Gwiazdy w Azja Express 3
1/8
Gwiazdy w Azja Express 3

 

Znamy gwiazdy trzeciej edycji programu "Azja Express", a być może "Ameryka Express", bowiem kolejna odsłona show odbędzie się w Ameryce Południowej - w takich krajach jak Boliwia, Peru i Wenezuela. Paparazzim udało się sfotografować pary, które wyjechały już na nagrania show, na lotnisku w Warszawie. Kogo zobaczymy więc już jesienią w show? Zobaczcie w naszej galerii!

 

Przypomnijmy - program prowadzi Agnieszka Woźniak Starak. Pierwszą edycję wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, zaś drugą - Antoni Pawlicki Paweł Ławrynowicz. W show zaistniała medialnie para Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, dzięki czemu otrzymali własne show podróżnicze - "Iron Majdan". 

 

Czekacie na kolejną odsłonę show? Zobaczcie, kto się w niej pojawi!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Peja kolejną gwiazdą show "Azja Express"?

 

 

 

belka ankieta

 

2/8
Lara Gessler i Piotr Sałata w Azja Express 3

 

W show zobaczymy Larę Gessler! Okazuje się, że córka Magdy nie pojechała do Ameryki ani z mamą (a była o tym mowa), ani z mężem. Jej partnerem będzie... Piotr Sałata, projektant marki Thecadess! Co ciekawe, jeszcze jakiś czas temu Lara dementowała plotki o udziale w show! Co ją przekonało? :) Tego nie wiemy, ale o jej udziale na pewno będzie głośno ;)

 

3/8
Zygmunt Chajzer w Azja Express 3

 

O udziale Zygmunta Chajzera w Azja Express jako pierwszy pisał magazyn "Flesz". Oczywiście prezenterowi będzie towarzyszyć... 

 

4/8
Filip Chajzer w Azja Express 3

 

... syn, Filip Chajzer! Dla panów będzie to pierwszy tego typu projekt w życiu. Do tej wzięli razem udział tylko w "Milionerach". Jak sprawdzą się w duecie podczas wykonywania arcytrudnych zadań? Będą się dogadywać? A może wręcz przeciwnie? 

 

5/8
Magda Steczkowska z mężem w Azja Express 3

 

Kiedyś udział w show zaproponowano Justynie Steczkowskiej. Diwa odmówiła, tłumacząc się planami zawodowymi. W międzyczasie jej mąż, Maciej Myszkowski, wziął udział w innym programie TVN - "Agent". Niestety, dość szybko odpadł. 

 

Teraz swoich sił spróbuje Magda Steczkowska z mężem, Piotrem Królikiem! Będziecie trzymać za nią kciuki? 

 

6/8
Aleksandra Domańska w Azja Express 3

 

W show "Azja Express" pojawi się również Aleksandra Domańska, gwiazda filmu "Podatek od miłości". Widzowie cenią ją za szczerość i poczucie humoru! Nie wiadomo jednak, z kim będzie w parze.

 

7/8
Blogerzy "FitLovers" Pamela Stefanowicz i Matt Mekfin w Azja Express 3

 

Do Ameryki polecieli również Pamela Stefanowicz i Mat Mekfin, czyli duet FIT LOVERS. To bardzo znani trenerzy fitness, motywujący innych do zmiany stylu życia! Niedawno wydali również książkę. Uwaga, na Instagramie mają już ponad 540 tysięcy obserwatorów! Czy zdobędą popularność na miarę Anny Lewandowskiej? 

 

8/8
Maciej Musiałowski w Azja Express 3

 

W Azja Express zobaczymy również Macieja Musiałowskiego, aktora serialu "Druga Szansa", który spada z anteny TVN. Młody gwiazdor ma więc czas na dłuższy wyjazd.

 

Ponadto - w show TVN pojawi się również Tomasz Karolak. Jego zdjęć z lotniska niestety nie ma. 

 

Będziecie oglądać?

 

Zobacz: Powstanie "Zakopane Express"? Michał Piróg zdradza szczegóły nowego projektu!