Sykut o konflikcie z Popielewicz
ONS
Newsy

Sykut o kulisach konfliktu z Popielewicz: Nie spotkałam się z ciepłym przyjęciem

W branży mówiło się o tym od dawna

Agnieszka Popielewicz i Paulina Sykut to od kilku lat dwie sztandarowe twarze Polsatu - każda z nich prowadzi duże imprezy organizowane przez stację, są też z nią mocno identyfikowane. Podobno prywatnie obie panie nie przepadają za sobą, ale podczas publicznych wystąpień czy wspólnych projektów raczej ciężko dostrzec jakieś animozje. Przypomnijmy: Odważne zdjęcia Sykut i Popielewicz. Pierwszy raz półnago

Za kulisami jednak od lat mówi się o wzajemnej niechęci prezenterek. Swego czasu spekulowano nawet, że obie były bardzo niezadowolone z faktu, że ich śluby odbywają się w tym samym czasie. Stroną pokrzywdzoną miała być Popielewicz, która widziała w Sykut konkurencję. Do tej pory obie zdawkowo wypowiadały się na ten temat. W najnowszym w wywiadzie dla Interii, Paulina nieco rozwinęła ten wątek i między słowami da się wyczytać, że w dotychczasowych plotkach było więcej niż ziarnko prawdy.
 

Interia: Jedna z plotek głosi, że pani i Agnieszka Popielewicz, która również poprowadzi TOPtrendy, jesteście zaciętymi rywalkami?

Sykut: Z nikim nie rywalizuję i będę się tego trzymać. Ale jeśli ktoś chce rywalizować ze mną, to proszę bardzo. Kiedy przyszłam do Polsatu, nie spotkałam się z ciepłym przyjęciem. Jak każda nowa osoba w tym środowisku byłam postrzegana jako konkurencja. Dlatego w pracy nie szukam przyjaźni. Świetnie dogaduję się z kolegami, z którymi prowadzę zwykle programy - z Maćkiem Rockiem i Maćkiem Dowborem - i bardzo sobie to cenię. Możemy na sobie zawsze polegać i niejednokrotnie ratowaliśmy się z różnych opresji. Ale poza pracą praktycznie się nie widujemy, bo też nie mamy na to czasu.


Którą z nich wolicie - Paulinę Sykut czy Agnieszkę Popielewicz?

Zobacz: Piękne Sykut i Popielewicz na imprezie Polsatu. Mamy wideo

Półnagie Sykut i Popielewicz za kulisami sylwestrowego spotu:

ALLONS_1090746.jpg
Newsy
Nienawidzą Sykut!
Koleżanki z branży zazdroszczą jej sukcesu!

Paulina Sykut bardzo szybko z mało znanej pogodynki stała się celebrytką. Często pojawia się na imprezach i ma coraz więcej intratnych propozycji. Jest nową i świeżą twarzą, która udowodniła, że świetnie sobie radzi przed kamerę. Koleżanki z Polsatu patrzą na nią z zawiścią. Teraz to ona jest brana pod uwagę jako pierwsza. Przede wszystkim Kasia Cichopek ma powody do zazdrości. Straciła przez nią szansę na prowadzenie dużego widowiska. – Osoby, które pracują od lat w Polsacie, są po prostu zazdrosne, że tak nagle ich przyćmiła - zdradzają "Faktowi" współpracownicy Pauliny. Także Agnieszka Popielewicz czuje się zagrożona. Paulina z powodzeniem wcięliła się w rolę reporterki w programie "Się kręci". Jak donosi "Fakt", dotychczasowi prowadzący niechętnie przyjęli Sykut do swojego grona.  – Dość nieufnie przywitali Paulinę w swoim zespole - mówi informator gazety. Z Maćkiem Rockiem, Paulina prowadzi także show "Must be the music" i jak twierdzą informatorzy nie dogadują się ze sobą najlepiej. Czy zawiść kolegów może zaszkodzić karierze Sykut?  pijavka

Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
Newsy
Sykut, Popielewicz, Niklińska i Kulig na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
Która wyglądała najlepiej?

Na prezentację wiosennej ramówki Polsatu przybyło 40 gwiazd, które na tę okazję w większości zdecydowały się odkryć nogi, wybierając modne sukienki i spódnice. Do ich grona należą m. in. Paulina Sykut i Maria Niklińska . Obie świetnie prezentowały się w wiosennych sukienkach. Sykut wybrała prostą wersję z głębokim dekoltem w kształci litery V, który optycznie wyszczuplasylwetkę. Niklińska zaś jako jedna z nielicznych gwiazd postawiła na kolor. Do swojej minisukienki dodała czerwoną kopertówkę w rozmiarze XLL, która ciekawie urozmaiciła stylizację. Agnieszka Popielewicz i Joanna Kulig tym razem miały na sobie spódnice. Pierwsza zachwyciła nas swoją lakierowaną wersją, a druga zaprezentowała się w ołówkowej spódnicy, która zestawiła z szeroką koszulą. Wyglądała szykownie i nonszalancko.   Tak gwiazsdy prezentowały sie na wiosennej ramówce Polsatu:

Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz
Newsy
Piękne Sykut i Popielewicz na imprezie Polsatu [WIDEO]
Gwiazdy o nowej ramówce, swoich strojach i fryzurach i pewnym przystojniaku

W czwartek wieczorem Polsat zaprezentował swoje propozycje na jesień 2013. Imprezę, na której pojawiły się prawie wszystkie gwiazdy stacji poprowadziły piękne Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz . Obie zaprezentowały nowe fryzury i wyglądały na evencie zjawiskowo. Nam udało się podpytać gwiazdy, na co warto zwrócić uwagę w ramówce Polsatu. Prezenterki zdradziły nam również co mają na sobie. Paulina i Agnieszka wyjawiły nam, że na ich horyzoncie pojawił się nowy przystojniak, do którego wzdychają. Plejada gwiazd na imprezie Polsatu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner