Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?

To był gorący odcinek

Za nami kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Dziś wszyscy fani show czekali nie tylko na występy swoich ulubionych gwiazd, ale i występ Grzegorza Hyżego. Wszystko przez Agnieszkę Popielewicz, która również pojawiła się w show. Przypomnijmy: Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji?

Dzisiejszy odcinek został poświęcony życiu zawodowym i prywatnym wszystkich partnerów tańczących gwiazd. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Tatiana Okupnik i Tomasza Barański, którzy zachwycili swoim jive'm. Tak wyglądała punktacja po wszystkich odcinkach:

Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 39 pkt.
Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 38 pkt.
Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 34 pkt.
Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 33 pkt.
Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 30 pkt.
Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko - 28 pkt
Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 27 pkt.
Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 26 pkt.
Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 25 pkt.

Z programem pożegnała się zaś Kamila Szczawińska i Robert Kochanek.

Tuż po wynikach, wszystkie pary zostały podzielone na dwie grupy, które zostały wybrane przez dwie najlepsze pary wieczoru, aby w przyszłym tygodniu zatańczyć grupowo.

Grupa Tatiany Okupnik (najlepsza w dzisiejszym odcinku):
Ewa Kasprzyk i Jan Kliment
Krzysztof Wieszczek  i Agnieszka Kaczorowska
Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko

Grupa Julii Pogrebińskiej (druga w dzisiejszym odcinku):
Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa
Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno
Ada Fijał i Krzysztof Hulboj

Kto podobał się wam najbardziej?

Zobacz: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy


Gwiazdy w TzG:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
Jesteśmy coraz bliżej finału

Za nami kolejny odcinek programu " Taniec z Gwiazdami ". Po dwóch tygodniach przerwy gwiazdy znowu zatańczyły w wielkim show Polsatu. Tym razem uczestnicy zabrali widzów w podróż dookoła świata tańcząc m.in. walc, tango, salsę czy sambę. Wielką niespodzianką okazał się występ Stefano Terrazzino, który zaśpiewał podczas tańca Sylwii Juszczak z Kamilem Kuroczko . Zobacz: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami Po raz pierwszy w tej edycji gwiazdy zatańczyły tańce grupowe. Pierwsza drużyna zaprezentowała Karkowiaka, za który dostała 38 pkt. Właśnie tyle punktów zostało doliczone do ocen za indywidualne występy gwiazd. Druga drużyna zaprezentowała się w tańcu góralskim, za który zdobyli 37 pkt. Najwięcej punktów od jury zdobyła Ada Fijał i Krzysztof Hulboj , a  tak prezentowały się wyniki po wszystkich występach: Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 76 pkt. Tatiana Okupnik i Tomasz Barański- 73 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko- 72 pkt Julia Pogrebińska i Rafał Maserak- 70 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno- 70 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment- 68 pkt. Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa- 66 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska- 63 pkt. Niestety z programem pożegnali się   Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno W zakończonym właśnie odcinku TZG widzowie mieli możliwość zamiany partnerów i tancerzy. Oto lista par, które zatańczą już za tydzień: Ada Fijał i Jan Kliment Grzegorz Łapanowski i Agnieszka Kaczorowska Krzysztof Wieszczek i Walerija Żuralewa Tatiana Okupnik i Rafał Maserak Julia Pogrebińska i Tomasz Barański Sylwia Juszczak i Krzysztof Hulboj Ewa Kasprzyk i Kamil Kuroczko Kto waszym zdaniem był dzisiaj najlepszy?   Gwiazdy "TzG" w piątym odcinku tanecznego show:

Norbi odpadł z TzG
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Tańca z gwiazdami" odpadł Norbi! Kto okazał się najlepszy?
Jak zawsze nie zabrakło emocji

Za nami trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" . Jak zawsze nie brakowało emocji, a wszystkie pary dały z siebie wszystko. Po intensywnych treningach pod okiem trenerów dało się zauważyć postępy w technice i ruchach uczestników show. Jak to zazwyczaj bywa jedni poradzili sobie lepiej, inni nieco gorzej, o czym się już przekonaliśmy w poprzednich dwóch odcinkach. Przypomnijmy: Marcin Najman odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Kto okazał się najlepszy? Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od tańca Anny Głogowskiej i towarzyszącej jej grupy tanecznej. Później zatańczyło się 10 par, które zaprezentowały sceny filmowe opowiedziane językiem tańca. Oto tabela ocen: Julia Pogrebińska i Rafał Maserak -  39 punktów Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 37 punktów Sylwia Juszczak  i Kamil Kuroczko - 31 punktów Ada Fijał i Krzysztof Hulboj - 30 punktów Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 30 punktów Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno -  29 punktów Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 27 punktów Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 27 punktów Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 25 punktów Norbi i Nina Tyrka - 20 punktów Po zsumowaniu głosów jury i publiczności z programem musieli pożegnać się Norbi i Nina Tyrka! Zobacz:  Dramat Tomka Barańskiego. Tabloid odkrył prawdę o jego ciężkiej chorobie Wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami":

Marcin Najman odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Najman odpadł z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
Nie brakowało emocji

Za nami drugi odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Już na samym początku widzów czekała wielka niespodzianka. W roli jurora pojawił się znany polski projektant, który zastąpił nieobecnego Michała Malitowskiego. Przypomnijmy: Malitowski nie pojawił się dziś w Tańcu z Gwiazdami! Zastąpił go inny gwiazdor Program rozpoczął się od tańca Anny Głogowskiej i Krzysztofa Ibisza. Później przyszedł czas na pokaz 11 tanecznych par, ktore zaprezentowały się w tańcach klasycznych i latynoamerykańskich. Oto tabela ocen: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 40 punktów Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa -  37 punktów Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 36 punktów Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 35 punktów Sylwia Juszczak  i Kamil Kuroczko - 31 punktów Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 31 punktów Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 28 punktów Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 27 punktów Ada Fijał i Krzysztof Hulboj - 27 punktów Norbi i Nina Tyrka - 27 punktów Marcin Najman i Hanna Żudziewicz -  26 punktów Po zsumowaniu głosów jury i publiczności z programem musieli pożegnać się: Marcin Najman i Hania Żudziewicz. Zobacz: Dramat Tomka Barańskiego. Tabloid odkrył prawdę o jego ciężkiej chorobie Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner