Michał Szpak eurowizja
East News, ONS.pl
Newsy

Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016! Pokonał Margaret i Edytę Górniak! Zobacz naszą relację

Zaskakujący werdykt widzów TVP!

Za nami polskie preselekcje na Eurowizję 2016! Zwycięzcą jest Michał Szpak, który na scenie w Sztokholmie zaśpiewa utwór "Color Of Your Life". Zobaczcie, jak wyglądał polski konkurs i przeczytajcie naszą relację!

 

Michał Szpak radzi Kasi Moś, w czym powinna wystąpić na Eurowizji? "To bardzo ważny element"

Michał Szpak i Color Of Your Life na Eurowizji 2016!

 

Galeria zdjęć z preselekcji - tutaj.

 

Wyniki:

Monika Kuszyńska ogłasza zwycięzcę! Na Eurowizję 2016 jedzie: Michał Szpak! (35,89%)! Gratulujemy! Dziękujemy, że byliście z nami!

 

Zobacz także: Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016. Zobaczcie jego reakcję na wyniki!

 

 

Michał Szpak jedzie na Eurowizję!

Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016

 

Piosenka Michała Szpaka na Eurowizję:

 

Miejsce 2. 24,72% - Margaret - Cool Me Down

Miejsce 3. 18,49% - Edyta Górniak - Grateful

 

Fani Edyty i Margaret są załamani wynikami. Byli przekonani, że wygra któraś z nich!

 

Zobacz: Edyta Górniak nie pojedzie na Eurowizję! Ta mina mówi wszystko... Może jednak liczyć na wsparcie fanów

 

22:40: Głosowanie zakończone!

 

22:29: występ gościa specjalnego - Andrzeja Piasecznego! Niedługo poznamy wyniki.

 

22:25: Koniec wszystkich konkursowych występów!

 

22:20: Czas na Edytę Górniak i Grateful! Diwa w białej sukni! (sms o treści 9 na 7350). Publiczność zachwycona! Jak widać, Edyta wybrnęła z problemu z ubiorem idealnie!

Edyta Górniak
ONS

 

Edyta Górniak
ONS

22:16: Margaret!!! Czy to ona pojedzie na Eurowizję? Była faworytką bukmacherów! (sms o treści 8 na numer 7350).

Margaret
ONS

 

22:10: Michał Szpak i "Color Of Your Life"! Czy Michał wygra? (sms o treści 7 na numer 7350). Artysta wzbudził wielki entuzjazm wśród publiczności. Podoba się Wam jego czerwony frak?

Michał Szpak
ONS

 

22:04: czas na Olę Gintrowską (sms o treści 6 na numer 7350) i jej Missing, czyli faworytkę Magdy Gessler!

Ola Gintrowska
ONS

 

21:59: Propozycja Kasi Moś - Addiction! (sms o treści 5 na numer 7350).

Kasia Moś w czarnej sukience

 

21:53: Dorota Osińska i Universal! Wokalistka znana z The Voice of Poland przygotowała na Eurowizję piękną balladę (sms o treści 4 na numer 7350).

Dorota Osińska w czerwonej sukni

 

21:47: Teraz Natalia Szroeder i jedyna piosenka w języku polskim "Lustra"!  (sms o treści 3 na numer 7350).

Natalia Szroeder w białej sukience

 

21:42: Czas na Napoli! Z ich utworem My Universe zajęli 2. miejsce na białoruskich eliminacjach. Jak jej pójdzie w Polsce? (sms o treści 2 na numer 7350).

Napoli - białoruska wokalistka na eliminacjach na Eurowizję 2016
Napoli w białej sukience

 

Tymczasem Artur Orzech w pióropuszu!

Artur Orzech
ONS

21:34: Pierwszy występ! Taraka i ich propozycja "In the Rain"! (sms o treści 1 pod numer 7350, tylko w trakcie występu lub na koniec koncertu przy podsumowaniu wszystkich)!

Taraka na Eurowizji 2016

21:31: Artur Orzech wita publiczność i przypomina największe eurowizyjne hity. Niestety, TVP zalicza wpadkę i nie pokazuje ich fragmentów! Jak głosować? Zasady poniżej.

 

21:25: Zaczynamy! Polskie preselekcje zaczyna Monika Kuszyńska i jej utwór "Obudź się i żyj". Rok temu na eurowizyjnej scenie Monika zaśpiewała go w języku angielskim (In The Name of Love).

 

21:15: Zespół Taraka już gotowy do występu! Wszystko o tym zespole - tutaj.

Zespół Taraka na Eurowizji 2016

21:14: Pierwsza kandydatka na Eurowizję 2016 - Napoli z Białorusi! Dziś zaśpiewa swój utwór My Universe! Kim jest Napoli? Wszystko o tej wokalistce przeczytacie tutaj.

Napoli na Eurowizji 2016

 

21:08: Monika Kuszyńska już w studiu TVP! Zeszłoroczna reprezentantka zaśpiewa podczas polskich preselekcji  i ogłosi zwycięzcę!

Monika Kuszyńska na polskich preselekcjach na Eurowizję 2016

20:42: Kulisy koncertu! Jak wyglądają ostatnie przygotowania?

 

 

20:25: Koncert już za godzinę! Artyści przygotowują się do wejścia na scenę. Spory dramat przeżyła Edyta Górniak, która na kilka godzin przed koncertem poplamiła sobie sukienkę!

 

Zobacz także: Sukienka Edyty Górniak zalana sokiem na 3 godziny przed eliminacjami do Eurowizji! Mamy ZDJĘCIE! W czym wystąpi?

 

Edyta Górniak, Kasia Moś, Margaret i inni artyści na próbach.

Edyta Górniak i Margaret na próbach
Maciej Tomasz Błazevic

Polskie preselekcje na Eurowizję 2016 - kto będzie nas reprezentował?

W polskich preselekcjach udział weźmie 9 artystów: Edyta Górniak (Grateful), Margaret (Cool Me Down), Taraka (In the Rain), Napoli (My Universe), Natalia Szroeder (Lustra), Dorota Osińska (Universal), Kasia Moś (Addiction), Ola Gintrowska (Missing), Michał Szpak (Color of Your Life).  Poniżej - wszystkie konkursowe propozycje. Przed eliminacjami mówiło się, że największe szanse mają Edyta Górniak i Margaret.

 

Zobacz: Polska wygra Eurowizję dzięki Margaret? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

 

W jakiej kolejności wystąpią dziś polscy artyści na polskich preselekcjach? Jak podaje eurowizja.org na końcu wystąpi Edyta Górniak:

 

  1. 1. Taraka – In the rain
  2. 2. Napoli – My Universe
  3. 3. Natalia Szroeder – Lustra
  4. 4. Dorota Osińska – Universal
  5. 5. Kasia Moś – Addiction
  6. 6. Aleksandra Gintrowska – Missing
  7. 7. Michał Szpak – Color of Your Life
  8. 8. Margaret – Cool me down
  9. 9. Edyta Górniak – Grateful

Jak głosować na polskich kandydatów na Eurowizję?

TVP opublikowała regulamin głosowania podczas dzisiejszych preselekcji.  Głosowanie będzie dostępne w trakcie każdego występu i po zakończeniu wszystkich konkursowych występów, ale dopiero po wyraźnej informacji prowadzącego, Artura Orzecha:

Plebiscyt rozpocznie się w momencie wyraźnego podania przez prowadzącego sygnału startu przyjmowania głosów, natomiast zakończenie ogłoszone zostanie przez prowadzącego, bądź za pomocą kraula tekstowego wyemitowanego na dole ekranu telewizora. W trakcie trwania całego Plebiscytu sygnał startu i zakończenia przyjmowania głosów zostanie zasygnalizowane dziesięciokrotnie. Czas trwania plebiscytu może ulec zmianie, o czym widzowie zostaną poinformowania na antenie TVP1 przez prowadzących koncert - czytamy.

Jak głosować na swoich faworytów? Należy wysłać SMS z numerem od 1 do 9 (zgodnie z kolejnością startową) na numer 7350 (koszt 3,69) (dopiero w trakcie koncertu!). Z jednej karty SIM liczy się JEDEN głos na JEDNEGO artystę. Z jednego numeru można więc zagłosować tylko na różnych artystów (np jeden SMS na Kasię Moś, drugi SMS na Edytę Górniak, itd.). Jeśli ktoś wyślę więcej niż jednego SMSa na jednego artystę, głosy te nie zostaną zliczone, ale zwiększą szansę głosującego na wygranie nagród w konkursie Audiotele. Podsumowując - jeden numer - jeden głos na jednego wykonawcę. 

 

W TVP próby do koncertu trwają już od samego rana. Co zobaczymy dziś o 21:25? Już nie możemy się doczekać. Mamy nadzieję, że będziecie z nami!

 

Zobacz także: Gdzie i kiedy odbywają się preselekcje do Eurowizji 2016? Sprawdź!

 

Margaret - Cool Me Down.

Edyta Górniak - Grateful

Taraka - In the rain

Dorota Osińska - Universal 

Kasia Moś - Addiction 

Ola Gintrowska - Missing

Michał Szpak - Color of Your Life

Natalia Szroeder - Lustra

Napoli - My Universe

 

 

 

 

Polskie preselekcje do Eurowizji 2016
East News
Newsy
Wiemy, które gwiazdy będą walczyć o wyjazd na Eurowizję! Jest OFICJALNA LISTA!
Oni wystąpią w polskich preselekcjach

Wiemy już którzy artyści będą walczyć o wyjazd na Eurowizję 2016 ! Podczas dzisiejszego odcinka programu "Świat się kręci" przedstawiono oficjalną listę muzyków, którzy zmierzą się w polskich preselekcjach. Jury wybierało spośród 88 zgłoszonych utworów. Kto decydował o ich wyborze? W jury znaleźli się: Anna Will, Waldemar Skowroński, Robert Janowski i Artur Orzech. Kogo wybrali?   1. Natalia Szroeder "Lustra" 2. Edyta Górniak "Grateful" 3. Taraka "In the rain" 4. Aleksandra Gintrowska "Missing" 5. Michał Szpak "Color of your life" 6. Margaret "Cool me down" 7. Kasia Moś "Addiction" 8. Dorota Osińska "Universal" 9. Napoli  "My universe"   Posłuchaj piosenek polskich kandydatów na Eurowizję 2016. Która z nich wygra? Kiedy polskie preselekcje na Eurowizję 2016? Polskie preselekcje do Eurowizji 2016 obejrzymy już 5 marca o godz. 21:25 na antenie TVP1 . Podczas Polskich Eliminacji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji widzowie zdecydują, który wykonawca będzie reprezentował nasz kraj w głównym konkursie w Szwecji.  O tym, kto pojedzie na konkurs Eurowizji zdecydują głosy telewidzów. Przypominamy, że z jednego numeru telefonu będzie liczył się tylko jeden oddany głos na danego artystę - a w przypadku awarii systemu zliczającego głosy decyzję o tym, kto wygra podejmie specjalna komisja. Zwycięzca polskich eliminacji wystąpi w pierwszej odsłonie półfinału Eurowizji - 12 maja.   Zobacz także: Eurowizja 2016: Kto wybierał kandydatów do preselekcji? "Edyta Górniak podniosła prestiż konkursu"   Edyta Górniak weźmie udział w eliminacjach przed konkursem Eurowizji.   Ola Gintrowska pojedzie na Eurowizję? Niestety, wokalistka może zostać zdyskwalifikowana. Margaret powalczy z piosenką Cool me Down. Jej premiera 17 lutego w RMF FM....

Margaret w różowej stylizacji
Newsy
Gdzie i kiedy odbywają się preselekcje do Eurowizji 2016? Sprawdź!
Wiadomo, że koncert poprowadzi Artur Orzech

Preselekcje do Eurowizji 2016 już 5 marca! Koncert eliminacyjny, podczas którego zmierzy się 9 wspaniałych artystów, odbędzie się w studiu TVP o godzinie 21.25. Widzowie, którzy chcą śledzić to wydarzenie na żywo, będą mieli taką okazję dzięki transmisji na kanale TVP 1. Spotkanie, po którym zostanie wyłoniony reprezentant Polski na Eurowizję 2016 , poprowadzi Artur Orzech, który na muzyce zna się jak mało kto! Relację na żywo z polskich preselekcji na Eurowizję będziecie mogli śledzić w tym newsie. Preselekcje do Eurowizji 2016 - kiedy i gdzie? Na koncercie eliminacyjnym zaprezentuje się 9 wokalistów. Popis swoich umiejętności da między innymi Michał Szpak, którego widzowie poznali dzięki udziałowi w "X Factor". To właśnie o nim mówi się jako o czarnym koniu tych preselekcji. Przebój "Cool Me Down" zaśpiewa także Margaret, która w "Świat się kręci" niestety nie pokazała wszystkiego, co potrafi. Teraz mocno trzymamy za nią kciuki i liczymy, że będzie inaczej! Fani Eurowizji czekają z niecierpliwością na występ Edyty Górniak. Diwa specjalnie na ten festiwal nagrała utwór "Grateful", który już cieszy się dużym powodzeniem i został zauważony nawet za granicą.  To właśnie o tej trójce jest najgłośniej, jeśli mowa o polskim reprezentancie na Eurowizję w Sztokholmie. Nie należy jednak zapominać, że to widzowie zdecydują, kto ich zdaniem nadaje się najbardziej do tego, aby reprezentować nasz kraj.    Kolejność występujących: 1. Taraka –  In the rain 2. Napoli –  My Universe 3. Natalia Szroeder –  Lustra 4. Dorota Osińska –  Universal 5. Kasia Moś –  Addiction 6. Aleksandra Gintrowska –  Missing 7....

Eurowizja 2016: Teledysk Doroty Osińskiej
Newsy
Eurowizja 2016: Jest już klip Doroty Osińskiej do piosenki "Universal"! Jak Wam się podoba? SONDA
Eurowizja 2016: Jest już klip Doroty Osińskiej do piosenki "Universal"! Jak Wam się podoba? SONDA

Dorota Osińska zaprezentowała wszystkim fanom klip do piosenki "Universal", która bierze udział w polskich preselekcjach na Eurowizję 2016. Zarówno sam utwór, jak i teledysk utrzymane są w bardzo romantycznym stylu. Czy to będzie hit? Dorota Osińska - Universal - hit na Eurowizję 2016! Dorota Osińska ma poważną konkurencję. W polskich preselekcjach (już 5 marca) będzie walczyła z m.in. Margaret i Edytą Górniak. Czy ma szansę wygrać ze swoją balladą autorstwa Ricka Allisona? Fani są zachwyceni piosenką i wróżą jej sukces. Sama Dorota uważa, że ma spore szanse: Ja jestem spokojna o to, co śpiewam, bo skomponował to Rick Allison – facet, który pis ze same hity - mówiła w Pytaniu na śniadanie. Kto jeszcze walczy o wyjazd na Eurowizję 2016 ? Natalia Szroeder i piosenka Lustra, Edyta Górniak z utworem Grateful , Margaret i jej Cool Me Down , Taraka i ich In The Rain, Napoli i piosenka My Universe, Kasia Moś z Addiction, Ola Gintrowska z Missing oraz Michał Szpak i jego Color of Your Life. Czy Dorota Osińska ma szansę?   Zobacz:  Kim są polscy artyści, którzy walczą o wyjazd na Eurowizję? Są wszystkie piosenki! POSŁUCHAJ!   Dorota Osińska - Universal - teledysk. Dorota Osińska walczy o Eurowizję! Dorota Osińska chce nas reprezentować na Eurowizji. Tekst do piosenki Universal: One bright Sun One big sky Everyone … Younger gods every single night We will hold this pride inside This hope This dream  This yearning I’ve seen To live  And To love To be free No matter where or how There’s no better time than now To be here To be strong To believe This fire This hunger This universal Empty hearts Silent … Most of us are Get lost somewhere  But in the darkness night You can look out there There’s one night We’re share this hope ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner