Tomasz Oświeciński w brązowej kurtce

Tomasz Oświeciński kibicuje Michałowi Szpakowi na Eurowizji: "Będę na niego głosował". Jest jedno "ALE"!

Tomasz Oświeciński w brązowej kurtce

Tomasz Oświeciński w programie Kuby Wojewódzkiego skomentował plotki o konflikcie z Michałem Szpakiem! Uczestnik popularnego programu "Agent" przez kilka odcinków droczył się z muzykiem, a wśród widzów programu przylgnęła do niego łatka homofoba i człowieka mało tolerancyjnego. Kuba Wojewódzki postanowił zapytać Tomasz Oświecińskiego o to, jak było naprawdę i czy ten konflikt był podsycany przez produkcję. Co odpowiedział?

Akurat do niego nic nie mam. Ja mam odrębny wizerunek męskości po prostu. Nie chodzi mi o jego długie włosy, bo jest artystą i ma do tego prawo. Kiedy wygrał apartament, powinien oddać go jednej z dam. Nie wiem czy w drodze losowania, czy tej, którą bardziej lubił. Ja nie mógłbym spać w lepszych warunkach niż kobieta. W każdym razie ja do niego nic nie mam.

Tomasz Oświeciński o Michale Szpaku na Eurowizji

W rozmowie z showmanem Tomasz Oświeciński wielokrotnie podkreślił, że konflikt z Michałem Szpakiem był trochę rozdmuchany. Na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego zadeklarował nawet, że bardzo kibicuje wokaliście na Eurowizji. Kilka tygodni temu artystka wygrał polskie eliminacje do tego popularnego festiwalu. Aktor i sportowiec powiedział, że zagłosuje na Michała:

Nawet będę głosował na niego na Eurowizji. Tak samo moi znajomi, moja rodzina...

Jest jedno małe "ale". Podczas trwania konkursu piosenki w Sztokholmie Polacy niestety nie będą mogli głosować na swojego reprezentanta, a jedynie na innych występujących na scenie. Takie są zasady na Eurowizji. Jak widać Tomek o tym zapomniał. Najważniejsze jednak jest to, że gwiazdor bardzo kibicuje swojemu koledze z programu "Agent". 

 

Zobacz: Michał Szpak wspomina zmarłą mamę w rocznicę jej śmierci: "Mamo, smutno tu bez Ciebie!"​

 

Tomasz Oświeciński w programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział o konflikcie z Michałem Szpakiem

Tomasz Oświeciński wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram

Aktor i sportowiec będzie kibicował Michałowi Szpakowi na Eurowizji

Michał Szpak z kieliszkiem wina na ulicach Warszawy

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36