Dakota Johnson ma nowego faceta Dakota Johnson ma nowego faceta? Dakota Johnson i Matthew Hitt byli kiedyś parą Dakota Johnson w Los Angeles z bratem Dakota Johnson w okularach przeciwsłonecznych
Dakota Johnson ma nowego faceta
1/8
Dakota Johnson ma nowego faceta

Dakota Johnson ma nowego faceta? Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że aktorka znana z filmu "Ciemniejsza strona Greya" spotyka się ze swoim trenerem personalnym, Ryanem Farhoudim. Jeden z amerykańskich portali pokazał zdjęcia, na których Dakota i jej trener razem spacerują, a później idą do kina. Dakota jednak nie skomentowała tych informacji, ale paparazzi nie dali za wygraną i dalej ją śledzili licząc na zrobienie jej zdjęć z tym przystojniakiem. Jednak szybko w mediach pojawiły się zdjęcia Dakoty jeszcze z innym mężczyzną! Czy to on jest nową miłością Dakoty Johnson? Zobacz ich zdjęcia na kolejnym slajdzie i dowiedz się prawdy!

ZOBACZ: Dakota i Jamie z "Greya" nie są wcale sztywniakami! "Czasem gdy mam przeżywać orgazm..." ;)

2/8
Dakota Johnson ma nowego faceta?

W mediach od razu pojawiły się informacje, że ten przystojniak to nowy chłopak Dakoty, ale szybko okazało się, że jest to... jej brat Jesse Johnson :). To jednak nie jedyna informacja z życia prywatnego Dakoty, jaka pojawiła się ostatnio w mediach. Okazuje się, że Dakota wydała oświadczenie! W jakiej sprawie?

ZOBACZ: "Nowe oblicze Greya" - kolejne zdjęcia z planu filmu. Anastasia w ciąży! Zobacz ZDJĘCIA

3/8
Dakota Johnson i Matthew Hitt byli kiedyś parą
EastNews

Informacje o romansie z Jamie Dornanem, a później z trenerem osobistym spowodowały, że Dakota postanowiła raz na zawsze uciąć plotki. Jak? Jej pracownik wydał oświadczenie, w którym napisał, że ostatnim partnerem gwiazdy był Matthew Hitt ( wyżej na zdjęciu z Dakotą) i od ich rozstania, aktorka nie związała się z innym mężczyzną. 

4/8
Dakota Johnson w Los Angeles z bratem

Ten przystojniak to brat Dakoty :)

5/8
Dakota Johnson w okularach przeciwsłonecznych

Dakota na spacerze z trenerem osobistym. 

6/8
Dakota Johnson
East News
7/8
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson w stroju kąpielowym i Jamie Dornan bez koszulki
Instagram
8/8
Dakota Johnson w okularach

Dakota Johnson ma duży dystans do siebie. Zobacz to wideo!