Ada Kalska
Instagram

Adriana Kalska to gwiazda serialu "M jak miłość". Widzowie pokochali ją za rolę Izy Lewińskiej, w którą wciela się od 2015 roku. Gdy na jaw wyszło, że Ada Kalska spotyka się z kolegą z planu - Mikołajem Roznerskim, miłośnicy "M jak miłość" oszaleli na punkcie gorącej pary. Popularność Ady dodatkowo wzrosła, gdy aktorka wystąpiła w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Co tydzień w kolejnych odcinkach udowadniała, że ma nie tylko aktorski talent. 

Jednak Ada dla swoich fanów jest nie tylko godną podziwu gwiazdą, ale także inspiracją modowo-urodową, jak przystało na każdą znaną osobistość. Najnowsze zdjęcie aktorki może jednak zaskoczyć fanów jej urody!

Ada Kalska pokazała się z niebieskimi włosami!

Tak! Ada Kalska opublikowała na Instagramie zdjęcie z wyjątkowo oryginalnym kolorem włosów - niebieskim. W takim wydaniu jeszcze nigdy nie widzieliśmy aktorki, która słynie raczej z klasycznego stylu zarówno w kwestii fryzur, jak i strojów. Na najnowszym zdjęciu Ada ma nie tylko niebieskie włosy, ale także czapkę z napisem, który ogłasza światu, że aktorka nie lubi porannych pobudek. 

Ale spokojnie, "nowe zdjęcie" nie oznacza nowej fryzury - Ada pokazała bowiem, że taki kolor miała w 2014 roku! Okazuje się, że jako 27-latka była prawdziwą buntowniczką! Nie wszystkim jednak ten styl przypadł do gustu.

W ciemnych ci lepiej 

Strasznie.

Nie rób takiego więcej... Tak jak teraz jest ok - piszą internauci.

Na razie nie wiadomo, co o tym looku sądzi ukochany Ady, Mikołaj Rozneski, który nie skomentował fotografii. A wam się podoba Kalska w takim wydaniu? 

 

Ada Kalska ma klasyczny styl i nie szaleje z fryzurami czy stylizacjami

Ada Kalska
East News

Mikołaj Roznerski na razie nie skomentował nietypowej fryzury swojej ukochanej

Ada Kalska, Mikołaj Roznerski
East News

Zobacz także: Mikołaj Roznerski i Ada Kalska mają kryzys w związku? Jedno zdjęcie mówi wszystko!

Więcej na temat Adriana Kalska