Agnieszka Popielewicz pierwszy raz o kryzysie w związku
ONS
Newsy

Popielewicz pierwszy raz o kryzysie w związku: Wiedziałam za kogo wychodzę

Agnieszka ma jeszcze jeden poważny problem

Dwa tygodnie temu media obiegła informacja o nagłym rozwodzie Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita. Para podobno przechodzi poważny kryzys, a według osób z ich otoczenia w ich związku nie dzieje się najlepiej. Podobno małżeństwo spędza coraz mniej czasu ze sobą. Przypomnijmy: Sezon na rozwody trwa: Poważny kryzys w małżeństwie Popielewicz

Prezenterka Polsatu do tej pory nie komentowała plotek na temat swojego życia prywatnego. Zrobiła jednak wyjątek dla magazynu "Party". Znajomi pary donoszą, że gwiazda ma zamiar walczyć o małżeństwo z względu na córeczkę, Martę. Również rodzice Agnieszki i Mikołaja mają nadzieję, że uda im się pokonać kryzys. Popielewicz ma jasne stanowisko w tej sprawie: 

Moje myśli i plany, zarówno prywatne, jak i zawodowe, skupione są na czymś zupełnie innym. Na sprawach ważniejszych niż to, o czym piszą portale plotkarskie. Nauczyłam się, że nie warto mówić o swoim życiu prywatnym. Dlatego nie chcę ani dementować, ani potwierdzać informacji o rzekomym rozwodzie, bo i tak wszystko, co powiem, zostanie przekręcone, wyrwane z konteksty, a na koniec wykorzystane przeciwko mnie i mojej rodzinie - mówi "Party" dziennikarka.

Współpracownik jej męża sugeruje, że za kryzys w małżeństwie w dużym stopniu odpowiedzialny jest Wit, który podcina Agnieszce skrzydła i jest facetem bardzo stanowczym, z zasadami. Agnieszka szybko ripostuje:

Doskonale wiedziałam, za kogo wychodzę za mąż, i nie żałuję tego wyboru - przekonuje Popielewicz 


Gwiazda ma na głowie jeszcze jeden problem. Niedawno do szpitala trafił jej ojciec, który brał udział w zawodach triathlonowych. Prezenterka spędza z nim dużo czasu. Już niedługo jednak będzie miała okazję odpocząć, bowiem jej córka wyjeżdża na wakacje z babciami. Czy Agnieszka ten czas spędzi z mężem?

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Tylko od naszej mądrości zależy, czy wyciągniemy z nich naukę na przyszłość - komentuje gwiazda.

Trzymamy kciuki za ich małżeństwo.

Zobacz: Sykut o kulisach konfliktu z Popielewicz: Nie spotkałam się z ciepłym przyjęciem

Popielewicz na otwarciu pola golfowego: 


Rozwód Agnieszki Popielewicz
ONS/Akpa
Newsy
Sezon na rozwody trwa: Poważny kryzys w małżeństwie Popielewicz
W związku gwiazdy nie dzieje się najlepiej

Przez ostatnich kilkanaście miesięcy w polskim show-biznesie trwała moda na baby-boom i śluby gwiazd. Ostatnio jednak pojawia się coraz więcej tych mało pomyślnych doniesień - o kolejnych rozstaniach i rozwodach. Niektóre gwiazdy starają się przeprowadzić je polubownie, inne odbywają się w atmosferze skandalu. Przypomnijmy: Kościkiewicza oskarżano o zdrady i seksoholizm. W końcu przemówiła jego żona Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie możemy być świadkami kolejnego rozpadu małżeństwa. Jak donosi "Flesz", związek Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita przeżywa poważny kryzys. Para pobrała się zaledwie trzy lata temu, a według informatorów magazynu, przez ostatnich kilka miesięcy między małżonkami nie dzieje się najlepiej. Podobno powodem najczęstszych kłótni jest odmienny stosunek do show-biznesu, a bardzo znaczący okazał się ostatni wyjazd Popielewicz i męża na festiwal Top Trendy w Sopocie. Czy to może zwiastować rozwód?   Spędzają czas osobno, w domu się mijają, prawie ze sobą nie rozmawiają. Do Sopotu przyjechali razem i zostali tam prawie tydzień, ale ani jednego dnia nie spędzili tylko we dwoje lub we troje - z ich półtoraroczną córeczką Martą. Czasami wspólnie pozowali do zdjęć fotoreporterom, ale potem Agnieszka zajmowała się Martą, a jej mąż spędzał czas w towarzystwie kolegów (...) Od jakiegoś czasu nie mogą się dogadać. Nie jest tajemnicą, że oboje z Mikołajem maj różne temperamenty - zdradza znajomy pary w rozmowie z "Fleszem". Miejmy nadzieję, że małżonkowie zdołają uratować ten związek. Zobacz: Mąż Passent udzielił zaskakującego wywiadu. Opowiedział o ich rozwodzie Tak wyglądał ślub Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita:

Agnieszka Popielewicz wyprowadziła się od męża
ONS
Newsy
Popielewicz chciała ukryć kryzys w małżeństwie. Teraz nie uciszy plotek o rozstaniu
Między parą układa się coraz gorzej

O kryzysie w małżeństwie Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita prasa rozpisuje się już od kilku miesięcy. Para rzekomo podjęła decyzję o rozwodzie, jednak żadne z nich nie chce komentować tych doniesień. Prezenterka Polsatu podjęła już pewne kroki by zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę w razie ewentualnego rozstania. Przypomnijmy:  Popielewicz nie przejmuje się rozwodem. Postanowiła zabezpieczyć swoją przyszłość Kolejne plotki nie pozostawiają wątpliwości, że w tym małżeństwie układa się coraz gorzej. Jak donosi "Show", Popielewicz zaczęła szukać nowego mieszkania dla siebie i córki Marty. Obecny apartament chce zostawić mężowi. Stres związany z kryzysem podobno mocno wpływa na Agnieszkę, która chudnie w oczach, a na wszelkich galach bywa zamyślona i nieobecna. Jej znajomi bardzo się o nią martwią, jednak prezenterka ma już plan, jak odsunąć od siebie złe myśli. Stawia na pracę - już niedługo odbędą się targi ślubne przygotowane przez nią samodzielnie.  Mamy nadzieję, że Agnieszka szybko wróci do formy.  Zobacz:  Popielewicz pierwszy raz o kryzysie w związku: Wiedziałam za kogo wychodzę Popielewicz na otwarciu pola golfowego:

Rozwód Agnieszki Popielewicz
ONS
Newsy
Rozwód Popielewicz przesądzony. Ustaliła szczegóły rozstania z mężem
Papierowy rozwodowe są już w sądzie

O kryzysie w małżeństwie Agnieszki Popielewicz mówiło się już od kilku miesięcy. Mąż prezenterki, Mikołaj Wit , towarzyszył jej wprawdzie podczas jej występów na dużych festiwalach, ale prywatnie niemal w ogóle nie spędzali ze sobą czasu i dało się wyczuć między nimi wyraźne napięcie. Również posunięcia biznesowe Agnieszki sugerowały, że przygotowuje się do życia w pojedynkę. Przypomnijmy: Popielewicz nie przejmuje się rozwodem. Postanowiła zabezpieczyć swoją przyszłość Teraz wydaje się, że dla związku Agnieszki i Mikołaja nie ma już ratunku. Jak donosi "Flesz", Wit na początku wakacji złożył w sądzie papiery rozwodowe i jest to decyzja nieodwołalna. Wszelkie szczegóły dotyczące finansów i opieki nad ich córką zostały już ustalone, obojgu zależy też, aby data pierwszej rozprawy, na której prawdopodobnie dostaną rozwód, nie została ujawniona przez media. Informatorzy magazynu dodają też, że pierwszy kryzys w ich małżeństwie pojawił się już tuż po ślubie. Potem było podobno tylko gorzej.   Rozwód to w zasadzie formalność. Z pomocą prawników podzielili majątek i dogadali się w sprawie opieki nad półtoraroczną córką Martą. Zdecydowali, że Aga z córką zostaje w dotychczasowym mieszkaniu, żeby mała nie odczuła tak bardzo tej zmiany. To Mikołaj się wyprowadził. Dzieckiem będą zajmować się na zmianę. Mikołaj obiecał opiekować się małą, gdy Agnieszka będzie zajęta pracą. A takich dni może być coraz więcej, bo Popielewicz na brak zajęć nie narzeka - czytamy we "Fleszu". Żałujecie, że kolejne małżeństwo w show-biznesie się rozpada? Zobacz: "Wiedziałam za kogo wychodzę"  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner