W "Pytaniu na śniadanie" od paru dni dzieje się bardzo dużo. Wszyscy poprzedni prowadzący śniadaniówkę odeszli, bądź zostali zwolnieni z programu. Na ich miejsce, wybierane są nowe osoby, które poprowadzą program. Należą do nich m.in.: Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz, Klaudia Carlos, Robertem El Gendy, Joanna Górska, Robert Stockinger i Beata Tadla.

Reklama

To on poprowadzi "Pytanie na śniadanie" z Beatą Tadlą

W ostatnich dniach w studio "Pytania na śniadania" zapewne nie brak emocji. Z dnia na dzień ujawniane są nowe osoby, które będą prowadzącymi śniadaniówki. Kolejna informacja pojawiła się bardzo niedawno. Jak informuje Plotek.pl następną parą, o której dowiedzą się widzowie, będzie Beata Tadla i... Tomasz Tylicki. Portal wyjawił, że nie wiadomo jeszcze, kiedy zadebiutują na ekranie.

Beata Tadla w latach 20212-2016 był już związana z Telewizją Polską. W tym czasie prowadziła "Wiadomości", "Kawa, czy herbata" i "Dziś wieczorem". W 2016 roku po zmianie władzy na rządy PiS Tadla dostała wypowiedzenie.

Beata Tadla
ONS.pl

Zobacz także: Katarzyna Dowbor nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Wiemy, kiedy jej debiut

Kim jest Tomasz Tylicki?

Tomasz Tylicki jest dziennikarzem i prezenterem. Występował m.in. w TVN-ie i Polsacie. Jego żona to Aleksandra Grysz, która prowadzi w "Pytaniu na śniadanie" sekcję show-biznes. Grysz jest jedną z niewielu osób, które nie opuściły śniadaniówki w ostatnim czasie. Według informacji podanych przez portal Pudelek.pl wychodzi na to, że Tomasz Tylicki stworzy duet z Beatą Tadlą.

Zobacz także

Tylicki skończył "Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną" na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Przez parę lat pracował radiu. Mężczyzna zasłynął podczas prowadzenia dużych imprez telewizyjnych tj.: uroczyste gale rozdania nagród Festiwalu Filmowego w Gdyni oraz muzyczne Bitwy Tenorów na róże.

Do tej pory dziennikarz bywał już prezenterem w studio TVP, m.in. jako prowadzący "Pytanie na śniadanie", było to natomiast sporadyczne (awaryjne).

Reklama

Postanowiliśmy zapytać Tomasza Tylickiego, czy medialne doniesienia na temat duetu z Beatą Tadlą, to prawda. Dziennikarz odpowiedział:

Niestety nie jestem odpowiednią osobą do udzielania komentarzy dotyczących jakichkolwiek zmian w programie (...). W tym celu najlepiej skontaktować się z szefostwem programu lub centrum informacji.
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Fot. Pawel Wodzynski/East News Fot. Pawel Wodzynski/East News
Instagram@tomektylicki
Instagram@tomektylicki
Reklama
Reklama
Reklama