Zmiany w życiu Anety Zając
ONS
Newsy

TYLKO U NAS: W życiu Zając rewolucja. Zmiana stylisty to był tylko początek

Aneta przed naszą kamerą opowiedziała o nowym etapie

Zwycięstwo Anety Zając w "Tańcu z Gwiazdami" nie było do końca zaskoczeniem. Aktorka od początku była typowana na faworytkę, a podczas programu zaskarbiła sobie ogromną sympatię telewidzów. Za zwycięstwo w show otrzymała nie tylko Kryształową Kulę, ale też czek na sto tysięcy złotych, które zamierza rozsądnie wydać. Przypomnijmy: Aneta Zając już wie na co przeznaczy wygraną z "TzG". Myślała o tym od dłuższego czasu

Triumf w programie to jednak dopiero początek wielkich zmian w życiu Anety. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Zając w ciągu ostatnich kilku tygodni zatrudniła nowego stylistę i menadżera. Jest też otwarta na kontakt z mediami i propozycje wywiadów, choć wciąż nie zamierza łamać swojej podstawowej zasady - wpuszczania prasy do życia prywatnego. Już 9 września Zając rozpoczyna próby do nowego spektaklu z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim.
 

Aneta zaczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu i karierze. Niebawem przeprowadza się do nowego domu, który niedawno kupiła, a jej kariera zawodowa kwitnie. Ostrożnie dobiera propozycje, ale dzięki "Tańcu z Gwiazdami" nabrała pewności siebie i nie pozwala sobie wejść na głowę. Przed nią ekscytujący czas, który zamierza wykorzystać jak najlepiej - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl znajoma aktorki.


Aneta pojawiła się również podczas festiwalu Top Trendy 2014 w Sopocie. Zapytaliśmy ją o zmianę menadżera i stylisty. W rozmowie z AfterParty.pl Zając przyznała, że do zmiany doszło i jest podekscytowana nowym etapem.
 

Tak akurat się złożyło. Czasami takie zmiany są potrzebne, ale to nie oznacza, że kiedyś było źle - tylko jest kolejny etap i bardzo się cieszę na te zmiany - skomentowała krótko.


Wszystko to brzmi bardzo ekscytująco. Trzymacie za nią kciuki?

Zobacz: Zwycięstwo Zając w "TzG" to dopiero początek. Teraz Polsat zrobi z niej wielką gwiazdęAneta Zając w "Tańcu z Gwiazdami":

Kariera Anety Zając po zwycięstwie w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Zwycięstwo Zając w "TzG" to dopiero początek. Teraz Polsat zrobi z niej wielką gwiazdę
Co szykuje dla niej Terentiew?

W piątek w wielkim finale "Tańca z Gwiazdami" wyłoniono zwyciężczynię pierwszej edycji show transmitowanej w Polsacie. Bezkonkurencyjna okazała się Aneta Zając , która w ciągu kilku ostatnich miesięcy wzbudziła sympatię milionów telewidzów. Aktorka nie kryła zaskoczenia z wygranej i zapewniała, że jest bardzo szczęśliwa. Przypomnijmy: Zając o wygranej, a Maro o przegranej. Reakcje gwiazd po finale "TzG" Wygrana w programie i czek na sto tysięcy złotych to dopiero początek sukcesów i nowego rozdziału w karierze Anety. Popisy na parkiecie sprawiły, że Zając stała się atrakcyjna dla potencjalnych reklamodawców. Nowy "Fakt" donosi natomiast, że Nina Terentiew przygotowuje już dla Anety nową dużą rolę w jednej z produkcji w Polsacie. Dotychczas aktorka znana była z występów w "Pierwszej Miłości", ale wszystko wskazuje na to, iż niebawem się to zmieni.   Zwycięzcy „Tańca z gwiazdami” są łakomym kąskiem dla reklamodawców. Mówi się też, że dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew przygotowuje dla niej nową dużą rolę w jednej z polsatowskich produkcji. Wygląda więc na to, że Aneta stanie się teraz pełnoprawną gwiazdą! - czytamy w "Fakcie". Myślicie, że zwycięstwo w "TzG" będzie przełomowym momentem jej kariery? Zobacz: Kulisy finału "TzG". Tego nie zobaczyliście w telewizji Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami:

Nowy mężczyzna w życiu Zając
Newsy
Nowy mężczyzna w życiu Zając. Aktorka zdradziła co ich naprawdę łączy
Kim jest tajemniczy przystojniak?

Aneta Zając może mieć ostatnio powody do zadowolenia. Aktorka niedługo przeprowadza się do nowego domu, a kilka tygodni temu zwyciężyła w "Tańcu z Gwiazdami". Zmieniła też stylistę i menadżera - jej kariera kwitnie i wiele wskazuje na to, że najbliższa jesień będzie należała do niej. Nie obyło się jednak bez zgrzytów. Przypomnijmy: Szykuje się skandal. Była menadżerka Anety Zając komentuje decyzję o zwolnieniu Prasa nieustannie też poświęca wiele miejsca życiu uczuciowemu Anety. Najpierw przypisywano jej romans ze Stefano Terrazzino , który partnerował jej w "TzG". Podczas ostatniego festiwalu Top Trendy z kolei często towarzyszył jej tajemniczy przystojniak. Mężczyzna nie odstępował Zając na krok, a paparazzi przyłapali ich na wspólnych spacerach i bankiecie po koncercie. Jak informuje magazyn "Party", to jednak nie nowy adorator aktorki, a jedynie jej stylista. Sama Zając również skomentowała domysły prasy. Łączy nas miłość... do ubrań, bo ten "domniemany ukochany" to mój zaprzyjaźniony stylista Kuba Kołaczek - śmieje się gwiazda w rozmowie z "Party". Tak Aneta i Kuba spędzali czas w Sopocie. Ładna byłaby z nich para? Zobacz: Zając wspomina związek z Krawczykiem: "Jeszcze nieraz popełnię błędy" Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem w Sopocie na jednej imprezie:

Kariera Anety Zając po zwycięstwie w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
U Zając jednak nie tak różowo. Może stracić lukratywne kontrakty
Wszystko za sprawą jednej decyzji

Ten rok jest dla Anety Zając pełen rewolucji. Aktorka wygrała "Taniec z Gwiazdami", co otworzyło przed nią szereg nowych możliwości i to nie tylko zawodowych. W wywiadach przyznaje, że pozwoliło jej to bardziej uwierzyć w siebie i nabrać pewności. Postanowiła też wymienić dotychczasową menadżerkę na nową, zmienił się również jej stylista. Przypomnijmy: Szykuje się skandal. Była menadżerka Anety Zając komentuje decyzję o zwolnieniu Zmiany w życiu zawodowym świeżo upieczonej gwiazdy wywołały falę spekulacji i pytań, czy Aneta i jej nowa ekipa poradzą sobie z wyzwaniami, które czekają ją w gorącym okresie po zakończeniu "TzG". Dzisiejsze wydanie "Faktu" spekuluje, że rozstanie z menadżerką może Zając wiele kosztować, m.in. kilka kontraktów reklamowych.  Były one negocjowane już od kilku miesięcy właśnie przez eks-menadżerkę. Podobno jedyne pewne zlecenie Anety to niezmiennie rola w "Pierwszej Miłości".   Ten chwilowy akt odwagi (zwolnienie menadżerki - przyp. red.) mogły dyktować emocje, jakim uległa, wygrywając show. Nie rozstały się w dobrych stosunkach. Aneta stała się ostatnio bardziej pewna siebie, ale przez lata unikała kontaktów z prasą. Brakuje jej przebojowości potrzebnej do tego, by jej kariera nie utknęła w martwym punkcie - czytamy w "Fakcie". Myślicie, że wykorzysta szansę, jaką było zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami"? Zobacz: Nowy mężczyzna w życiu Zając. Aktorka zdradziła co ich naprawdę łączy Aneta Zając w Sopocie:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner