Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska w programie "Świat się kręci"
ONS

"Świat się kręci" zniknie z anteny?! Zarząd TVP: "Za dużo kosztuje". Ważą się losy show!

Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska w programie "Świat się kręci"
ONS

Program "Świat się kręci" zniknie z anteny Telewizji Polskiej? Decyzja w sprawie show ma zapaść do końca czerwca - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Program ma być bardzo kosztowny w produkcji, więc zarząd TVP zastanawia się, czy kontynuować jego emisję. A jeśli tak, czy ma on być nadal nadawany w dotychczasowym formacie. Program "Świat się kręci" obwinia się też o pogorszenie oglądalności głównego wydania serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej.

„Świat się kręci” to program, który nas bardzo dużo kosztuje. Ten format jest też w jakiejś części, trudno konkretnie powiedzieć w jakiej - odpowiedzialny za słabsze wyniki oglądalności „Wiadomości”. Zupełnie nie jest skierowany do tej widowni, która wówczas nie ogląda programów informacyjnych konkurencji. Właściwie trudno powiedzieć, do kogo ten program jest skierowany. To jest pytanie wciąż otwarte - czy warto ten program zmieniać czy raczej warto rozpocząć coś zupełnie nowego - powiedział Maciej Stanecki, członek zarządu TVP w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Niedawno zmieniono godziny emisji programu, co znacznie wpłynęło na oglądalność popołudniowego pasma telewizji publicznej. Agata Młynarska, jedna z prowadzących, wówczas ostro skomentowała na swoim Facebooku decyzję zarządu TVP. Czy zmiana emisji zupełnie uśmierci ten program. Dowiemy się już za miesiąc.

 

Zobacz też: Młynarska ostro o Magdalenie Ogórek: "Parcie na szkło nie ma granic. Niech jej ktoś da zajęcie w jakimś szoł".

 

Anna Popek niedawno została nową prowadzącą programu "Świat się kręci".

Anna Popek w różowej sukience w TVP
Eastnews
Czy program już wkrótce zniknie z anteny TVP?

Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska pozują do zdjęć w programie TV{
Eastnews

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17