Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews
TV-Show

Z OSTATNIEJ CHWILI: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

Hanna Lis zwolniona z TVP! Nie poprowadzi już "Panoramy". Dziennikarka na swoim Twitterze podziękowała widzom ze 4 lata pracy w programie:

Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu. To były fantastyczne 4 lata! Trzymajcie się ciepło. - napisała Hanna

To już definitywny koniec małżeństwa Hanny i Tomasza Lisów? Para podjęła decyzję o rozstaniu

Hanna Lis oficjalnie odchodzi z TVP!

Jeszcze dziś rano Hanna Lis spotkała się z nowym szefem Panoramy, Piotrem Lichotem. Po tym spotkaniu okazało się, że dziennikarka straci pracę.

Hanna Lis związana jest z TVP od 1992 roku, gdzie prowadziła „Teleexpress” w latach 1993-2001 roku. Od 2004 do 2007 roku prowadziła "Wydarzenia" w Polsacie (szefem wówczas  był Tomasz Lis). Do TVP wróciła w 2008 roku. Zaczęła prowadzić "Wiadomości" w TVP1, ale po pewnym czasie została zwolniona. Od 2012 roku prowadzi Panoramę w TVP 2.

 

Z TVP pożegnał się również Tomasz Lis. Jak dalej potoczą się ich kariery?

 

Żałujecie?

 

Zobacz: Hanna Lis skomentowała wpadkę z paczką papierosów w "Panoramie"

 

Hanna Lis odchodzi z TVP

Hanna Lis
AKPA

Hanna Lis zwolniona z Panoramy!

Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS

Hanna i Tomasz Lis zostali bez pracy

Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS

Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews
Newsy
„Będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów”. Hanna Lis o kulisach zwolnienia z TVP
„Będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów”. Hanna Lis o kulisach zwolnienia z TVP

Zwolniona z TVP Hanna Lis za pośrednictwem Twittera pożegnała się z widzami TVP. Po czterech latach pracy w "Panoramie" nowy szef serwisu informacyjnego podziękował dziennikarce za współpracę. Dziennikarka zdradza kulisy rozstania z  „Panoramą” w rozmowie z natemat.pl: Nie poczułam zaskoczenia​, s​podziewałam się tego od dłuższego czasu. Paradoksalnie, to moi koledzy z redakcji byli zaskoczeni. Dziwię się, że to nie nastąpiło w piątek i łaskawie pozwolono mi jeszcze poprowadzić programy - powiedziała dla natemat.pl - Rozmowa o zwolnieniu wyglądała tak, że nowy dyrektor powiedział mi, że... to nic osobistego. Stwierdził, że oni będą na nowo budować wizerunek TVP i "odzyskiwać wiarygodność programów informacyjnych", a ja się w te plany nie wpisuję. Zdziwiłam się, że nie miał przygotowanej podkładki. Na przykład, oskarżenia, że "manipulowałam" lub "promowałam" ​obecną ​opozycję. Przy okazji była już gwiazda "Panoramy" dała swoim kolegom z TVP radę. Obawiam się, że będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów. Mogę tylko radzić kolegom, by spróbowali się temu przeciwstawić. Ale będzie ciężko. Żałujecie, że Hanna Lis nie poprowadzi już "Panoramy"?   Zobacz także: Piotr Kraśko żegna się z TVP po 25 latach! "Bardzo, bardzo dziękuje za te niezwykłe lata"   Hanna Lis zwolniona z TVP Hanna Lis z mężem Hanna Lisz zwolniona z TVP

Joanna Racewicz otwiera przedszkole
ONS
Newsy
Joanna Racewicz odchodzi z "Panoramy". Została zwolniona? Sama tak zdecydowała?
Odchodzi tuż przed obchodami katastrofy smoleńskiej, w której zginął jej mąż

Joanna Racewicz odchodzi z TVP. We wtorek pożegnała się z widzami "Panoramy". Dziennikarka znalazła się na liście "do skreślenia" razem z takimi dziennikarzami jak: Piotr Kraśko, Hanna Lis, Karolina Lewicka, Tomasz Lis, Krzysztof Ziemiec. Joanna Racewicz w dzisiejszej "Panoramie" powiedziała, że jest to jej ostatni program. Przypomnijmy, że we wtorek o swoim odejściu z TVP poinformowała również Grażyna Torbicka . Ponieważ to moje ostatnie spotkanie z widzami "Panoramy", proszę pozwolić, że wszystkim państwu nisko się pokłonię i podziękuję za pięć ostatnich lat. Były naprawdę fantastyczne - powiedziała Joanna Racewicz. Joanna Racewicz pracę w telewizji zaczynała od "Teleexpressu", potem na dłużej związała się ze stacją TVP 2. W latach 1999–2006 pracowała na stanowisku reportera i prezentera w „Panoramie". W 2004 roku była nominowana do nagrody "Telekamery" magazynu "Tele Tydzień".   Odejście Joanny Racewicz jest o tyle zaskakujące, że dziennikarka straciła męża w katastrofie smoleńskiej. jej mąż porucznik Paweł Janeczek był funkcjonariuszem Biura Ochrony Rządu. 10 kwietnia 2010 roku leciał z prezydentem Lechem Kaczyńskim na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Joanna Racewicz o sprawie smoleńskiej zawsze wypowiadała się spokojnie, ale podkreślała, że trzeba ją do końca wyjaśnić. Biorąc pod uwagę, że dla ekipy rządzącej katastrofa smoleńska jest jedną z najważniejszych dat w historii, trudno zrozumieć, dlaczego zwalnia dziennikarkę, która w tragedii straciła najbliższą osobę. Może to więc jednak była jej decyzja?   Joanna Racewicz pożegnała się z widzami "Panoramy". We wtorek z TVP pożegnała się również Grażyna Torbicka.

Hanna Lis dostała nowy program
ONS
Newsy
Wybaczyli jej wpadkę z papierosem. Hanna Lis dostała nowy program
Gdzie będziemy mogli ją oglądać?

Hanna Lis , jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek od 2012 roku prowadzi główne wydanie programu informacyjnego TVP2 "Panorama". Dziennikarka wróciła do pracy w Telewizji Polskiej po trzech latach przerwy - wcześniej została zwolniona za naruszenie etyki dziennikarskiej. Przypomnijmy: Hanna Lis wraca do TVP. Zarobi 30 tysięcy złotych Dziennikarkę obdarzono tak dużym zaufaniem, że zdecydowano się powierzyć jej prowadzenie kolejnego programu. Jak podaje Presserwis od kwietnia Lis poprowadzi program publicystyczny "Po przecinku" . Będzie to kontynuacja "Panoramy" i poprowadzą go na zmianę właśnie Lis i Joanna Racewicz . Na zakończenie "Panoramy" pojawi się gość, ale rozmowa z nim zostanie przeniesiona do nowego programu, który będzie emitowany w TVP Info. Podobną metodę stosuje TVN, gdzie rozmowa z gościem zostaje przeniesiona do informacyjnego pasma stacji, czyli TVN24. Cieszycie się, że będziecie mogli częściej oglądać Hannę? Zobacz: Wpadka Hanny Lis Elegancka Hanna Lis:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner