Ślub kościelny Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego
ONS

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży chcą wziąć kościelny ślub. Nie jest to proste

Ślub kościelny Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego
ONS

Jednym z najgłośniejszych wydarzeń towarzyskich ostatnich miesięcy był ślub Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego. Para pobrała się we Włoszech, a kilka dni później gwiazda Polsatu postanowiła przyjąć nazwisko męża! Zobacz: Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :)

To jednak nie koniec zmian w ich życiu. Jak donosi "Na żywo" Agnieszka i Grzegorz pragną ślubu kościelnego! Oboje są bardzo wierzący, chcą więc przypieczętować swoją miłość przed Bogiem. Niestety, są z tym duże problemy.

Agnieszka nie unieważniła jeszcze sakramentu z Mikołajem Witem z 2011 roku. Prezenterka poważnie myśli nad tym, aby złożyć wniosek w Sądzie Metropolitarnym o stwierdzenie nieważności małżeństwa z byłym mężem. Może to jednak trwać latami.

Aga ma świadomość, że taka procedura może toczyć się przed sądem kościelnym latami. Ale uważa, że ma solidne postawy, by wszcząć taki proces - mówi znajoma pary.


W lepszej sytuacji jest Grzegorz. Z byłą żoną, Mają, łączył go tylko ślub cywilny! Trzymamy więc kciuki za szybkie załatwienie sprawy!

Zobacz: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - znamy szczegóły ze ślubu i podróży poślubnej!
 

 
               

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08