie... Białą Mambę ! Wygląda więc na to, że uczestnicy nowego show Polsatu, nie mogą liczyć na taryfę ulgową u Otylii Jedrzejczak. Co ciekawe pływaczka potwierdziła te słowa we wczorajszym odcinku zakładając koszulkę z nadrukiem "Biała Mamba" i nie szczędziła słów krytyki gwiazdom.  Zobacz: Dowbor zrezygnował z Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo             Gwiazdy w pierwszym odcinku Celebrity Splash:  

Andrzej Szczęsny wygrał Celebrity Splash
Facebook
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Andrzej Szczęsny wygrał pierwszą edycję Celebrity Splash!
Za nami finał programu

Za nami wielki finał programu " Celebrity Splash ". W ostatnim odcinku show Polsatu nie zabrakło ogromnych emocji. Dzisiaj swoje skoki do wody zaprezentowali: Saszan , Misheel Jargalsaikhan , Julia Wróblewska i Andrzej Szczęsny . Wszyscy uczestnicy od rana ostro trenowali na basenie. Tydzień temu z programu odpadł jeden z faworytów: Andrzej Supron. Zobacz: Z "Celebrity Splash" odpadli Kraśko, Liszewski i... Gwiazdy musiały wykonać dzisiaj skoki samodzielne oraz synchroniczne. Jury w składzie: Otylia Jędrzejczak, Danuta Stenka i Tomasz Zimoch jak zwykle trafnie oceniali zawodników. Na widowni wszyscy uczestnicy pierwszej edycji programu kibicowali swoim kolegom w finale. Saszan mogła również liczyć na wsparcie Dawida Kwiatkowskiego , który specjalnie dla niej pojawił się w programie. Według punktacji przyznawanej przez jury najlepsza okazała się Misheel Jargalsaikhan. Niestety decyzją widzów, tuż przed finałem odpadła Julia Wróblewska . Po wykonaniu ostatnich skoków ogłoszono zwycięzcę. Pierwszą edycję  programu Celebrity Splash wygrał Andrzej Szczęsny! Zobacz na Polki.pl: Wszystko o Celebrity Splash Rozebrane gwiazdy w Celebrity Splash:  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner