Beata Tadla została zwolniona z Telewizji Polskiej. Prowadząca "Wiadomości" udzieliła portalowi NaTemat.pl obszernego wywiadu, w którym zdradziła kulisy swojego zwolnienia. Opowiedziała również czy żałuje zakończenia współpracy z TVP.

Reklama

Beata Tadla o swoim zwolnieniu z TVP

O ewentualnym zwolnieniu Beaty Tadli z Telewizji Polskiej pisało się od dawna. Znana dziennikarka i lubiana gospodyni wieczornego wydania "Wiadomości" podzieliła los Hanny Lis, Piotra Kraśki i innych dziennikarzy. Najpierw Tadla została zawieszona w wykonywaniu obowiązków służbowych, by następnego dnia otrzymać informację o zwolnieniu. Jak to wyglądało?

Wszystko odbyło się bardzo kulturalnie, grzecznie. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, żadnego żalu. Powiedziano mi, że “Wiadomości” w TVP się zmieniają – zarówno programowo, jak i personalnie, a ja po prostu nie pasuję do tej koncepcji. Z tym akurat się zgadzam - powiedziała portalowi.

Beata Tadla nie ukrywa, że praca była jej wielką pasją:

Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam. Myślę, że wszyscy o tym wiedzą. To tym bardziej upokarzające, że odbiera się nam coś, co było naszym życiem, naszą pasją. To była wspaniała ekipa, a jej już nie ma. Wspieraliśmy się, uzupełnialiśmy. Mieliśmy codzienne rytuały, codzienne dowcipy, ale przede wszystkim mnóstwo ciężkiej pracy. Ale tego już nie ma i nie będzie - wyznała w NaTemat.pl.

Co Beata Tadla będzie robić po zwolnieniu z TVP?

Jakie plany na przyszłość ma jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek? Z pewnością nie będzie się nudzić. Po krótkim odpoczynku, planuje zająć się nauką.

Na razie muszę odpocząć. Poza tym chcę się bardziej oddać mojej działalności naukowej: sama kończę studia podyplomowe, a do tego wykładam na dwóch uczelniach. Na tym się skupię. Nie wiem, co będzie dalej, ale wiem, że będzie dobrze - powiedziała Beata Tadla w wywiadzie dla portalu NaTemat.pl

Czy będzie oglądać "Wiadomości" w nowym wydaniu? Jak mówi portalowi, to trudne pytanie. Na razie zastanawia się, czy dalej będzie miała na to ochotę...

Zobacz także

Zobacz też: Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...

Beata Tadla została zwolniona z Telewizji Polskiej

Reklama

Dziennikarka nie poprowadzi już "Wiadomości"

Reklama
Reklama
Reklama