Agnieszka Kaczorowska w okularach
Newsy

Kaczorowska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Kuroczką! "Jeśli Kamil ma zarzuty, niech powie je prosto w twarz!"

Tancerka wydała oświadczenie!

Agnieszka Kaczorowska skomentowała oświadczenie wydane przez Kamila Kuroczkę! W poniedziałek tancerz postanowił wypowiedzieć się w mediach na temat konfliktu pomiędzy nim a Agnieszką Kaczorowską. Jeszcze kilka tygodni temu wydawać by się mogło, że tancerze świetnie się ze sobą dogadują i współtworzą etiudy, o których tyle mówili. Niestety, prawda okazała się całkiem inna. Relacje Agnieszki Kaczorowskiej i Kamila Kuroczki popsuły się jakiś czas temu i para postanowiła się rozstać, jeśli chodzi o sprawy zawodowe.

 

W oświadczeniu, które wydał Kamil Kuroczko, mogliśmy przeczytać, że tancerz został oszukany przez Agnieszkę Kaczorowską, dlatego jest mu przykro, że gwiazda opowiada nieprawdziwe rzeczy w mediach na temat ich współpracy.

 

Jak do tych słów odniosła się Agnieszka Kaczorowska?

Jeschke ostro o sporze między Kaczorowską a Kuroczko: "Prywata powinna zostać na parkiecie!" WIDEO

Oświadczenie Agnieszki Kaczorowskiej w sprawie konfliktu z Kamilem Kuroczko

Tancerka postanowiła zabrać głos w tej sprawie w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda nie kryje, że jest jej bardzo przykro z powodu słów, które napisał Kamil Kuroczko. Co napisała do swoich fanów?

Drodzy,
jest mi bardzo przykro z powodu słów, które otrzymałam pod swoim adresem wczoraj w mediach od mojego tanecznego kolegi Kamila Kuroczko.
Zostałam zapytana przez dziennikarzy, a także osoby z którymi współpracuję, jaka jest na to moja odpowiedź. Oczywiście mogłabym tu przekazać swój punkt widzenia na sprawę, na to dlaczego nasza współpraca się zakończyła. Mogłabym użyć mnóstwo gorzkich słów w odwecie i wyciągnąć swoje argumenty. Mogłabym w nieskończoność opowiadać jak Kamil zawinił w tej sprawie... Ale nie o to chodzi! Życie jest zbyt krótkie aby walczyć, złościć się i wyrządzać krzywdę. Nigdy nie chcę nikogo oczerniać, nawet jeśli on krzywdzi mnie. Wielu było na tym świecie takich, którzy uczyli o miłości. Ja zamierzam z tej nauki korzystać. To ona ma największą siłę! Chociaż serce mi pęka i łzy nie dają spokoju, ponieważ ktoś kogo nazywałam przyjacielem ujawnia nasze prywatne rozmowy medialnie, a jego "oświadczenie" uderza we mnie bardzo mocno, to ja nie dam się wciągnąć w medialną awanturę... Wierzę,  że jeśli Kamil Kuroczko ma pod moim adresem jeszcze jakieś zarzuty, to wypowie je prosto w twarz, a nie na portalach plotkarskich. Jedyne co dotychczas JA powiedziałam w tej sprawie to to że z powodu innych projektów, nie jestem w stanie kontynuować pracy nad powrotem na parkiet sportowy i że Kamil może czuć się zawiedziony, ponieważ włożyliśmy w to dużo pracy. Taka prawda. Nic więcej.
Dziś dodaję, że życzę Kamilowi powodzenia, że cieszę się i będę cieszyć z każdego jego sukcesu. Dziękuję mu za czas, który razem spędziliśmy, ponieważ wiele się nauczyłam, to była ogromna lekcja dla mnie samej. Nie było łatwo, ale właśnie te doświadczenia są najważniejsze.

Na koniec oświadczenia Agnieszka Kaczorowska zostawiła przesłanie dla swoich fanów, a także zapowiedź etiudy, którą nakręciła wspólnie z Kamilem Kuroczką:

Kochani, nie sądzę, aby Was ten temat jakoś szczególnie obchodził, ponieważ macie swoje życie i swoje trudne sytuacje, ale wierzę, że to dla Was będzie jakiś mały przykład, że stanie się wartościowe.
Pamiętajcie, że słowa mają siłę i to my wybieramy czy będziemy nimi ranić czy motywować i budować. Czy na do widzenia powiemy "spadaj" (w pięknym tłumaczeniu 😊 ) czy raczej "powodzenia"!

"Walcz, by słowa nie raniły do krwi!" - to cytat z piosenki do musicalu Karol, która obecnie chodzi po mojej głowie i daje nadzieję, że robię dobre rzeczy. A dobro, jak wiecie, wraca ! Często ze zdwojoną siłą!

Na zakończenie tej historii, może nie z happy endem, ale życie to przecież nie bajka, puszczam Wam dziś teaser etiudy, którą wyprodukowałam w lipcu i z wielu powodów ciągle nie mogła ujrzeć światła dziennego... Już wiem czemu się tak działo. To właśnie teraz jest na nią idealny czas!

Po czyjej stronie jesteście w tym konflikcie?

 

Zobacz: Kamil Kuroczko już nie zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"?! Tancerz wydał oświadczenie

 

Agnieszka Kaczorowska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Kamilem Kuroczko

 

Aktorka pokazała też zapowiedź etiudy z tancerzem

Agnieszka Kaczorowska w białej sukni

 

Czy Kamil Kuroczko odniesie się jeszcze do słów Agnieszki Kaczorowskiej?

Kamil Kuroczko podczas akcji charytatywnej

Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko
Newsy
Agnieszka Kaczorowska nie chowa urazy do Kuroczko? Pokazała wspólną etiudę! Dziś premiera! WIDEO
Agnieszka Kaczorowska nie chowa urazy do Kuroczko? Pokazała wspólną etiudę! Dziś premiera! WIDEO

Agnieszka Kaczorowska po ostrych słowach Kamila Kuroczko, że go oszukała, postanowiła pokazać co osiągnęli razem z tancerzem. Dziś o 20 na swoim Facebooku i YouTubie opublikowała etiudę taneczną "Wspomnienie", którą stworzyli w lipcu. "Drodzy, jest mi bardzo przykro z powodu słów, które otrzymałam pod swoim adresem wczoraj w mediach od mojego tanecznego kolegi Kamila Kuroczko. Zostałam zapytana przez dziennikarzy, a także osoby z którymi współpracuję, jaka jest na to moja odpowiedź. Oczywiście mogłabym tu przekazać swój punkt widzenia na sprawę, na to dlaczego nasza współpraca się zakończyła. Mogłabym użyć mnóstwo gorzkich słów w odwecie i wyciągnąć swoje argumenty..." 👉🏻 ciąg dalszy, całość u mnie na FB ‼️ A oto teaser kolejnej etiudy - napisała Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie. Teraz Agnieszka opublikowała już całość. Zobaczcie koniecznie!   Zobacz: "Czuję się oszukany"! Kamil Kuroczko wydał oświadczenie w sprawie współpracy z Agnieszką Kaczorowską! Padły mocne słowa   Oto cała etiuda!   Agnieszka uważa, że premiera etiudy idealnie wpasowuje się jak odpowiedź na zarzuty Kamila. Etiuda nosi tytuł "Wspomnienie" i choć wyprodukowałam ją w lipcu, to premierę ma teraz... i tak idealnie wpasowuje się w bieg wydarzeń... 👌🏻 #kaczorikura to już wspomnienie... Ale nie przegapcie ! 💪🏻 #etiudaMemory #etiudaWspomnienie #dance Czy uważacie, że Agnieszka wyciąga rękę na zgodę do Kamila Kuroczko publikując ich etiudę?   Zobacz: Kaczorowska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Kuroczką! "Jeśli Kamil ma zarzuty, niech powie je prosto w twarz!"   Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko mieli razem powrócić do tańca sportowego. Jednak się nie udało. Kamil obwinia o to Kaczorowską.   Kaczorowska i...

Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko
Newsy
"Czuję się oszukany"! Kamil Kuroczko wydał oświadczenie w sprawie współpracy z Agnieszką Kaczorowską! Padły mocne słowa
Kamil zakończył współpracę z Agnieszką. Dlaczego?

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko nie trenują już razem do turniejów tanecznych? Agnieszka Kaczorowska powiedziała Party.pl, że poszła za głosem serca i skorzystała z nowych propozycji zawodowych. Tancerka jednak zdaje sobie sprawę, że Kamil Kuroczko się na niej zawiódł. Tancerz jednak wydał oświadczenie z którego wynika, że się nie tylko zawiódł, ale  czuje się przez Kaczorowską oszukany i wyjaśnił, jak wyglądało ich rozstanie zawodowe. OŚWIADCZENIE KAMILA KUROCZKO Do tej pory unikałem wychodzenia przed szereg w mediach i wypowiadania się na temat sytuacji, o których plotkuje się nie tylko w kuluarach. Niestety, w związku z wypowiedziami Agnieszki Kaczorowskiej na łamach kolorowej prasy, jestem zmuszony złamać swoją żelazną zasadę. Jak niektórzy z Państwa być może pamiętają, kilka miesięcy temu podjęliśmy z Agnieszką decyzję o rezygnacji z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko po to, aby jako para taneczna poświęcić się karierze turniejowej i powalczyć na międzynarodowym arenie. Plany te legły w gruzach i na tym ta historia powinna się zakończyć. Z portali plotkarskich i gazet, z którymi Agnieszka w ostatnim czasie ochoczo rozmawia, dowiedziałem się jednak, że przyczyną rozpadu naszego duetu jest mój "strach przed mistrzowskim poziomem", a ja sam czuję się "zawiedziony". Gwoli ścisłości - nie jestem zawiedziony. Zostałem po prostu oszukany. Zarzut o strachu przed zbyt wysokim poziomem najlepiej skomentują moje dokonania taneczne, jak choćby zdobyte w niedzielę Mistrzostwo Polski w Showdance i nadchodzące mistrzostwa świata w Paryżu, na które lecę z początkiem grudnia - pisze w swoim oświadczeniu Kuroczko. Co jeszcze napisał tancerz?  Na treningi z Agnieszką poświęciłem ponad cztery miesiące, przypłacając to bolesną kontuzją pleców. Jednak to nie kontuzja sprawiła, że nasze plany wzięły łeb, a...

Agnieszka Kaczorowska w czarnej sukience
Newsy
Agnieszka Kaczorowska: "5 facetów w jeden rok", Kamil Kuroczko: "2 romanse w 2 dni". Gwiazdy o swoich... romansach
Agnieszka Kaczorowska: "5 facetów w jeden rok", Kamil Kuroczko: "2 romanse w 2 dni". Gwiazdy o swoich... romansach

Agnieszka Kaczorowska zabrała głos na temat swoich romansów. Na blogu dodała post, w którym wyśmiewa ostatnie doniesienia tabloidu, jakoby z Kamilem Kuroczko , z którym ostatnio współpracuje, łączyło ją coś więcej niż przyjaźń i praca. Agnieszka Kaczorowska o swoich romansach Gwiazda stara się podchodzić z dystansem do wszystkich informacji, które pojawiają się na jej temat. Tym razem jednak nie wytrzymała i postanowiła wypowiedzieć się na temat licznych romansów, które są jej przypisywane. Mówiono już, że aktorka i tancerka spotyka się z Kamilem Kuroczko, wcześniej plotkowano o tym, że romansuje z Łukaszem Kadziewiczem. Mam nowy romans, słyszeliście? Sama sobie zazdroszczę! 5 czy 6 facetów w jeden rok?! Sztos. A rok się jeszcze nie skończył… Tym razem moim „ukochanym“ jest Kamil Kuroczko, z którym tańczę pokazy. Niestety może to nie potrwać długo, bo na noc Sylwestrową przygotowuję występ m.in. ze Stefano Terrazzino, więc zaraz usłyszycie o spotykaniu się z przystojnym Włochem. Ta miłość też nie przetrwa, bo w lutym zaczniemy treningi do kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami i na tapecie pojawi się inny mężczyzna. Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że praca z mężczyznami nie zawsze musi wiązać się z romansem: A tak serio, czy jestem jedyną kobietą w tym kraju, która pracuje z mężczyznami? Skąd bierze się przekonanie, że kobieta pracująca z mężczyzną, na pewno chodzi z nim do łóżka?! To że my kobiety chcemy się pięknie ubrać do pracy, nie znaczy od razu, że chcemy kogoś poderwać. Możemy po prostu pragnąć czuć się piękne i atrakcyjne. Kamil Kuroczko o romansie z Agnieszką Kaczorowską Głos w tej sprawie zabrał również Kamil Kuroczko. Tancerz wydał na swoim profilu na Facebooku oświadczenie, w którym dementuje pojawiające się informacje: Bić rekordy, czemu nie ! Od wczoraj...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner