Emocje po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie opadają. Widzowie nadal nie dowierzają, że Kamil nagle postanowił rozstać się z Agnieszką, co było jeszcze większym szokiem dla kobiety. W rozmowie z Party.pl Agnieszka zdradza, że siostra i mama mężczyzny stanęły po jej stronie. Dlaczego?

Reklama

Tak naprawdę były w takim samym szoku jak ja - mówi nam Agnieszka.

Siostra i mama Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" potępiły jego decyzję?

Finałowa decyzja Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była ogromnym zaskoczeniem - mężczyzna po kilku tygodniach wspólnego mieszkania z Agnieszką postanowił ostatecznie się z nią rozstać, bo jak sam twierdził, niczego do niej nie poczuł. Agnieszka ze "Ślubu..." w rozmowie z Party.pl opowiedziała, co się wydarzyło się po tym, jak opuściły ich kamery i jak wyglądała ich rozmowa o rozwodzie. Uczestniczka show TVN zdradziła nam również, że decyzja Kamila o rozstaniu czy wyprowadzce z mieszkania była prawdziwym szokiem dla jego mamy i siostry, dlatego też stanęły po jej stronie:

Tak naprawdę były w takim samym szoku ja ja. Nikt nie wiedział wcześniej jaka będzie decyzja Kamila i że to tak szybko się zakończy po finale. Wspierały mnie, stanęły bardziej po mojej stronie, że jednak Kamil nie za dobrze postąpił w tym wszystkim - mówi Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Niektórzy twierdzą, że decyzja Kamila ze "Ślubu..." była spowodowana tym, że ma już nową partnerkę. Mężczyzna jednak stanowczo zaprzeczył.

Reklama

Zobaczcie naszą rozmowę z Agnieszką!

Reklama
Reklama
Reklama