Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko
ONS
Newsy

Jest nowa gwiazda Polsatu - Agnieszka Hyży! Dawniej znaliśmy ją pod innym nazwiskiem

Jest nowa gwiazda Polsatu - Agnieszka Hyży! Dawniej znaliśmy ją pod innym nazwiskiem

Jesienna ramówka Polsatu przyciągnęła wczoraj do Endorfiny mnóstwo gwiazd. Wśród nich m.in. Małgorzata Socha, Agnieszka Kaczorowska czy Aneta Zając. Zobacz: Gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu: Aneta Zając, Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży GALERIA

 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się wczoraj Agnieszka Popielewicz. A właściwie - Hyży. Po ślubie prezenterka zmieniła nazwisko. Dlatego też Maciej Rock pod koniec części oficjalnej ramówki Polsatu określił prezenterkę nową gwiazdą Polsatu. Chodziło mu oczywiście o zmianę nazwiska:

Witamy nową gwiazdę Polsatu - Agnieszkę Hyży! - zapowiedział Rock

Sala wybuchła śmiechem, a Agnieszka przyjęła żart z dystansem:

Wiedziałam, że tak będzie - mówiła.

Grunt, to dystans!

 

Zobacz: Agnieszka Popielewicz wraca do pracy po ślubie! Użyje nazwiska męża?

 

Agnieszka Popielewicz na ramówce Polsatu

 

Agnieszka Popielewicz

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański na ramówce Polsatu
ONS
Newsy
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański oddzielnie na ramówce Polsatu. Po części oficjalnej było inaczej...
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański oddzielnie na ramówce Polsatu. Po części oficjalnej było inaczej...

W czwartkowy wieczór odbyła się premiera jesiennej ramówki Polsatu, na której pojawiło mnóstwo gwiazd. Prezentacja oferty programowej słonecznej stacji to jedna z najważniejszych imprez w show-biznesie. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcieli wyglądać zjawiskowo. Zobacz: Gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu: Aneta Zając, Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży GALERIA   Na ramówce pojawili się również Tomasz Barański i Klaudia Halejcio . Tancerz i aktorka od kilku miesięcy są parą, jednak na oficjalnych eventach nie pokazują się publicznie, tak jak wczoraj, kiedy to do zdjęć pozowali oddzielnie. Jednak byliśmy świadkami sytuacji, kiedy to Barański, chcąc opuścić już ramówkę, pocałował Klaudię przy wielu innych gwiazdach! Widać, że pomiędzy nimi jest chemia!   Czekamy jednak na wspólne zdjęcia!   Zobacz: Klaudia Halejcio przedstawiła Tomasza Barańskiego swoim rodzicom: "Tomek to ten jedyny"    

Maja Hyży zmieni nazwisko?
ONS
Newsy
Maja Hyży zmieni nazwisko?
Jakie plany ma była żona Grzegorza Hyżego?

Ślub Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego wzbudził ogromne zainteresowanie w mediach. Wszyscy zastanawiali się jak wyglądali państwo młodzi, oraz gdzie odbyła się uroczystość. Wczoraj informowaliśmy, że para powiedziała sobie TAK we Włoszech . Agnieszka miała na sobie prostą jasną sukienkę, a Grzegorz wystąpił w granatowym garniturze. Zobacz: Znamy szczegóły ślubu Popielewicz i Hyżego. Turyści zrobili im zdjęcia we Włoszech Zawarcie związku małżeńskiego przez piosenkarza i prezenterkę Polsatu wzbudziło również wiele emocji wśród fanów Mai Hyży . Na Facebooku byłej żony artysty pojawiły się pytania, czy Maja nie zamierza zmienić swojego nazwiska . - super , kiedy zmienisz nazwisko ? Twój maż ma już inna żonę  ja bym nie chciała nosić jego nazwisko - napisała fanka Mai. Piosenkarka wciąż nie skomentowała wpisu fanki ani informacji o ślubie byłego męża. I czujemy, że tak już zostanie. Bo trzeba przyznać, że byli małżonkowie zachowują sie z klasą i nie wypowiadają się na swój temat. Zobacz na Polki.pl: Popielewicz i Hyży pokazali zdjęcie z... podróży poślubnej!

Agnieszka Popielewicz w bieli
Newsy
Druga edycja targów ślubnych Wedding Show! Poprowadzi je... Agnieszka Popielewicz!
Druga edycja targów ślubnych Wedding Show! Poprowadzi je... Agnieszka Popielewicz!

Agnieszka Popielewicz po raz drugi poprowadzi targi ślubne "Wedding Show Powiedzmy Tak". W końcu niedawno sama przygotowywała się do ślubu.  Co Agnieszka, która po ślubie zmieniła nazwisko na Hyży, zdradziła na temat drugiej edycji? Druga edycja tragów ślubnych Agnieszki Popielewicz Hyży W tym roku spotkanie odbędzie się 24 i 25 października w Hotelu Marriott. Jedną z organizatorek targów jest Agnieszka Popielewicz , znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna. Drugą częścią zawiadującą projektem jest duet Rock&Flowers, czyli Katarzyna Chudkiewicz, oraz Agnieszka Winnicka, florystki od lat pielęgnujące nie tylko kwiaty, ale również swoją niecodzienną pasję. Druga edycja targów jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wraz z duetem Rock&Flowers, długo myślałyśmy nad tym jak zaskoczyć rynek i zainteresować pary, przygotowujące się do organizacji ślubu czy wesela. Postanowiłyśmy wesprzeć naszych gości w niełatwych wyborach ­ stąd też bogata gama warsztatów oraz paneli dyskusyjnych - ­ powiedziała organizatorka Agnieszka Popielewicz Hyży. Targi Wedding Show, pozwolą zapoznać się z licznymi ofertami: dotknąć, przymierzyć, porozmawiać. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, goście znajdą rozwiązania wszystkich ślubnych rozterek. Bilet jednodniowy na wydarzenie można nabyć w cenie 25 zł, natomiast dwudniowy za 30 zł.   Agnieszka Popielewicz poprowadzi targi ślubne "Wedding Show Powiedzmy Tak"     To już druga edycja, której współorganizatorką jest Agnieszka Popielewicz W tym roku targi odbędą się 24 i 25 października  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner