Party Stories
Ben Affleck w koszulce
Newsy

Adrian Zandberg jak... Ben Affleck? Nie zgadniecie, kto ich do siebie porównał!

Adrian Zandberg podobny do Bena Afflecka? Tak uważa Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka w swoim najnowszym felietonie wyjaśniła, jakie widzi cechy wspólne u obu panów.

"Hotel Paradise 3": Luiza twierdziła, że Ola miała na nią zły wpływ! Czy po programie nadal się przyjaźnią?!

Adrian Zandberg podobny do Bena Afflecka?

Adrian Zandberg po ostatniej debacie stał się ulubieńcem Polaków. Polityk reprezentuje partię Razem i według Karoliny Korwin Piotrowskiej jako "jedyny mówił normalnie". Dziennikarka zwróciła jednak uwagę, że wizualnie przypomina Bena Afflecka, jednego z najseksowniejszych aktorów z Hollywood. Co napisała w nowym felietonie?

No i był pan z brodą, wersja młody Ben Affleck, który rozwalił system wygrał debatę ze starymi wyjadaczami, bo jako jedyny mówił normalnie, no szok. W polskiej polityce największe wrażenie robi ktoś, kto po 26 latach kłapania na prawo i lewo w imię miłości do Polski jadaczkami i demokracji wreszcie mówi z sensem, logicznie, bez wrzasku i uśmiecha się naturalnie a nie wyćwiczonym przed lustrem uśmiechem. SZOK.

Czy polityk przypomina Wam znanego aktora?

 

Karolina Korwin Piotrowska o Adrianie Zandbergu

Adrian Zandberg według dziennikarki podobny jest do Bena Afflecka

East News

Rzeczywiście są podobni?

Ben Affleck z synkiem
ONS

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Korwin Piotrowska w czarnej marynarce
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała gazetę za zdjęcia Wojciecha Młynarskiego: "Dno? G***o?"

Karolina Korwin Piotrowska zabrała głos w sprawie bulwersujących zdjęć Wojciecha Młynarskiego w jednym z tabloidów. Dziennikarka nie kryje oburzenia takim zachowaniem i ostro wypowiada się na temat tego, co się stało. Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej jest to skandaliczne, że tabloid publikuje zdjęcia umierającego artysty w internecie i w gazecie tylko po to, aby na tym zarobić: Nigdy tego nie zapomnę. Szok to mało powiedziane. Dno? Gówno? Pięć metrów mułu? Brak określeń.  (...) Mało macie kasy? Mało macie spraw w sądzie i trzeba wam kolejnej? Nadal z zapałem kontynuujecie akcję zezwierzęcania ludzi? Obniżania wszelkich standardów moralnych, bo to, co się dla was liczy, to kasa? Będziecie mówić, jak to mieliście w zwyczaju już wcześniej, usprawiedliwiając swoje zachowanie prawem ludzi do informacji. Bo według was odbiorcy mają prawo wiedzieć, jak wygląda jeden z największych artystów polskiego słowa na łóżku szpitalnym. Jak wygląda przed śmiercią - napisała Karolina Korwin Piotrowska w felietonie dla o2.pl Zdjęcia Wojciecha Młynarskiego w tabloidzie W piątek rano wszystkich zszokowały zdjęcia zamieszczone w jednym z dzienników, które przedstawiały ciężko chorego Wojciecha Młynarskiego w łóżku pod kroplówką. Obie córki, Agata i Paulina Młynarskie wydały oświadczenie, w którym podkreśliły, że zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Gwiazdy są w szoku, że w taki sposób wykorzystano cierpienie i chorobę ich ojca. Karolina Korwin Piotrowska też nie mogła przejść obok tematu obojętnie, dlatego w ostrych słowach wytłumaczyła, co na ten temat sądzi.   Zobacz:  Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Woźniak-Starak, Lis i Rozenek! "Może mniej lansu?!" Mocne słowa!   Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała tabloid za publikację zdjęć Wojciecha Młynarskiego Agata i Paulina...

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała wyniki wyborów prezydenckich
ONS
Newsy
Korwin Piotrowska o wynikach wyborów: Duda powinien wysłać butelkę drogiego szmpana Wojewódzkiemu
Kuba się nie ucieszy

Wczoraj odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. O zwycięstwo walczyli obecny prezydent Bronisław Komorowski i Andrzej Duda . Wielkim wygranym okazał się polityk Prawa i Sprawiedliwości, który według najnowszych sondaży zdobył 52 procent głosów społeczeństwa . Andrzej Duda już dzisiaj rano zaskoczył swoich wyborców swoją obecnością na stacji metra Centrum, gdzie od 7.00 rano osobiście rozdawał kawę warszawiakom. Zobacz: Andrzej Duda od rana w pracy! Nowy prezydent rozdaje kawę na stacji metra! Porażkę Bronisława Komorowskiego postanowiła skomentować Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka w swoim felietonie stwierdza, że przyczyną słabego wyniku w wyborach jest m.in.  udział w programie Kuby Wojewódzkiego . Korwin Piotrowska sugeruje nawet, że Andrzej Duda powinien podziękować Wojewódzkiemu, który w swoim show stwierdził, że zagłosuje na obecnego prezydenta. - Na pewno, w podziękowaniu za zwycięstwo, Andrzej Duda powinien prosto ze sztabu, z własnoręcznym autografem, wysłać butelkę mocnego i drogiego szampana Kubie Wojewódzkiemu . W jego programie Prezydent Komorowski, pan w mocno średnim wieku, niewątpliwie uroczy, ale raczej zabetonowany, dramatycznie starał się udowodnić, że ma luz nastolatka i nie chciał powiedzieć, co dokładnie palił i czy śniła mu się Magdalena Ogórek. To nie było dobre. Raczej smutne. Bardzo na siłę. Szkoda. Ale oglądalność była astronomiczna. A w mediach o to chodzi. Komorowski jakby co fuchę po wyprowadzce z Belwederu ma. U Kuby. Szkoda, że z medyczną marihuaną, "załatwioną" w programie, raczej już nie wyjdzie, bo przynajmniej byłby po tym show konkret. A tak został tylko żyrandol - Korwin Piotrowska napisała na Onet.pl Karolina Korwin Piotrowska wytknęła także błąd w programie Tomasza Lisa . Dziennikarz, który gościł w swoim studiu Tomasza Karolaka . Razem ze swoim rozmówcą cytował...

Karolina Korwin Piotrowska o Oscarach
ONS
Newsy
Oscary skłoniły Korwin do poważnej refleksji: Uznani polscy reżyserzy wiele warci już nie są
Kogo ma na myśli?

Największą pasją Karoliny Korwin Piotrowskiej są filmy. Nic więc dziwnego, że dziennikarka bardzo cieszyła się z sukcesu Idy na tegorocznych Oscarach. W rozmowie z nami przyznała, że polskie kino zasłużyło w końcu na docenienie za granicą. Przypomnijmy: Korwin Piotrowska rozpływa się nad sukcesem "Idy": Zasłużyliśmy na to Dziś w nowym felietonie dla Grazii Karolina nawiązuje do polskiej historii na Oscarach. Przypomina, że nie Polska w kilkudziesięcioletniej historii rozdania nagród Akademii Filmowej szans na statuetkę miała mnóstwo. S wój felieton podsumowała zaś słowami, które mogą zaintrygować wszystkich kinomaniaków: Jeśli to prawda, co mówi przysłowie z Hollywood, że jesteś wart tyle, co twój ostatni film, to uznani polscy reżyserzy wiele warci już nie są. Na ich miejsce wchodzi pozbawione kompleksu polskości pokolenie obywateli świata, które myśli po polsku, ale płynnie mówi po angielsku. I do tego mówi światu o nas, o Polsce uniwersalnym językiem. T o pokolenie, którego przedstawicielami są Szumowska, Smarzowski, Palkowski, Komasa, Pawlikowski cz Borcuch, może dać nam wiele momentów chwały i - oby - wiele bezsennych oscarowych nocy - pisze Karolina Całość w Grazii. Zobacz: Magiel towarzyski: Korwin pytała Gessler o alkoholizm i operacje plastyczne. Magda szczerze odpowiedziała Karolina Korwin Piotrowska na konferencji TVN Style:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner