Beyonce rozpłakała się na koncercie
ONS

Beyonce bliska załamania nerwowego. Z trudem opanowała łzy na koncercie

Beyonce rozpłakała się na koncercie
ONS

Kilka tygodni temu do sieci wyciekło skandaliczne wideo na którym widać jak siostra Beyonce okłada pięściami jej męża. Był to jednak początek tego, co spotkało nas później - w kolorowej prasie coraz częściej pojawiały się informacje o kryzysie w małżeństwie wokalistki, a ona sama zdecydowała się nawet na wyprowadzkę z ogromnego apartamentu i zamieszkanie z córką. Przypomnijmy: Rozwód Beyonce i Jay-Z to kwestia czasu. Gwiazda ma nowe mieszkanie 

Beyonce zależało na tym, żeby jak najdłużej utrzymać idealny wizerunek jej rodziny, kreowany na przestrzeni ostatnich lat. Nie zawsze jednak udaje jej się zapanować nad emocjami, o czym mogliśmy się przekonać podczas niedawnego koncertu w ramach wspólnej trasy z Jay-Z. Beyonce podczas wykonywania utworu "Resentment", bliska była płaczu. 
 

Wyglądała tak, jakby płakała od momentu rozpoczęcia się koncertu. Jej oczy były szkliste i czerwone. Na scenie wyglądała, jakby targały nią emocje. Kiedy skończyła śpiewać, wydawała się być emocjonalnie wyczerpana. Musiała zamknąć oczy, by się nie rozpłakać. Dopiero po jakiejś chwili wróciła do równowagi - czytamy na RadarOnline 
 

Bee najtrudniej było opanować emocje podczas śpiewania wersu: "Wiem, że ona jest atrakcyjna, ale ja byłam pierwsza". Informację o kryzysie w związku pary potwierdzają inne źródła serwisu mówiące, że podczas trasy koncertowej mieszkają oni w oddzielnych pokojach.

Zobacz: Niezwykły gość na koncercie Beyonce. Fotka nie powinna ujrzeć światła dziennego Beyonce i Jay-Z szczęśliwi i zakochani:

Więcej na temat Beyonce Jay-Z
Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25