Paulina Młynarska, Magdalena Ogórek
ONS

Młynarska ostro o Magdalenie Ogórek: "Parcie na szkło nie ma granic. Niech jej ktoś da zajęcie w jakimś szoł"

Paulina Młynarska, Magdalena Ogórek
ONS

Paulina Młynarska ostro skrytykowała Magdalenę Ogórek. Na Facebooku dziennikarki pojawił się mocny wpis na temat byłej kandydatki SLD na prezydenta Polski. Magdalena Ogórek, po nieudanym starcie w wyborach, wycofała się z polityki. W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Wprost", powiedziała, że nie widzi wielu powodów, by krytykować inicjatywy nowego rządu i prezydenta.

Nie widzę aż tylu powodów do krytyki rządu PiS. Przeciwnie, z uwagą śledzę wszystkie pomysły dotyczące zmiany prawa i konstytucji. Sama w kampanii prezydenckiej mówiłam, że prawo trzeba napisać od nowa - powiedziała Magdalena Ogórek.

Podkreśliła również, że nie podobają jej się ataki na prezydenta Andrzeja Dudę oraz jego małżonkę.

Ja mam dla niego bardzo dużo sympatii i z uśmiechem patrzę na to, że (...) reprezentuje nas z ogromną klasą. Doprawdy jestem zniesmaczona atakami na głowę państwa i pierwszą damę - czytamy na łamach tygodnika.

Te wypowiedzi Magdaleny Ogórek zdecydowanie nie przypadły do gustu popularnej dziennikarce Paulinie Młynarskiej. Na jej profilu pojawił się wpis z bardzo ostrą krytyką wobec niedoszłej pani prezydent.

Nowa twarz PIS-u, jak mniemam. Nie ma granic parcie na szkło tej kobiety. Błagam, niech jej ktoś da zajęcie w jakimś szoł, albo jeszcze lepiej paszoł.

Paulina Młynarska słynie z bardzo ostrych komentarzy na swoim facebookowym profilu. Niektórzy podejrzewają nawet, że dziennikarka w przyszłości sama planuje spróbować swoich sił w polityce. Czy tak się stanie, czas pokaże. Zgadzacie się z jej krytyką Magdaleny Ogórek? A może tym razem przesadziła?

 

Zobacz też: Magda Ogórek z niebotycznie drogą torebką na spotkaniu z rodzicami Andrzeja Dudy. Ile kosztował ten niepozorny gadżet?

 

Paulina Młynarska zmieściła ostry wpis o Magdalenie Ogórek.

Paulina Młynarska, Magdalena Ogórek
Facebook

Paulina Młynarska w niebieskim płaszczu na pokazie mody
ONS

Kandydatka SLD na prezydenta będzie nową twarzą PiS?!

Magdalena Ogórek

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17