Tomasz Lis żegna się z widzami TVP
Newsy

Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...

Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...

"Tomasz Lis na żywo" już wkrótce zniknie z anteny Telewizji Polskiej. Program Tomasza Lisa prawdopodobnie zostanie przeniesiony do Internetu - taką informację podał Presserwis. Czyli stanie się tak jak przewidywali nasi eksperci  - i o już czym pisaliśmy. Nie wiadomo na razie, który serwis internetowy będzie go emitował.

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

"Tomasz Lis na żywo" przechodzi do Internetu

O tym, że Tomasz Lis ma odejść z Telewizji Polskiej mówiło się od dawna. Popularny dziennikarz zdążył już nawet pożegnać się ze swoimi widzami. Choć pisało się o jego rzekomym zwolnieniu, to oficjalnie dziennikarzowi po prostu wraz z końcem stycznia 2016 roku wygasa umowa. Ostatni odcinek programu "Tomasz Lis na żywo" ma zostać wyemitowany 25 stycznia. Jednak fani programu Lisa nie muszą się martwić. Ma być emitowany przez jeden z dużych portali informacyjnych. Nieoficjalnie mówi się o Onecie lub Wirtualnej Polsce. Już w grudniu dziennikarz zapowiedział na swoim Twitterze, że:

Już wkrótce będzie można mnie oglądać więcej i częściej niż w TVP.

Na początku stycznia potwierdził tę informację na portalu NaTemat.pl:

Za chwilę, o tej samej godzinie, także w poniedziałek, pojawię się gdzie indziej.

Przypomnijmy, że Tomasz Lis jest również redaktorem naczelnym magazynu "Newsweek", należącym do grupy Onet-RASP.

Kto zastąpi Tomasza Lisa?

W miejsce programu "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP 2 pojawi się nowy program publicystyczny. Jak podaje Presserwis, jego gospodarzem ma zostać Jan Pospieszalski, który obecnie prowadzi "Bliżej" w TVP Info. Nowy program ma być nadawany w poniedziałki o godzinie 21:45.

 

Zobacz też: Tomasz Lis skomentował sprzeczkę Kuźniara z Kalczyńską. Dziennikarce musiało być przykro...

 

Tomasz Lis kończy współpracę z TVP

 

ONS

 

Hanna Lis została zwolniona z Telewizji Polskiej

 

Dzień Dziennikarza - Hanna Lis

Program Tomasza Kamela hitem w sieci
Newsy
Nowy program Tomasza Lisa hitem w sieci! W 24 godziny obejrzało go prawie 2 mln osób
Nowy program Tomasza Lisa hitem w sieci! W 24 godziny obejrzało go prawie 2 mln osób

Wygląda, że  Tomasz Lis zanotował kolejny sukces w karierze ! Dziennikarz na Twitterze pochwalił się wynikami oglądalności swojego nowego programu. Okazuje się, że pierwszy odcinek z udziałem Aleksandra Kwaśniewskiego i biskupa Tadeusza Pieronka w zaledwie w 24 godziny obejrzało prawie 2 mln osób ! Tomasz Lis najwyraźniej jest zachwycony wynikiem i przy okazji wykpiwa osiągnięcia TVP. Dziennikarz zauważył, że kiedy "Tomasz Lis" w Onecie bije rekordy popularności, program "Warto rozmawiać" emitowany w telewizyjnej Jedynce obejrzało zaledwie 500 tysięcy widzów. Mój nowy program na żywo obejrzano 690 tysięcy razy, po 24 godzinach było już 1 mln 800 tys. odtworzeń  - napisał Tomasz Lis. Wygląda więc na to, że Tomasz Lis nie ma powodów do zmartwień po odejściu z TVP2. Przypominamy, że dziennikarz przez osiem lat prowadził swój program w Telewizji Publicznej. Ostatni odcinek "Tomasz Lis na żywo" został pokazany pod koniec stycznia tego roku. Kilka dni później po spotkaniu promującym książkę "A nie mówiłem?" Tomasz Lis zapowiedział swój nowy program w sieci.   Oglądaliście nowy program Tomasza Lisa ?   Zobacz także: Iga Lis w obiektywie swojego taty Tomasza Lisa. "I oto wyłoniła się z Wisły" ZDJĘCIA   Tomasz Lis na Twitterze pochwalił się swoim sukcesem. Przy okazji wyśmiał konkurencyjny program w TVP. Wielki sukces Tomasz Lisa.    

Tomasz Lis zdradził gdzie zobaczymy jego program
Newsy
Nowy program Tomasza Lisa rusza już 29 lutego! Gdzie?
Pochwalił się gdzie zobaczymy jego nowy program

Rusza nowy program Tomasza Lisa! Dziennikarz, który zaledwie kilka dni temu oficjalnie pożegnał się z widzami TVP, zdradził, że od 29 lutego będziemy mogli go oglądać na Onecie. Podczas ostatniego odcinka "Tomasz Lis na Żywo" dziennikarz stwierdził, że nie może zdradzić gdzie będzie pracował oraz, że poinformuje o tym za pięć tygodni.  O głosił to jednak znacznie szybciej. Po wtorkowym spotkaniu z czytelnikami w Empiku, gdzie promował swoją książkę "A nie mówiłem?", Lis zdradził swoim fanom na Twitterze gdzie zobaczymy jego nowy program publicystyczny. Ponieważ atmosfera na spotkaniu jest świetna, zdradzam: Mój nowy program ruszy 29 lutego po godzinie 21:00 w Onecie - napisał Tomasz Lis. Tomasz Lis bardzo szybko zadbał o swoją przyszłość. Dopiero co w sprzedaży pojawiła się jego książka , a nowy program ruszy już za miesiąc. Co za tempo!   Tomasz Lis na Twitterze ogłosił, gdzie pojawi się jego nowy program. Tomasz Lis stracił pracę w TVP, podobnie jak Hanna Lis.   Program Tomasza Lisa rusza 29 lutego.

Tomasz Lis
East News
TV-Show
Tomasz Lis żegna się z widzami TVP "Nikt mi nie zamknie ust" Gdzie go teraz zobaczymy?
Tomasz Lis żegna się z widzami TVP "Nikt mi nie zamknie ust" Gdzie go teraz zobaczymy?

Tomasz Lis kończy współpracę z Telewizją Polską. Program "Tomasz Lis na żywo" zniknie z anteny TVP2. Na jego miejsce ma pojawić się nowy program publicystyczny. Dziennikarz właśnie zamieścił pożegnalny wpis. Tomasz Lis żegna się z widzami TVP Po objęciu władzy w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość, losy  Tomasza Lisa w telewizji publicznej były przesądzone. Od razu rozpoczęły się spekulacje o zakończeniu jego współpracy z TVP - nic dziwnego, dla PiS dziennikarz stał się wrogiem, pokazywanym przez prawicę jako wzór braku obiektywizmu. Do tego stopnia, że podczas ostatniej demonstracji poparcia dla PiS trafił na bardzo niewybredny transparent z wypchanym lisem... Tomasz Lis właśnie oficjalnie pożegnał się ze swoimi widzami na łamach portalu NaTemat.pl.  Dziennikarz i publicysta podsumował efekty swojej pracy i zapowiedział, co zamierza robić dalej. Za chwilę nadany może być ostatni program "Tomasz Lis na żywo". A może ostatni program już był nadany. Może ostatni będzie nadany w poniedziałek. Albo za tydzień. Nieistotne. Nadszedł czas podsumowań. Rozstaję się z TVP w poczuciu satysfakcji. I spełnienia. Program "Tomasz Lis na żywo", to wielki sukces, w każdym sensie, pod względem liczby widzów, pod względem dochodów z reklam - napisał dziennikarz. Tomasz Lis podkreślił, że jego program emitowany był w bardzo trudnym czasie antenowym, gdy na innych kanałach wyświetlano hity kinowe lub popularne show. Jednak to właśnie "Tomasz Lis na żywo" miał największą oglądalność, która utrzymywała się na wysokim poziomie przez lata. Dziennikarz uważa, że ciężko będzie powtórzyć jogo sukces: Stawiam jednocześnie dolary przeciw orzechom, że w przyszłości żaden publicystyczny program poświęcony polityce, nie będzie miał takiej oglądalności jak mój. Zakłady już przyjmuję. Lis zapowiedział, że choć znika z anteny...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner