"Tomasz Lis na żywo" już wkrótce zniknie z anteny Telewizji Polskiej. Program Tomasza Lisa prawdopodobnie zostanie przeniesiony do Internetu - taką informację podał Presserwis. Czyli stanie się tak jak przewidywali nasi eksperci - i o już czym pisaliśmy. Nie wiadomo na razie, który serwis internetowy będzie go emitował.

Reklama

"Tomasz Lis na żywo" przechodzi do Internetu

O tym, że Tomasz Lis ma odejść z Telewizji Polskiej mówiło się od dawna. Popularny dziennikarz zdążył już nawet pożegnać się ze swoimi widzami. Choć pisało się o jego rzekomym zwolnieniu, to oficjalnie dziennikarzowi po prostu wraz z końcem stycznia 2016 roku wygasa umowa. Ostatni odcinek programu "Tomasz Lis na żywo" ma zostać wyemitowany 25 stycznia. Jednak fani programu Lisa nie muszą się martwić. Ma być emitowany przez jeden z dużych portali informacyjnych. Nieoficjalnie mówi się o Onecie lub Wirtualnej Polsce. Już w grudniu dziennikarz zapowiedział na swoim Twitterze, że:

Już wkrótce będzie można mnie oglądać więcej i częściej niż w TVP.

Na początku stycznia potwierdził tę informację na portalu NaTemat.pl:

Za chwilę, o tej samej godzinie, także w poniedziałek, pojawię się gdzie indziej.

Przypomnijmy, że Tomasz Lis jest również redaktorem naczelnym magazynu "Newsweek", należącym do grupy Onet-RASP.

Kto zastąpi Tomasza Lisa?

W miejsce programu "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP 2 pojawi się nowy program publicystyczny. Jak podaje Presserwis, jego gospodarzem ma zostać Jan Pospieszalski, który obecnie prowadzi "Bliżej" w TVP Info. Nowy program ma być nadawany w poniedziałki o godzinie 21:45.

Zobacz także

Zobacz też: Tomasz Lis skomentował sprzeczkę Kuźniara z Kalczyńską. Dziennikarce musiało być przykro...

Tomasz Lis kończy współpracę z TVP

Hanna Lis została zwolniona z Telewizji Polskiej

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama