Herbuś, Jabłczyńska i... Nergal
WIDEO…
Celebryci na koncercie Justina. Kto się bawił w Gdańsku?

Herbuś, Jabłczyńska i... Nergal
WIDEO…

Wczoraj do Gdańska zjechało kilkadziesiąt tysięcy fanów Justina Timberlake'a, którzy mieli okazję zobaczyć swojego idola w akcji podczas jego pierwszego solowego koncertu w naszym kraju. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć celebrytów. Zdjęciami z show pochwalili się m.in. Maffashion, Edyta Herbuś i Michał Piróg. Nieco zaskoczyła nas obecność Nergala, który chyba gustuje w nieco cięższych klimatach. Koncert obserwowała również Karolina Korwin Piotrowska.
Zobacz:
Justin przyleciał do Polski luksusowym samolotem. Mamy zdjęcie jego wnętrza
Timberlake wzruszył się podczas koncertu w Gdańsku. Przyjechał z okrojonym show
Władze Gdańska przygotowały "stylowy" prezent dla Justina. Znany bloger załamany podarunkiem
Tak na koncercie Justina bawili się celebryci:






Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.