Agata Młynarska krytykuje zmiany wprowadzone przez nowe władze TVP
ONS

Młynarska OSTRO o TVP i zmianie godziny emisji jej "Świat się kręci"! Przez zmianę program stracił połowę widzów!

Agata Młynarska krytykuje zmiany wprowadzone przez nowe władze TVP
ONS

Agata Młynarska skomentowała doniesienia o coraz gorszych wynikach oglądalności programu "Świat się kręci". Portal wirtualnemedia.pl poinformował bowiem, że program, którego emisja została ostatnio przesunięta z godziny 18:30 na godz. 16:00, stracił blisko połowę widzów! Średnia oglądalność ostatnich pięciu odcinków o starej porze emisji oglądało 1,05 mln osób. "Świat się kręci" pokazywany o godzinie 16:00 śledzi zaledwie 505 tys. widzów. Teraz, tuż przed głównym wydaniem "Wiadomości"- zamiast programu współtworzonego przez Agatę Młynarską, pokazywany jest turecki serial "Wspaniale stulecie: Sułtanka Kosem".

Dziennikarka skomentowała doniesienia portalu. Agata Młynarska w ostrych słowach krytykuje ostatnie zmiany w Telewizji publicznej. Co napisała?

W telewizji linearnej czyli tej, która powoli przechodzi na naszych oczach do historii, jest kilka żelaznych zasad. Po pierwsze - przyzwyczajenie widza jest rzeczą absolutnie świętą. Drugą świętością jest układ ramówki, którego nie zmienia się z dnia na dzień. Dlaczego zatem nie dziwi mnie to, o czym donoszą wirtualne media?

Zgadzacie się z Agatą Młynarską? Nowe władze nie powinny wprowadzać tak drastycznych zmian w Telewizji Publicznej?

 

Zobacz także: Anna Popek zachwyca się nowymi władzami TVP: "Kultura pracy się zmieniła"

 

Agata Młynarska skomentowała coraz gorsze wyniki oglądalności programu Świat się kręci.

Dziennikarka krytykuje zmiany w TVP.

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17