The Voice of Poland 7 Aga Damrych Voice of Poland 7 Agata Buczkowska The Voice of Poland 7 Agata Buczkowska The Voice of Poland 7 Ania Waszkiewicz The Voice of Poland 7
The Voice of Poland 7
1/17
The Voice of Poland 7

W pierwszym odcinku 7. edycji The Voice of Poland wybrano już pierwsze osoby z przesłuchań w ciemno. Wystąpił pan niani, który opiekuje się na przykład trzyletnim synem Anity Sokołowskiej - Antkiem! Czy przeszedł? Andrzej Piaseczny walczył różnymi sposobami o uczestników, aby znaleźli się w jego drużynie na przykład porywał i nosił na rękach albo śpiewał po romskiej. Natalia Kukulska miała kilku uczestników, którzy przyszli tylko dla niej.

A jak iskrzy między trenerami? Widzowie mogli dowiedzieć się o magicznej więzi między Marią Sadowską a Baronem. Podobno w trakcie najlepszych występów gitarzysta zespołu Afromental wysyła Marii seksowne spojrzenie. Chociaż jak sam przyznał nie zawsze jest ono skierowane na nią, a o tym co było między nimi nie chce rozmawiać. Co jeszcze?

Zapraszamy na galerię z odcinka. Kto już znalazł się w drużynach trenerów?

Zobacz także: Jest zwiastun nowej edycji "The Voice of Poland"! Natalia Kukulska popłakała się na planie show WIDEO

2/17
Aga Damrych Voice of Poland 7

Aga Damrych to mama trójki dzieci, najmłodsza córeczka ma 4 miesiące. Aga gdy dzieci śpią, próbuje spełnić swoje marzenie i dalej śpiewać i wydać swoją płytę. Czy uda się jej dziki The Voice of Polnad?

 

 

Przeczytaj naszą cała relację!

 

Zobacz także: Kukulska, Kurdej-Szatan, Musiał, Kammel na konferencji "The Voice of Poland". Zobacz ZDJĘCIA!

3/17
Agata Buczkowska The Voice of Poland 7

Agata Buczkowska jest 18-latką, która od urodzenia mieszka w Wałczu. Jednak na scenie The Voice of Poland wyszedł z niej prawdziwy estradowy demon, który zawrócił w głowie męskiej części składu trenerskiego. Andrzej specjalnie dla niej zaczął mówić jak Tomson i nosić Agatę na rękach.

4/17
Agata Buczkowska The Voice of Poland 7

Ale to właśnie wtedy wyszła z niej prawdziwa kobieta, która trzymana na rękach u wokalisty powiedziała tylko jedno: Z całym szacunkiem, ja Pana kocham, jak wszystkich tutaj, ale… wybieram chłopaków. Może to dlatego, że Andrzej nie lubi piosenek Beyonce?

5/17
Ania Waszkiewicz The Voice of Poland 7

Ania Waszkiewicz 36-latka. Pochodzi z Józefowa pod Warszawą, obecnie mieszka w przepięknej miejscowości Henryków Urocze. W tygodniu pracuje jako grafik komputerowy, a w weekendy jako wokalistka. Śpiewa od dziecka i jest samoukiem. Całe życie podporządkowała swojej pasji. Przez wiele lat grała w zespole rockowym. W 2012 roku ukazała się jej pierwsza płyta. Obecnie wraz z przyjaciółmi założyła zespół jazzowy oraz występuje wraz z DJami grając tzw. live'ty. Uwielbia uprawiać różne dyscypliny sportowe, zwiedzać muzea i podróżować.

6/17
Ania Waszkiewicz The Voice of Poland 7

W trakcie jej występu odwrócił się tylko jeden fotel – Andrzeja Piasecznego, chociaż doskonale znają ją Maria Sadowska oraz Tomson. Po jej wykonaniu Maria Sadowska powiedziała, że od 15 lat czeka na dobrą płytę Nuno, która sprawi, że świat o niej usłyszy. A także, że Nuno jest prawdziwą artystką. Andrzej Piaseczny nie mógł ukryć zadowolenia ze swojej decyzji i podsumował jej występ: jesteś świetna i to nam wystarczy.

7/17
Damian Rybicki The Voice of Poland 7

Widzowie programu byliwiadkami jednego z najbardziej zaskakujących elementów tego programu – tzw. podwójnego Blinda. Występ Damiana Rybickiego był jednym z najbardziej emocjonujących wykonań m.in. dlatego, że Trenerzy nawet po odwróceniu foteli go nie zobaczyli, a jego płeć prawie do końca pozostawała dla nich niewiadomą. Jego wykonanie piosenki Prince’a The Most Beautiful Girl in The World zagwarantowało mu nie tylko udział w programie, ale też wszystkie odwrócone fotele. I chociaż Natalia Kukulska była przekonana, że za parawanem śpiewa dziewczyna to właśnie jej drużynę wybrał Damian Rybicki. Jak się okazało w 1997 roku, gdy był chory usłyszał w radiu jedną z piosenek Trenerki. Od tamtej pory jest jej największym fanem, który jest w stanie omówić całą jej dyskografię. Natalia Kukulska.

8/17
Ewelina Bogucka The Voice of Poland 7

Ewelina Bogucka ma dopiero 18 lat, a już wyznała na scenie The Voice of Poland, że marzy o chłopaku, który nie jest pijakiem, palaczem ani pajacem. W zamian za to trafiła do drużyny Tomsona i Barona, którzy jak sami mówią nie spełniają warunków tego opisu…

9/17
Ewelina Bogucka The Voice of Poland 7

Kolejną miłą niespodzianką dla Eweliny było to, że wszyscy Trenerzy zaśpiewali wspólnie z nią na scenie.

10/17
Karolina Gefert The Voice of Poland 7

Karolina Gefert ma 18 lat i pochodzi z Zagórza, z Bieszczad, znajomi mówią do niej Gefi. Obecnie jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Sanoku. Śpiewa od 5. roku życia, ale jej pasją jest także sport – lekkoatletyka (skok w dal), trenuje od 6 lat i ma duże osiągnięcia – w tym 40 medali. Ale to nie jest jej jedyny sukces – swoją obecnością na Przesłuchaniach w ciemno zawróciła Trenerom w głowach!

11/17
Karolina Gefert The Voice of Poland 7

Andrzej Piaseczny obiecał jej, że dotrzyma słowa że jest jak prawdziwy samuraj, który jak wyjął szabelkę to musi jej użyć. Maria Sadowska udzieliła jej darmowych lekcji, które Andrzej Piaseczny podsumował tylko słowami: Maria, rozluźnij już pośladki. Karolina wybrała drużynę...

12/17
Marika Kraujutowicz The Voice of Poland 7

Mateusz Guzowski kocha śpiewać, jego życie to śpiewa. Zaśpiewał miękką popularna polską piosenkę i... w ostatniej chwili fotele się odwróciły. Ostatecznie wygrała Marysia Sadowska.

13/17
Olga Przybysz The Voice of Poland 7

Chociaż to już kolejna edycja, w której w składzie trenerskim nie ma Justyny Steczkowskiej obecni Trenerzy podświadomie wracają do niej myślami. Po występie Olgi Przybysz Andrzej Piaseczny powiedział, że musi się wypowiedzieć jako pierwszy zanim pani profesor zacznie swój wywód. Na to Maria Sadowska zareagowała: to Justyna była panią profesor nie ja. Złośliwości nie szczędziła też Natalia Kukulska: to powiedz mu, że on jest księdzem!

14/17
Sami Harb The Voice of Poland 7

Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale jego rodzinne korzenie sięgają Bejrutu. Turysta i włóczykij. Inspiracji muzycznych szukał na całym świecie, stąd pomysł o przeprowadzce do Polski. Najpierw spokojny Sopot, później głośna Warszawa. Na co dzień nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej, wieczorami gwiazda sceny.  Jego talent został doceniony przez wszystkich Trenerów siódmej edycji The Voice of Poland. Usłyszał, że jest kompletną całością, skończony jak obraz. To właśnie po jego występie okazało się, że Maria Sadowska potrafi wszystkich zagadać nawet mówiąc po angielsku. Sami trafił do drużyny Andrzeja i jak powiedziała Natalia Kukulska: teraz Andrzej może to tylko zepsuć.

15/17
Sybilla Sobczyk The Voice of Poland 7

Sybilla Sobczyk ma 21 lat i mieszka w Poznaniu. W wieku 15. lat wyjechała z domu rodzinnego w Głogowie do Wrocławia, gdzie uczyła się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, w klasie wokalnej Marka Bałaty. Sybilla ukończyła studia dziennikarskie, jednak odkryła w sobie powołanie pedagogiczne, dlatego w szkole podstawowej i gimnazjum prowadzi zajęcia z emisji głosu, a także zajęcia taneczne w przedszkolu. W programie usłyszała, że Andrzej tak po ludzku by chciał mieć ją u siebie w drużynie. Co więcej, duet Tomson i Baron zaproponował, że przewidzi jej… przeszłość. Ale jeśli zabraknie jej sił i waleczności to właśnie oni będą stali u jej boku.

16/17
Weronika Curyąo The Voice of Poland 7

Weronika Curyło ma 16 lat. Jest pochodzenia romskiego, ale urodziła się i wychowała w Polsce. W swojej drużynie chciało ją mieć aż trzech Trenerów: Natalia Kukulska, Maria Sadowska i Andrzej Piaseczny. Chociaż Andrzej powiedział, że chłostałby ją słowem, bo równie wiele elementów jej występu mu się nie podobało co podobało to zaśpiewał z nią romską piosenkę. Natalia odwróciła fotel dlatego, że nie mogła wytrzymać z ciekawości żeby nie zobaczyć kto ma taki głos. Jednak ostatecznie Weronika będzie się rozwijać pod skrzydłami Marii Sadowskiej.

17/17
Wojciech Metlicki The Voice of Poland 7

Anita Sokołowska to znana polska aktorka filmowa i teatralna. Szersza widownia może ją kojarzyć z ról w serialach takich jak Na dobre i na złe czy Bodo. Na co dzień jest mamą 3-letniego Antosia. Co łączy ją z Wojciechem Metlickim, który na etapie Przesłuchań w ciemno zaśpiewał piosenkę Zbigniewa Wodeckiego Zacznij od Bacha? Otóż Wojtek jest nianią syna Anity. Niestety nie udało mu się przekonać trenerów, ale Natalia Kukulska i Maria sadowska pocieszały go, żeby próbował dalej.