Michał Szpak
ONS

Michał Szpak wspomina swoją zmarłą mamę. Zwycięzca polskich eliminacji do Eurowizji 2016 był w poniedziałek gościem programu "Świat się kręci". Oprócz rozmowy o wygranej w preselekcjach, pojawił się również temat wsparcia rodziny Michała Szpaka. Gwiazdor wspomniał o swojej zmarłej matce, która zawsze była najważniejszą kobietą w życiu artysty. Swoją wygraną w konkursie SuperPremier w Opolu, Michał Szpak zadedykował właśnie zmarłej mamie, której rocznica śmierci przypada właśnie dzisiaj, 9 marca.

Michał Szpak o swojej rodzinie

Artysta nigdy nie ukrywał, że był bardzo związany z matką, która zmarła w wyniku choroby w 2015 roku. Mówił, że jego mama była dla niego wielkim wsparciem i kibicowała mu w realizacji marzeń o karierze scenicznej.

Jest mi trochę przykro, jednak wydaje mi się, że mama dała mi bardzo dużo siły, żeby działać. Cała moja rodzina jest wspaniała, bardzo mnie kocha - powiedział wokalista.

Szpak w dniu rocznicy śmierci swojej matki umieścił post na Facebooku.

Przedstawiam Wam najwspanialszą i najpiękniejszą kobietę, jaką kiedykolwiek dane mi było poznać, która sztuką zarażała mnie od samego początku.
Dzisiaj mija rok Mamo... smutno tu bez Ciebie!  - napisał Michał Szpak na Facebooku.

Michał Szpak wspomina zmarłą matkę na Facebooku
Facebook Michała Szpaka

Rodzina ważna dla Michała Szpaka

Michał Szpak po ogłoszeniu wyników sobotniego konkursu Eurowizji, w którym wygrał, natychmiast zadzwonił do swojego ojca, by podzielić się z nim swoją radością z wygranej.

Pierwszy telefon, który wykonałem do swojego taty. A mój tato powiedział: "Ja wiedziałem, że ty wygrasz". Ojciec zawsze był za mną. Zawsze pozwalał mi być sobą i mówił, że scena jest po to, by pokazywać prawdziwe emocje - zdradził Michał Szpak w programie "Świat się kręci"

Zobacz też: Michał Szpak dla Party.pl: "Myślałem, że wygra Edyta Górniak"!

 

Michał Szpak wygrał eliminacje do Eurowizji 2016.

Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016

Artysta będzie reprezentował Polskę w Sztokholmie.

Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016

Więcej na temat Michał Szpak Eurowizja