Agnieszka Woźniak-Starak
ONS
Newsy

TYLKO U NAS! Wiemy kto wystąpi w trzeciej edycji „Azja Express”. To znany ojciec i syn z TVN!

Wow! Nie spodziewaliśmy się!

To prawdziwa niespodzianka! Jak dowiedział się "Flesz" w trzeciej edycji programu "Azja Express" wystąpią Zygmunt i Filip Chajzerowie. Dotychczas ojciec i syn rzadko występowali razem w programach telewizyjnych. Ostatnio można ich było zobaczyć w specjalnym wydaniu  "Milionerów". Teraz czeka ich wspólna przygoda w Boliwii, Wenezueli i Peru, bo właśnie tam odbędzie się trzecia edycja "Azji Express". Oprócz Chajzerów w programie zobaczymy także: Tomka Karolaka z przyjacielem, Larę Gessler prawdopodobnie z mężem oraz aktora Macieja Musiałowskiego i Magdę Steczkowską. Program niezmiennie poprowadzi Agnieszka Szulim. Komu kibicujecie?

 

Filipa Chajzera czeka nowe wyzwanie. Wystąpi w "Azja Express"

Filip Chajzer
x-news

 

Zygmunt i Filip Chajzerowie rzadko razem występują w telewizji.

Zygmunt Chajzer o drugim dziecku syna
ONS

Aleksandra Domańska i Dawid Domański wygrali show Ameryka Express
x-news, tvn
TV-Show
Ola Domańska zastąpi Agnieszkę Szulim w "Ameryka Express"?! Jej wpis na Instagramie wiele zdradza
Ola Domańska zastąpi Agnieszkę Szulim w "Ameryka Express"?! Jej wpis na Instagramie wiele zdradza
Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer w Milionerach
Eastnews
Newsy
Za co Filip Chajzer ceni swojego tatę Zygmunta?
Za co Filip Chajzer ceni swojego tatę Zygmunta?

  Zygmunt i Filip Chajzerowie pokazali w „Ameryka Express", że świetnie się rozumieją. Rzadko zdarza się tak dobra relacja między dorosłym synem i jego ojcem. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Party" przyznają, że zdecydowali się na udział w programie, bo był on okazją do spędzenia ze sobą czasu, którego im zawsze na miejscu w Warszawie brakuje. Mimo, że od roku są sąsiadami. Zygmunt Chajzer jest dumny z syna, że tak świetnie sobie radzi zawodowo. Może spać spokojnie. A za co Filip ceni ojca najbardziej?   Za zbudowanie nazwiska, czyli marki Chajzer. Sam to zrobił, od zera, ciężką pracą. To jego zasługa, że mogę z tej marki dziś i ja korzystać. Ciężko oceniać mi, czy miałem łatwiej czy trudniej, ale to nazwisko już było i nie przechodziło się obok niego obojętnie. Kiedy zaczynałem pracę, ojciec był moim mentorem. Chciałem być policjantem, a potem przerzuciłem się na aktorstwo. Z tych dwóch zawodów wyciagnąłem wspólny mianownik – dziennikarstwo, bo to z jednej strony jest to dochodzenie do mniejszej lub większej prawdy, a z drugiej przydaje się sztuka improwizacji. Na tydzień przed egzaminem wycofałem papiery ze szkoły teatralnej - mówi w „Party" Filip Chajzer. O tym, jakim Zygmunt był ojcem, a Filip synem w przeszłości czytaj w najnowszym wywiadzie z nimi w „Party".    Filip Chajzer chciałby raz jeszcze wrócić do Ameryki Południowej z ojcem, tylko już prywatnie.   Zygmunt Chajzer na początku nie chciał brać udziału w „Ameryka Express", ale Filip go przekonał.

Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Filip Chajzer ocalił ojcu życie! "Synu, dzięki ci za to!", mówi Zygmunt Chajzer. Jak się czuje po usunięciu guza?
Filip Chajzer ocalił ojcu życie! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer?

Pod koniec listopada Zygmunt Chajzer trafił do szpitala! Okazało się, że dziennikarz ma guza na nerce i niezbędna była szybka interwencja chirurgiczna. Choć pełna rekonwalescencja Chajzera seniora potrwa jeszcze minimum pół roku, to prezenter czuje się coraz lepiej. W rozmowie z "Party" zdradził, jak wygląda jego powrót do pełni zdrowia. Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Powoli odstawiam leki przeciwbólowe i staram się jak najwięcej wypoczywać, a nie ukrywam, przy moim zamiłowaniu do ruchu jest to trudne – zdradził „Party” Zygmunt Chajzer. Ale musi minąć kilka dni, zanim dziennikarz z pełnym spokojem będzie mógł wracać do formy. Powód? Okazuje się, że wciąż czeka na wynik badania histopatologicznego. Czekam jeszcze na wyniki badań histopatologicznych, bo nie wiemy, jaki rodzaj guza został usunięty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze – mówi i nie kryje wdzięczności. – To wszystko zasługa Filipa, który nie odpuścił i zapisał mnie na kompleksowe badanie urologiczne. Synu, dzięki ci za to! – dodaje Zygmunt. Sam Filip Chajzer nie czuje się bohaterem. W rozmowie z "Party" podkreśla, że dbanie o ojca i bliskich to jego obowiązek. Starego kocham całym sercem i chcę się nim cieszyć jak najdłużej – tłumaczy Filip. Czy nagła choroba ojca jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła? Zygmunt Chajzer rutynowe badania wykonuje regularnie. W tym roku, gdy u jego przyjaciela wykryto nowotwór jelita grubego, po raz pierwszy zrobił również kolonoskopię. Był w świetnej formie, nic mu nie dolegało, więc wizytę u urologa pominął. Filip wiercił mi dziurę w brzuchu, aż wreszcie umówił mnie na wizytę do swojego przyjaciela, doktora Stefana Czarnieckiego. Musiałem pójść, bo wiedziałem, że nie odpuści –...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner