bio

 • Wiek:
  35 lat
 • Data urodzenia:
  19 marca 1985
 • Zawód:
  prezenterka telewizyjna
 • Wzrost:
  170cm
 • Znak zodiaku:

Agnieszka Hyży (wcześniej Agnieszka Popielewicz) - prezenterka telewizyjna, dziennikarka. Karierę rozpoczęła od modelingu oraz udziału w konkursach piękności. W 2005 roku zdobyła tytuł Miss Śląska i dotarła do finału konkursu Miss Polonia. Dzięki temu miała okazję prezentować Polskę na Miss Tourism International w Chinach. Punktem zwrotnym w jej karierze medialnej był udział w konkursie piękności dla matek i córek, organizowanym przez markę kosmetyczną Oriflame. Dzięki wygranej stała się twarzą marki i wzięła udział w kilku projektach stacji telewizyjnej TVN. Obecnie związana jest z Polsatem, na antenie którego prowadzi od 2007 roku program "Się kręci" w towarzystwie Maćka Rocka i Macieja Dowbora. Nawiązała współpracę również z kanałem tematycznym - Polsat Cafe, gdzie była gospodynią programu "Rodzinka to grunt". Agnieszka poprowadziła także wiele gal rozdania nagród oraz festiwali, m.in. Festiwal TopTrendy oraz koncerty sylwestrowe. Agnieszka Hyży prowadziła kulisy programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo".

Agnieszka Hyży jest założycielką portalu PowiedzmyTak.pl dotyczącego tematyki ślubno-weselnej. W 2016 roku wprowadziła na rynek swój autorski kwartalnik „Wedding Show”.

Agnieszka Hyży prywatnie

Agnieszka Hyży jest żoną wokalisty Grzegorza Hyżego, z którym pobrali się w 2015 roku. To jej drugi mąż, wcześniej związana była z Mikołajem Witem, z którym się rozwiodła. Agnieszka Hyży spotykała się również z Marcinem Mroczkiem. Z małżeństwa z Mikołajem Witem, Agnieszka Hyży ma córkę Martę.