Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Popielewicz po ślubie przyjęła nazwisko męża, Grzegorza Hyżego
ONS
Newsy

Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :)

Zaskakująca decyzja prezenterki

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży kilka tygodni wzięli sekretny ślub w Rzymie. Na uroczystości pojawili się jedynie najbliżsi pary. Jak ustalił wówczas magazyn „Flesz”, prezenterka miała na sobie sukienkę z delikatnej koronki i naturalnego jedwabiu zaprojektowaną przez Violę Piekut. Grzegorz wybrał granatowy smoking polskiej marki. Zobacz: Znamy szczegóły ślubu Popielewicz i Hyżego. Turyści zrobili im zdjęcia we Włoszech

Dziś, kilka tygodni po ślubie, okazuje się, że Agnieszka Popielewicz nie tylko powiedziała „TAK” Grzegorzowi Hyżemu, ale także przyjęła jego nazwisko
. Świadczyć o tym mogą zmienione dane na Facebooku. Gwiazda Polsatu zmieniła nazwisko na swoim profilu na "Agnieszka Hyży". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że po pierwszym ślubie Agnieszki z Mikołajem Witem - prezenterka pozostała przy swoim panieńskim nazwisku.

No to teraz są dwie panie Hyży :)

Zobacz: Maja Hyży zmieni nazwisko?Agnieszka Popielewicz po ślubie przyjęła nazwisko męża, Grzegorza Hyżego

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Popielewicz w czarnych kozakach
Newsy
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na konferencji Polsatu. Nie szczędzili sobie czułości! ZDJĘCIA
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na konferencji Polsatu. Nie szczędzili sobie czułości! ZDJĘCIA
Ślub kościelny Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego
ONS
Newsy
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży chcą wziąć kościelny ślub. Nie jest to proste
Prezenterka musi pokonać sporo przeszkód

Jednym z najgłośniejszych wydarzeń towarzyskich ostatnich miesięcy był ślub Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego . Para pobrała się we Włoszech, a kilka dni później gwiazda Polsatu postanowiła przyjąć nazwisko męża! Z obacz: Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :) To jednak nie koniec zmian w ich życiu. Jak donosi "Na żywo" Agnieszka i Grzegorz pragną ślubu kościelnego! Oboje są bardzo wierzący, chcą więc przypieczętować swoją miłość przed Bogiem. Niestety, są z tym duże problemy. Agnieszka nie unieważniła jeszcze sakramentu z Mikołajem Witem z 2011 roku . Prezenterka poważnie myśli nad tym, aby złożyć wniosek w Sądzie Metropolitarnym o stwierdzenie nieważności małżeństwa z byłym mężem. Może to jednak trwać latami. Aga ma świadomość, że taka procedura może toczyć się przed sądem kościelnym latami. Ale uważa, że ma solidne postawy, by wszcząć taki proces - mówi znajoma pary. W lepszej sytuacji jest Grzegorz. Z byłą żoną, Mają , łączył go tylko ślub cywilny! Trzymamy więc kciuki za szybkie załatwienie sprawy! Zobacz: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - znamy szczegóły ze ślubu i podróży poślubnej!                    

Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko
ONS
Newsy
Jest nowa gwiazda Polsatu - Agnieszka Hyży! Dawniej znaliśmy ją pod innym nazwiskiem
Jest nowa gwiazda Polsatu - Agnieszka Hyży! Dawniej znaliśmy ją pod innym nazwiskiem

Jesienna ramówka Polsatu przyciągnęła wczoraj do Endorfiny mnóstwo gwiazd. Wśród nich m.in. Małgorzata Socha, Agnieszka Kaczorowska czy Aneta Zając. Zobacz: Gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu: Aneta Zając, Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży GALERIA   Dużym zainteresowaniem cieszyła się wczoraj Agnieszka Popielewicz . A właściwie - Hyży. P o ślubie prezenterka zmieniła nazwisko . Dlatego też Maciej Rock pod koniec części oficjalnej ramówki Polsatu określił prezenterkę nową gwiazdą Polsatu. Chodziło mu oczywiście o zmianę nazwiska: Witamy nową gwiazdę Polsatu - Agnieszkę Hyży! - zapowiedział Rock Sala wybuchła śmiechem, a Agnieszka przyjęła żart z dystansem: Wiedziałam, że tak będzie - mówiła. Grunt, to dystans!   Zobacz: Agnieszka Popielewicz wraca do pracy po ślubie! Użyje nazwiska męża?    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner