Kim są finalitki Top Model 3? Uczestniczki Top Model 3 Kim jest Aleksandra Antas z Top Model 3? Kim jest Zuzanna Kołodziejczyk z Top Model 3? Kim jest Renata Kurczab z Top Model 3? Kim jest Klaudia Strzyżewska z Top Model 3?
Kim są finalitki Top Model 3? Uczestniczki Top Model 3
topmodel.tvn.pl
Kim są, czym się zajmują i jakie mają wymiary?
1/15
Kim są finalitki Top Model 3? Uczestniczki Top Model 3
topmodel.tvn.pl

Wczoraj podczas czwartego odcinka "Top Model 3" poznaliśmy dziewczyny, które zakwalifikowały się do dalszego etapu programu. W tej edycji wyjątkowo o główną nagrodę powalczy nie 13. jak dotychczas, aż 14 uczestniczek. Taką decyzję podjęła Joanna Krupa, która zdecydowała się naciągnąć regulamin.

Zobacz: Ujawniamy nazwiska półfinalistek Top Model, które poleciały do Indii!

Która z nich odniesie sukces w stylu Ani Piszczałki, a która skończy jak Anna Bałon? Głosujcie na swoją faworytkę:


 

2/15
Kim jest Aleksandra Antas z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Aleksandra Antas

Wiek: 18 lat

Miejsce zamieszkania: Jasło
Wymiary: 78-60-90
Wzrost: 171,5 cm
Waga: 51 kg

Uczennica liceum ogólnokształcącego w klasie humanistycznej. Pisze opowiadania, które zamieszcza w Internecie. Słucha muzyki metalowej. Do domu modelek zabrałaby glany, żeby nie zapomnieć, kim naprawdę jest. Interesuje ją postać Henryka VIII i jego sześciu żon. Szczególnie fascynuje ją Anna Boleyn.

Od szkoły podstawowej należy do szkolnych i miejskich kółek aktorskich, w I klasie liceum należała do chóru, w którym śpiewała sopranem. Marzy o osiągnięciu w życiu „czegoś” aby usłyszeć od rodziców , że są z niej dumni.

3/15
Kim jest Zuzanna Kołodziejczyk z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Zuzanna Kołodziejczyk

Wiek: 18 lat

Miejsce zamieszkania: Dydnia
Wymiary: 85-69-92
Wzrost: 169,5 cm
Waga: 52 kg

Uczennica technikum fryzjerskiego w Sanoku. Mówi o sobie, że jest kobietą spełnioną. Mimo wszystkich przeciwności losu, potrafi wstać i z podniesionym czołem dążyć do celu i spełniać swoje marzenia. Jest upartą dziewczyną, a zarazem romantyczką... Romantyczna kolacja przy świecach to coś dla niej. Uwielbia słońce, plażę, wodę. Mogłaby całymi dniami opalać się nad morzem. Uwielbia gotować, tańczyć. Kocha spać do południa! Niestety, szkoła i wczesne pobudki nie pozwalają na zbytnie lenistwo.

4/15
Kim jest Renata Kurczab z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Renata Kurczab

Wiek: 20 lat

Miejsce zamieszkania: Katowice
Wymiary: 80-64-94
Wzrost: 180 cm
Waga: 59 kg

Uczy się zaocznie w szkole policealnej na kierunku kosmetologia. Szczególnych planów na przyszłość jeszcze nie ma, żyje chwilą. Chciałaby założyć szczęśliwą dużą rodzinę. Lubi czasem coś namalować, relaksuje się przy tym, lubi rownież śpiewać, ale tylko kiedy jest sama w domu.

Jej mama zmarła, gdy miała 3 lata. Wychował ją tata i trzy starsze siostry. Śmierć mamy to absolutnie najważniejsze wydarzenie w jej życiu, mówi, że to ją ukształtowało, musiała szybciej dojrzeć.

5/15
Kim jest Klaudia Strzyżewska z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Klaudia Strzyżewska

Wiek: 21 lat

Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
Wymiary: 83-63-85
Wzrost: 179 cm
Waga: 52 kg

Wrażliwa, skromna dziewczyna. W szkole koleżanki dokuczały jej, bo była chuda jak patyk. Z czasem doceniła, że los tak ja obdarował i zapragnęła zrealizować największe marzenie - zostać modelką. Poza modelingiem marzy o tym, żeby być szczęśliwa i nic w życiu nie robić na siłę. Marzy o tym, by mieć swoje własne mieszkanie, dwa koty i psa. Artystyczna dusza: rysuje, śpiewa. Ciepła, otwarta na ludzi.

6/15
Kim jest Anna Piechowiak z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Anna Piechowiak

Wiek: 22 lata

Miejsce zamieszkania: Poznań
Wymiary: 91-74-95
Wzrost: 172 cm
Waga: 62 kg

Kocha pozować. W magazynie CKM (marzec 2012 r.) ukazało się jej jedno zdjęcie. Nigdy się nie poddaje, niepowodzenia ją mobilizują. Przyjmuje krytykę i stara się ją traktować jak lekcję. Jest ambitna. Życiowym problemem jest to, że nie umie gotować. Dużo podróżowała, była w Niemczech, Bułgarii, Chorwacji, na Karaibach, na Rodos, w Czechach, Austrii, Słowacji, Teneryfie. Marzy o podróży dookoła świata, chciałaby zamieszkać w USA. Jeździła kiedyś konno, ale po upadku z konia zraziła się do tego sportu.

7/15
Kim jest Ksenia Chlebicka z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Ksenia Chlebicka

Wiek: 19 lat

Miejsce zamieszkania: Zielonka
Wymiary: 82-65-91
Wzrost: 173 cm
Waga: 55 kg

W tym roku zdaje na studia, interesuje się polityką. Gdy była mała, chciała być prezydentem. Trenuje wspinaczkę skałkową i jeździ na rolkach. Jest zakochana w swoim psie o imieniu Tucio. Jej motto to: "Kobieta może uczynić milionerem tylko tego mężczyznę, który jest miliarderem". Lubi swoje nogi, włosy i palce pianistki, ale chciałaby mieć "noseczek", a nie swój nos. Najgorsze wydarzenie w życiu: kiedy była mała została niemal potrącona przez pociąg.

8/15
Kim jest Justyna Pawlicka z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Justyna Pawlicka

Wiek: 19 lat

Miejsce zamieszkania: Rydzyn
Wymiary: 84-69-95
Wzrost: 172,5 cm
Waga: 57 kg

Fanka żużla, podprowadzająca Unii Leszno. Właśnie skończyła szkołę, ma na swoim koncie 4 lata szkoły baletowej, myśli o studiach. Zdobyła tytuł miss nastolatek Leszna. Swoją obecnością w programie chce udowodnić wszystkim tym, którzy jej źle życzą, że daje radę.

Ma psa, kota i żółwia. Ulubiony film to "Harry Potter". Nie czyta gazet, woli książki. Uważa, że jest szalona, konkretna i wesoła. W dzieciństwie chciała być baletnicą i modelką. Najlepsza top modelka to według niej Anja Rubik. Chciałaby mieć większy biust, szczuplejsze nogi, bielsze zęby i węższe biodra. Najważniejsze wartości: miłość, rodzina, bezpieczeństwo, Bóg.

9/15
Kim jest Marta Zimlińska z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Marta Zimlińska

Wiek: 19 lat

Miejsce zamieszkania: Poznań
Wymiary: 87-62-93
Wzrost: 175 cm
Waga: 61 kg

Marta to tegoroczna maturzystka. Uważa, że jej największym problemem jest to, że jest zbyt nieśmiała, ale twierdzi, że powoli otwiera się przed kamerą, a przed obiektywem czuje się już pewniej. Ma bardzo dobre relacje z mamą, z ojcem nie ma kontaktu. Ma młodszą siostrę. W domu są tez dwa psy. Traumatycznym przeżyciem był dla niej pobyt w szpitalu z powodu poparzenia trzeciego i czwartego stopnia. W dzieciństwie chciała być modelką, piosenkarką i weterynarzem, teraz marzy o byciu pogodynką. Biega i gra w koszykówkę. Najlepsza modelka według niej to Adriana Lima. Po programie oczekuje popularności i pracy w agencji D’Vision. Udziałem w programie chce udowodnić sobie i innym, że potrafi dążyć do celu.

10/15
Kim jest Anna Cybulska z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Anna Cybulska

Wiek: 17

Miejsce zamieszkania: Grodzisk Mazowiecki
Wymiary: 78-62-90
Wzrost: 182 cm
Waga: 56

Zawsze marzyła o tym, żeby brać udział w sesjach i pokazach mody. Wierzy, że praca modelki daje możliwość poznania siebie w nowych odsłonach, ale też poznawania świata i kreatywnych ludzi. Jej motto to: "Warto dążyć do spełniania marzeń".

Słucha muzyki pop i rock, lubi tańczyć, śmiać się, jeść, jeździć na nartach. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, kocha podróże. Chciałaby mieć kota. Za najważniejsze wydarzenie w życiu uznaje podróż do Nowego Jorku, gdzie zobaczyła zupełnie inny świat, w którym chciałaby się znaleźć na dłużej.

11/15
Kim jest Anna Korytko z Top Model 3? Dziewczyna z blizną z top model
topmodel.tvn.pl

Anna Koryto

Wiek: 18 lat

Miejsce zamieszkania: Płońsk
Wymiary: 82-61-85
Wzrost: 176 cm
Waga: 55 kg

Uczennica Liceum Plastycznego. Jej pasją jest malowanie, rysowanie i projektowanie. Uwielbia pozować przed obiektywem aparatu. W przyszłości chciałaby zostać wizażystką, myśli też o projektowaniu graficznym. Porywcza i charyzmatyczna, trzyma się swoich zasad. Potrafi zmotywować innych do działania. Wyzwania nie są dla niej przeszkodą, a jedynie kolejnym życiowym doświadczeniem i dobrą zabawą.

Rodzina i przyjaciele są dla niej najważniejsi. Optymistka, która  na pierwszym miejscu stawia uczucia i szczęście najbliższych. Jej marzeniem jest zrobienie sesji okładkowych do najbardziej znanych magazynów modowych i wystąpienie w największych pokazach mody światowej sławy projektantów.

12/15
Kim jest Marcela Leszczak z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Marta Leszczak

Wiek: 21 lat

Miejsce zamieszkania:
Wymiary: 78-63-81
Wzrost: 172 cm
Waga: 49 kg

Fascynuje się motoryzacją, odkąd przestała nosić śliniak. Pracuje w warsztacie samochodowym ojca. Nie poszła na studia, bo chciała już pracować, poza tym zdaje sobie sprawę, że kiedyś przejmie firmę ojca.

Ma na swoim koncie kilka ważnych tytułów: Miss Konina, druga wicemiss Wielkopolski 2011, półfinalistka Miss Polski 2011. Wierzy w siebie, w swoje możliwości, bo - jak twierdzi - wiara w siebie nie jest niczym złym. Niewiele rzeczy jest w stanie ją złamać. Ma w sobie wiele współczucia, zawsze chce wszystkim pomagać. Z reguły mało mówi, ale taką ma naturę. Jest obserwatorem, zawsze mówiła o sobie, że cały świat należy do niej.

13/15
Kim jest Joanna Zaremska z Top Model 3
topmodel.tvn.pl

Joanna Zaremska

Wiek: 21 lat
Miejsce zamieszkania: Stargard Szczeciński

Wymiary: 86-64-93
Wzrost: 176 cm
Waga: 61 kg

Joasia jest zabawna, towarzyska, pogodna, ambitna, dąży do wyznaczonych sobie celów. Nie boi się nowych wyzwań. Ma poczucie humoru i pozytywne podejście do życia. Nie boi się ciężkiej pracy nad sobą. Jest uparta. Jej największym autorytetem jest mama m.in. dlatego, że wychowała Joasię i jej brata sama. Uprawia sport: biega, jeździ na rowerze, ćwiczy rekreacyjnie fitness. Kiedyś wyczynowo uprawiała pchnięcie kulą i skok wzwyż. Jej życiowym problemem jest bezsenność. W dzieciństwie chciała być dziennikarką. Marzy o podróży dookoła świata. W wolnych chwilach dużo czyta i ogląda dużo filmów. Najlepszą modelką według Asi to Naomi Campbell. Po programie oczekuje rozwoju osobistego (praca, podróże, poznawanie ciekawych ludzi).

14/15
Kim jest Tamara Subbotko z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Wiek: 18 lat
Miejsce zamieszkania: Gdynia
Wymiary: 79-63-84
Wzrost: 175 cm
Waga: 50 kg

Tamara pomaga mamie w prowadzeniu baru. Rzuciła szkołę, bo walczyła o to, by wyciągnąć chłopaka z uzależnienia od narkotyków. Trzy lata temu straciła ukochanego ojca. Z ojczymem, który prowadzi restaurację w Gdyni, ma dobry kontakt. Znajomi o Tamarze mówią: "miła, ale potrafi być wredna".

15/15
Kim jest Aleksandra Krysiak z Top Model 3?
topmodel.tvn.pl

Aleksandra Krysiak

Wiek: 18 lat

Miejsce zamieszkania: Płońsk
Wymiary: 82-61-85
Wzrost: 176 cm
Waga: 55 kg

Uczennica Liceum Plastycznego. Jej pasją jest malowanie, rysowanie i projektowanie. Uwielbia pozować przed obiektywem aparatu. W przyszłości chciałaby zostać wizażystką, myśli też o projektowaniu graficznym. Porywcza i charyzmatyczna, trzyma się swoich zasad. Potrafi zmotywować innych do działania. Wyzwania nie są dla niej przeszkodą, a jedynie kolejnym życiowym doświadczeniem i dobrą zabawą.

Rodzina i przyjaciele są dla niej najważniejsi. Optymistka, która  na pierwszym miejscu stawia uczucia i szczęście najbliższych. Jej marzeniem jest zrobienie sesji okładkowych do najbardziej znanych magazynów modowych i wystąpienie w największych pokazach mody światowej sławy projektantów.