Beata Tadla w czarnej sukience
ONS

"Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam..." Beata Tadla w szczerym wywiadzie o zwolnieniu z TVP

Beata Tadla w czarnej sukience
ONS

Beata Tadla została zwolniona z Telewizji Polskiej. Prowadząca "Wiadomości" udzieliła portalowi NaTemat.pl obszernego wywiadu, w którym zdradziła kulisy swojego zwolnienia. Opowiedziała również czy żałuje zakończenia współpracy z TVP.

Beata Tadla o swoim zwolnieniu z TVP

O ewentualnym zwolnieniu Beaty Tadli z Telewizji Polskiej pisało się od dawna. Znana dziennikarka i lubiana gospodyni wieczornego wydania "Wiadomości" podzieliła los Hanny Lis, Piotra Kraśki i innych dziennikarzy. Najpierw Tadla została zawieszona w wykonywaniu obowiązków służbowych, by następnego dnia otrzymać informację o zwolnieniu. Jak to wyglądało?

Wszystko odbyło się bardzo kulturalnie, grzecznie. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, żadnego żalu. Powiedziano mi, że “Wiadomości” w TVP się zmieniają – zarówno programowo, jak i personalnie, a ja po prostu nie pasuję do tej koncepcji. Z tym akurat się zgadzam - powiedziała portalowi.

Beata Tadla nie ukrywa, że praca była jej wielką pasją:

Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam. Myślę, że wszyscy o tym wiedzą. To tym bardziej upokarzające, że odbiera się nam coś, co było naszym życiem, naszą pasją. To była wspaniała ekipa, a jej już nie ma. Wspieraliśmy się, uzupełnialiśmy. Mieliśmy codzienne rytuały, codzienne dowcipy, ale przede wszystkim mnóstwo ciężkiej pracy. Ale tego już nie ma i nie będzie - wyznała w NaTemat.pl.

Co Beata Tadla będzie robić po zwolnieniu z TVP?

Jakie plany na przyszłość ma jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek? Z pewnością nie będzie się nudzić. Po krótkim odpoczynku, planuje zająć się nauką.

Na razie muszę odpocząć. Poza tym chcę się bardziej oddać mojej działalności naukowej: sama kończę studia podyplomowe, a do tego wykładam na dwóch uczelniach. Na tym się skupię. Nie wiem, co będzie dalej, ale wiem, że będzie dobrze - powiedziała Beata Tadla w wywiadzie dla portalu NaTemat.pl

Czy będzie oglądać "Wiadomości" w nowym wydaniu? Jak mówi portalowi, to trudne pytanie. Na razie zastanawia się, czy dalej będzie miała na to ochotę...

 

Zobacz też: Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...

 

Beata Tadla została zwolniona z Telewizji Polskiej

Beata Tadla mecz Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN 2015
ONS

 

Dziennikarka nie poprowadzi już "Wiadomości"

Beata Tadla na Różach Gali 2014

Więcej na temat Beata Tadla
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47