Agnieszka Popielewicz

Agnieszka Popielewicz, znana także jako Agnieszka Hyży, to polska dziennikarka, modelka i prezenterka telewizyjna. Swoją karierę w show-biznesie zaczynała od konkursów piękności i reklam firmy kosmetycznej, a dziś jest gwiazdą telewizji Polsat znaną z takich programów jak "Twoja twarz brzmi znajomo" czy kulisy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Oprócz tego prężnie działa w branży ślubnej - założyła nawet autorski magazyn "Wedding Show", w którym pełniła funkcję redaktor prowadzącej. Próbowała swoich sił także jako aktorka. Sprawdź, w jakim serialu można było ją oglądać.

Imię: Agnieszka

Nazwisko: Hyży

Nazwisko panieńskie: Popielewicz

Pseudonim: brak

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 19.03.1985 r.

Znak zodiaku: Ryby

Zawód: dziennikarka, prezenterka telewizyjna, modelka, okazjonalnie aktorka

Osoby - związki:
 • Mąż Grzegorz Hyży - dziennikarka wzięła ślub z wokalistą w 2015 r. w Rzymie. Kilka lat później para powitała na świecie syna Leona.
 • Były mąż Mikołaj Wit - małżeństwo dziennikarki trwało od 2011 do 2014 roku. Para wychowuje razem córkę Martę.
 • Były partner Marcin Mroczek - para spotkała się na planie programu "Ciao Darwin". Z gwiazdorem serialu "M jak miłość" Popielewicz była związana w latach 2004-2008.


 • Rodzice: Tomasz Popielewicz i Hanna Popielewicz. W 2002 r. Agnieszka wraz ze swoją mamą wygrała konkurs piękności pt. "Matka i córka", któremu patronowała marka Oriflame. Nagrodą był kontrakt reklamowy z Oriflame i wycieczka do Egiptu. Od tamtej pory dziennikarka cieszy się bardzo dużą popularnością.

  Dzieci: córka Marta (ur. 2013 r.) i syn Leon (ur. 2021 r.)

  Rodzeństwo: brak informacji

  BIO: Agnieszka Popielewicz to dziennikarka, prezenterka telewizyjna, modelka i okazjonalnie aktorka. Urodziła się w Mysłowicach, a wychowała w Katowicach. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Studia dały jej przepustkę do robienia kariery w mediach, jednak do jej innych atutów należała wyjątkowa uroda. W 2002 r. wraz z mamą wygrała konkurs piękności marki Oriflame, a w 2005 r. została Miss Śląska i wzięła udział w ogólnokrajowych wyborach miss, zajmując miejsce w finale konkursu. Współpracowała z agencją modelek, ale ciągle szukała sposobu, aby rozpocząć karierę w telewizji. W 2006 r. jej marzenie spełniło się i została prowadzącą rozrywkowego show telewizji Tele 5 pt. "The Club". Następnie związała się z telewizją Polsat, gdzie dała się poznać m.in. jako prowadząca magazyn "Się kręci", współprowadząca "Gwiezdnego cyrku", gospodyni talk-show "Grunt to rodzinka" i autorka kulis programu tanecznego "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Oprócz tego zdobywała doświadczenie jako prowadząca imprezy w formule na żywo, do których zaliczały się m.in. międzynarodowy konkurs piękności Miss Intercontinental czy gala 15-lecia telewizji Polsat w Teatrze Wielkim w Warszawie. Dziennikarka próbowała swoich sił również w aktorstwie. W 2011 r. zagrała epizodyczną rolę w serialu "Hotel 52", jednak nie kontynuowała kariery aktorskiej. Jest też ekspertką w branży ślubnej. W 2016 r. założyła magazyn ślubny "Wedding Show", gdzie od początku pełniła funkcję redaktor prowadzącej. Na antenie telewizji Polsat prowadziła program rozrywkowy "Cztery wesela".

  Znana z: programów rozrywkowych telewizji Polsat, w których występowała przede wszystkim w charakterze prowadzącej. Wystąpiła gościnnie w jednym z odcinków programu "Jak oni śpiewają", w którym wykonała przebój "Felicità". Brała też udział w kampanii reklamowej firmy odzieżowej Fashion House. Dziennikarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje informacje na temat swojego życia prywatnego i zawodowego. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 150 tys. internautów.

  Funkcja w filmie: - aktorka w serialu "Hotel 52" (2005);

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: brak

  Link Instagram: @agnieszka_hyzy


  Link FB: @agnieszkahyzyofficial
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index