Adriana Kalska pokazała zdjęcie sprzed sześciu lat, na którym jest blondynką! Ponieważ aktorka w 2014 roku nie była jeszcze tak znana jak teraz, niektórzy na pewno nie pamiętają, że partnerka Mikołaja Roznerskiego miała taki kolor na głowie. Fani są zachwyceni!

Reklama

Twoje koleżanki twierdzą, że do twarzy Ci w blondzie? Pobierz kod rabatowy Sephora i kup nową farbę do włosów w ulubionym odcieniu!

Ada Kalska blondynką?!

Adriana Kalska od lat ma ciemne włosy, jednak na początku kariery była blondynką. Wówczas grała epizodyczne role w takich serialach jak "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe" czy "Komisarz Alex". Miliony widzów poznały ją już jako ciemnowłosą Izę w serialu "M jak miłość". Na powrót do blondu na razie się nie szykuje - jak wiadomo, serialowe aktorki nie mogą zmieniać koloru włosów, jeśli występują regularnie w danej produkcji. Mówiła nam o tym m.in. Kasia Cichopek. Chodzi o konsekwentne kreowanie postaci. Ten zapis w kontrakcie najpewniej dotyczy również Kalskiej, pozostaje nam więc zdjęcie sprzed sześciu lat.

Podoba Wam się Ada w takim wydaniu? Nam bardzo! Fanom również:

O matko, jaka słodka! - napisała serialowa koleżanka Ady, Ilona Janyst.

Ada Kalska w 2014 roku!

Zobacz także

Ada Kalska dziś ma ciemne włosy.

ONS.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama