Już jesienią na antenie Polsatu pojawi się już dwudziesta pierwsza edycja muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Program od lat cieszy się dużą popularnością, jednak w nadchodzącej edycji nie zabraknie zmian. Wiadomo już kto zastąpi Macieja Dowbora. Jak informuje stacja, to pierwsza taka sytuacja w historii programu.

Reklama

To ona zastąpi Macieja Dowbora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja hitu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", która na antenie Polsatu ma się pojawić już we wrześniu! Ta edycja będzie wyjątkową, ponieważ zmieni się naprawdę wiele. Już wiadomo, że metamorfozie uległ skład jurorski i uczestników poza Małgorzatą Walewską i Piotrem Gąsowskim będą oceniać Justyna Steczkowska oraz Stefano Terrazzino. A po głośnym odejściu z Polsatu Macieja Dowbora, obok Macieja Rocka stanie nowy gospodarz show. Stacja zdradziła, że po raz pierwszy w historii będzie to kobieta!

Pytaliście nas w listach: Kto poprowadzi teraz Twoją Twarz z Maćkiem Rockiem. No to my przychodzimy do Was z odpowiedzią!
- napisano na oficjalnym profilu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 półfinał
mat. prasowe

Stacja nie zamierzała dłużej trzymać widzów w niepewności i jak przyznano w 21. sezonie muzycznego show pojawi się Agnieszka Hyży!

Znacie ją z Polsatu, w którym prowadziła już szereg programów i festiwali! To będzie dobrze zgrany duet, bo znają się z Maćkiem od lat. Dziennikarka i prawdziwa #girllboss. W 21 sezonie, po raz pierwszy w historii #TTBZ w roli prowadzącej kobieta - Agnieszka Hyży!
- poinformowano w oświadczeniu.

Fanom programu ta informacja bardzo przypadła do gustu i pod postem pojawiła się lawina komentarzy.

Według mnie jest to bardzo dobry wybór. Dawno Agnieszki w tv nie było, myślę, że to będzie udany powrót na szklany ekran, poza tym jej znajomość z Maćkiem Rockiem na pewno pozytywnie wpłynie na ich wspólne prowadzenie programu, dobrze się będą uzupełniać. Powodzenia i już czekam na nowy sezon
Fajnie,że wraca pani Agnieszka do tv nareszcie
Czekałem na jej powrót! Bardzo utalentowana prowadząca. Jej głos, wspaniała dykcja to miód dla uszu. @agnieszka_hyzy gratulacje
- piszą fani.
Reklama

Zobacz także: Wszyscy mówili o Justynie Steczkowskiej, a teraz taka niespodzianka. Oto nowy juror "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Zobacz także
Agnieszka Hyży pokazała ciążowy brzuszek w 7. miesiącu ciąży
AKPA, Kurnikowski
Reklama
Reklama
Reklama