Atmosfera wokół małżeństwa Jennifer Lopez i Bena Afflecka staje się coraz gęstsza. Plotki o rozstaniu pary krążą już od kilku tygodni, a odwołanie występów przez artystkę wcale nie uspokoiło fanów. Teraz oliwy do ognia doleje z pewnością fakt, że luksusowy dom małżeństwa właśnie został wystawiony na sprzedaż... To naprawdę koniec?

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck sprzedają dom? Zdjęcia krążą po sieci

Czarne chmury zawisły nad związkiem Jennifer Lopez i Bena Afflecka już jakiś czas temu, ale nowe informacje ws. pary wcale nie wskazują na zażegnanie kryzysu. Wręcz przeciwnie: jak możemy przeczytać w "Daily Mail", małżonkowie mieli podjąć decyzję w kwestii sprzedaży ich wspólnego domu.

Posiadłość, która znajduje się w Los Angeles, ma aż 17 pokoi i łączną powierzchnię ok. 4 tys. metrów kwadratowych. Znajdują się tam garaże na 15 samochodów, parking z 80 miejscami, strefa sportowa czy ogromny basen. Teraz zdjęcia luksusowej posesji trafiły na portale sprzedażowe:

Obecnie pięćdziesiąt zdjęć, w tym zdjęcia posiadłości z zewnątrz na tle panoramy Los Angeles, można zobaczyć na wielu stronach biur nieruchomości. Wcześniej ich tam nie było
- podaje ''Daily Mail''.
Jennifer Lopez i Ben Affleck
AP/Associated Press/East News

Jak przekazał ''Daily Mail'', Jennifer Lopez ma już od jakiegoś czasu poszukiwać nowego lokum - oficjalnie jest to jednak nieruchomość inwestycyjna.

Zaledwie w zeszłym miesiącu J. Lo została sfotografowana, gdy oglądała nieruchomości w Beverly Hills (...) . Afflecka nie było. Informator powiedział później ''Page Six'', że (Jennifer Lopez - przyp. red.) szukała nieruchomości inwestycyjnej
- dodaje ''Daily Mail''.

Co więcej, okazuje się, że Ben Affleck również samodzielnie poszukuje nowej nieruchomości - notabene - niedaleko swojej eks:

Zobacz także
Podobnie doniesiono, że Affleck, który obecnie mieszka w wynajmowanej nieruchomości w Brentwood w Los Angeles, w pobliżu swojej byłej Jennifer Garner, samotnie szuka domu
- ujawnia ''Daily Mail''.
Jennifer Lopez i Ben Affleck w Pary?u
ABACA/Abaca/East News

Informacja o tym, że posiadłość pary jest wystawiona na sprzedaż nie dziwi tym bardziej, że dopiero co inny portal podał prawdopodobne przyczyny oziębienia stosunków Afflecka i Lopez:

Kłótnie i nerwowa atmosfera zrobiły swoje. Był tak wypalony i znudzony jej kaprysami diwy, że pociąg fizyczny szybko przeminął. J.Lo ciągle potrzebuje uwagi i z początku Ben dał się w to wciągnąć, ale było mu wstyd, bo przyjaciele podśmiewywali się z niego za plecami. Kiedy zasugerował, żeby nieco odpuścili, ta nie pomogła mu wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. W końcu znalazł się pod ścianą i miał dość udawania
- podaje źródło ''In Touch''.

Myślicie, że para ma szansę dojść jeszcze do porozumienia?

Reklama

Zobacz także: Najpierw kryzys w związku i karierze Jennifer Lopez. Teraz aktorka przekazała radosne wieści

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pogrzebie znajomego
Backgrid/East News
Reklama
Reklama
Reklama