Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ślub kościelny Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego
ONS
Newsy

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży chcą wziąć kościelny ślub. Nie jest to proste

Prezenterka musi pokonać sporo przeszkód

Jednym z najgłośniejszych wydarzeń towarzyskich ostatnich miesięcy był ślub Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego. Para pobrała się we Włoszech, a kilka dni później gwiazda Polsatu postanowiła przyjąć nazwisko męża! Zobacz: Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :)

To jednak nie koniec zmian w ich życiu. Jak donosi "Na żywo" Agnieszka i Grzegorz pragną ślubu kościelnego! Oboje są bardzo wierzący, chcą więc przypieczętować swoją miłość przed Bogiem. Niestety, są z tym duże problemy.

Agnieszka nie unieważniła jeszcze sakramentu z Mikołajem Witem z 2011 roku. Prezenterka poważnie myśli nad tym, aby złożyć wniosek w Sądzie Metropolitarnym o stwierdzenie nieważności małżeństwa z byłym mężem. Może to jednak trwać latami.

Aga ma świadomość, że taka procedura może toczyć się przed sądem kościelnym latami. Ale uważa, że ma solidne postawy, by wszcząć taki proces - mówi znajoma pary.


W lepszej sytuacji jest Grzegorz. Z byłą żoną, Mają, łączył go tylko ślub cywilny! Trzymamy więc kciuki za szybkie załatwienie sprawy!

Zobacz: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - znamy szczegóły ze ślubu i podróży poślubnej!
 

 
               

Agnieszka Popielewicz w czarnych kozakach
Newsy
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na konferencji Polsatu. Nie szczędzili sobie czułości! ZDJĘCIA
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na konferencji Polsatu. Nie szczędzili sobie czułości! ZDJĘCIA
Agnieszka Popielewicz po ślubie przyjęła nazwisko męża, Grzegorza Hyżego
ONS
Newsy
Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :)
Zaskakująca decyzja prezenterki

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży kilka tygodni wzięli sekretny ślub w Rzymie. Na uroczystości pojawili się jedynie najbliżsi pary. Jak ustalił wówczas magazyn „Flesz”, prezenterka miała na sobie sukienkę z delikatnej koronki i naturalnego jedwabiu zaprojektowaną przez Violę Piekut . Grzegorz wybrał granatowy smoking polskiej marki. Zobacz: Znamy szczegóły ślubu Popielewicz i Hyżego. Turyści zrobili im zdjęcia we Włoszech Dziś, kilka tygodni po ślubie, okazuje się, że Agnieszka Popielewicz nie tylko powiedziała „TAK” Grzegorzowi Hyżemu, ale także przyjęła jego nazwisko . Świadczyć o tym mogą zmienione dane na Facebooku. Gwiazda Polsatu zmieniła nazwisko na swoim profilu na "Agnieszka Hyży". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że po pierwszym ślubie Agnieszki z Mikołajem Witem  - prezenterka pozostała przy swoim panieńskim nazwisku . No to teraz są dwie panie Hyży :) Zobacz: Maja Hyży zmieni nazwisko?  

Styl Agnieszki Popielewicz
ONS
Newsy
Agnieszka Popielewicz wraca do pracy po ślubie! Użyje nazwiska męża?
Gdzie zobaczymy gwiazdę?

Ostatnie tygodnie były bardzo gorące dla Agnieszki Popielewicz . I nie chodzi tu o rekordowe temperatury w Polsce! ;) Gwiazda wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego , a nawet przyjęła jego nazwisko ! Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Zobacz: „Nie odpuścimy”. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży nie darują publikacji zdjęć z ich ślubu Po krótkim urlopie na czas ślubu i miesiąca miodowego , Agnieszka wraca do pracy! Już jutro wraz z Dariuszem Maciborkiem poprowadzi koncert "Legendy Rocka" w telewizji Polsat, o godzinie 20. Na wielkiej scenie na nowym stadionie w Łodzi zobaczymy: Oddział Zamknięty, Lombard, Sztywny Pal Azji, Urszulę, Róże Europy, IRĘ, Turbo, Kobranockę, Proletaryat, Rezerwat, Martynę Jakubowicz, Mr. Zoob, Wandę i Bandę, Ziyo, Pawła Kukiza i zespół Big Day. Oczy wszystkich zostaną na pewno zwrócone na Agnieszkę. Zobacz: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży chcą wziąć kościelny ślub. Nie jest to proste  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner