Agnieszka Radwańska wygrała turniej WTA
Newsy

Pierwszy sukces Agnieszki Radwańskiej w tym roku. Wygrała turniej WTA w Shenzhen

Agnieszka Radwańska wygrała w finale turnieju WTA w Shenzhen z Amerykanką Alison Riske 6:3, 6:2. Jest to jej 18. triumf na imprezie WTA!

Takie rozpoczęcie roku to idealny zwiastun tego, co może się stać na prestiżowym i wyczekiwanym turnieju Australian Open. Podczas WTA w Japonii zabrakło bowiem najbardziej uznanych nazwisk, mimo tego, Radwańska zaprezentowała fantastyczną formę, wygrywając wszystkie spotkania.

Agnieszce serdecznie gratulujemy! Czy to ona powinna zostać Sportowcem Roku 2015? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz: Dziś Gala Mistrzów Sportu. Wybierz z Party.pl swojego ulubionego sportowca! SONDA

Agnieszka Radwańska cieszy się z sukcesu

What a start to the new season!! :) #ShenzhenOpen #18thTitleSuper początek nowego sezonu!!! :) #TeamAga

Newsy
Agnieszka Radwańska w Tajlandii, Kasia Tusk w Wenecji. Jak gwiazdy spędzały Sylwestra i Nowy Rok?
Agnieszka Radwańska gra z Petrą Kvitovą
East News
Newsy
Agnieszka Radwańska wygrywa w finale turnieju Masters! "To najważniejszy dzień w moim życiu"

Agnieszka Radwańska gra rewelacynie w turnieju Masters w Singapurze. W finale turnieju walczy z Czeszką Petrą Kvitovą.   Polecamy także: "Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa". Agnieszka Radwańska o miłości i planach.   Agnieszka Radwańska w świetnym stylu wygrała pierwszy set. W drugim, po początkowej przewadze, miała jednak kłopoty. Ostatecznie przegrała go w gemach 4:6. W trzecim secie zaczęło się od dwóch przegranych gemów Agnieszki. Co za horror! Fantastyczna wymiana w trzecim gemie i wygrana Agnieszki. Czwarty - gładko do zera - też górą Radwańska. I kolejny, po naprawdę zażartej walce... Niestety, Czeszka wygrywa kolejnego i jest 3:3. Po zaciętej walce w przewagach wygrywa Agnieszka, jest już 4:3 i... coraz bliżej szczęścia. Mamy 5:3, Agnieszka jest już bardzo blisko! Mamy piłkę meczową!!! I Agnieszka w świetnym stylu wygrywa gema, seta, mecz i zarazem nieoficjalne mistrzostwa świata w tenisie! Agnieszka nie ukrywała wzruszenia i... popłakała się! - Nie mogę w to uwierzyć. Kilka tygodniu temu nawet nie mogłam przypuszczać, że będę w tym miejscu. Jestem ekstremalnie szczęśliwie - mówiła po meczu Agnieszka.  - To najważniejszy dzień w moim życiu.   Już pochwaliła się pucharem na Facebooku:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Aaaaaaaaa ale się cieszeeeeeee!! Soooooooo happy!!! WTA Finals Singapore #TeamAga Posted by Agnieszka Radwanska on  1 listopada 2015 Radwańska w Masters To świetny koniec sezonu dla polskiej tenisistki - w ostatnich tygodniach wygrała dwa turnieje, w Chinach i Japonii. Turniej...

Agnieszka Radwańska w czerwonym sportowym stroju na korcie
East News
Newsy
Agnieszka Radwańska w finale! W Tokio nie daje rywalkom szans!

Agnieszka Radwańska   po raz kolejny udowodniła, że jest nie tylko najlepszą polską tenisistką, ale zawodniczką na światowym poziomie. Trwa jej świetna passa na turnieju w Tokio, na którym jeszcze nie przegrała ani jednego seta ! Tym razem w pokonanym polu pozostawiła Dominikę Cibulkovą . Gratulujemy - Agnieszka Radwańska już ostatnio na Wimbledonie udowodniła, że stać ja na wiele i mamy nadzieję, że tym razem będzie jeszcze lepiej! Radwańska wygrywa w Tokio Półfinałowy mecz ze słowacką tenisistką rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwańska wygrała w wielkim stylu . Przeciwniczka stawiała opór tylko w pierwszym secie, który przegrała 4:6. Drugi set był popisem gry krakowskiej tenisistki. Agnieszka Radwańska rozbiła Cibulkovą 6:1.   W niedzielnym finale Radwańska zmierzy się ze Szwajcarką Belindą Bencic . Dla Agnieszki będzie to okazja do rewanżu za czerwcową porażkę w finale turnieju WTA w Eastbourne, gdzie musiała uznać wyższość Bencic. I do piętnastego zwycięstwa w imprezie z cyklu WTA. Trzymamy kciuki.   Zobacz: Agnieszka Radwańska na korcie jak na dyskotece! Widzieliście?