Kamil i Agnieszka ze ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Znamy decyzję Agnieszki i Kamila! Czy pozostali w małżeństwie? [SPOILER]

W końcu wszystko stało się jasne! Finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dał nam odpowiedź, czy Agnieszka i Kamil są dalej razem!

Finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już jest dostępny na Player.pl, dzięki czemu zniecierpliwieni fani programu w końcu poznali decyzje par tej odsłony eksperymentu. Na jaki krok zdecydowali się zatem Agnieszka i Kamil? Czy są dalej razem, a może ich związek to już przeszłość? Sprawdźcie szczegóły! Uwaga - artykuł zawiera materiały, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna w zaskakującym wyznaniu. "Nie określiłabym swojego stanu jako błogosławiony"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil i Agnieszka wrócą do siebie? Mamy komentarz!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Historia związku Agnieszki i Kamila

Agnieszkę i Kamila poznaliśmy jako pierwszych w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para spodobała się sobie od samego początku, a rozwój ich relacji nabrał szybkiego tempa. Już podczas podróży poślubnej Agnieszka i Kamil odkryli, że sporo ich łączy. Świeżo upieczeni małżonkowie spędzali ze sobą mnóstwo czasu, jednak chętnie dzielili go również ze znajomymi i rodziną - głównie Kamila. Choć w związku Agnieszki i Kamila raczej nie występowały cięższe dni, to jednak zdaniem fanów para za bardzo skupiła się na spędzaniu czasu z rodziną, zamiast wykorzystać ten czas sam na sam. Ale to nie było jedyne, co zaniepokoiło fanów...

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita odtworzyła fryzurę ślubną swojej mamy. "Byłaby dumna"

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dość szybko podjęła decyzję o przeprowadzce do Kamila. Z Białegostoku postanowiła przenieść się do Włocławka i już w trakcie eksperymentu spróbować żyć tak, jak każde inne małżeństwo. Fanów jednak zaczął niepokoić fakt, że Agnieszka bardzo się stara i dba o Kamila, a on z kolei zdaniem widzów nie wykazuje się takimi staraniami o partnerkę. Jakby tego było mało, jakiś czas temu w sieci wybuchła prawdziwa burza związana z uczestnikiem 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdaniem części internautów, Kamil nie jest już z Agnieszką i znalazł sobie inną partnerkę! Wszystko przez zdjęcia pewnej tajemniczej blond piękności, na których fani programu dopatrzyli się znaków szczególnych, które pasują im do Kamila. 

Ale czy przypuszczenia fanów okazały się słuszne? Czy Agnieszka i Kamil naprawdę się rozstali? Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dał nam w końcu odpowiedź na pytanie, czy ta dwójka zdecydowała się na rozwód, czy też pozostała w małżeństwie!

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil chciał wziąć udział w innym miłosnym show. Jakim?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7 - finał": Czy Agnieszka i Kamil są dalej razem?

Finałowy odcinek 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępny na Player.pl od 17 maja, dał nam odpowiedź na najważniejsze pytanie. Fani spodziewali się, że para podejmie decyzję o pozostaniu w małżeństwie, ponieważ już wcześniej Agnieszka dużo zaryzykowała i przeprowadziła się do rodzinnego miasta swojego męża. Szybko okazało się, że widzowie się nie pomylili. W rozmowie z ekspertami oboje zakochani przyznali, że chcą kontynuować swoje małżeństwo i sami są ciekawi jak potoczą się ich losy.

- Cieszę się bardzo, że będziemy mogli mieszkać razem i próbować - skwitował decyzję o pozostaniu w małżeństwie, Kamil.

- Ja myślę, że mamy ten fundament, bo ktoś nas przypasował, też na początku sami przypasowaliśmy sobie nawzajem i się dogadaliśmy, więc teraz jest kwestia tego, żeby to pielęgnować i gdzieś pracować nad tym, żeby to działało, bo też bez pracy to nic samo się nie dzieje - przyznała Agnieszka.

Kamil i Agnieszka podejmują decyzję
screen/Player.pl

Po miesiącu od podjęcia tej decyzji ekipa filmowa znów pojawiła się we Włocławku, by porozmawiać z parą i wypytać o to, co się między nimi zmieniło. Agnieszka stwierdziła, że jest bardzo zaskoczona zmianą Kamila, jak przyznała zniknięcie kamer bardzo przysłużyło się jej małżeństwu:

- Jak zniknęły kamery miesiąc temu, to poznałam zupełnie nowego Kamila. Ja nie wiedziałam, że Kamil jest taki czuły, opiekuńczy. Jest zupełnie inny niż przed kamerami, jest bardziej otwarty. Mam wrażenie, że obydwoje chcemy tego samego. 

Agnieszka stwierdziła także, że w swoim małżeństwie czuje się bezpieczna, a nowe miasto bardzo jej odpowiada. Z kolei Kamil stwierdził, że małżeńskie życie świetnie parze wychodzi:

- Bardzo dobrze nam się żyje w małżeństwie, wracam z pracy odgrzewam sobie obiad ... - opowiada uczestnik, skupiając się raczej na codzienności niż na swojej żonie. 

- Czy uczucie przyjdzie czy nie? Czy to będzie rok czy pół roku? Raczej myślę, że nie będzie to tak długo trwało i dużo wcześniej będziemy pewni czy chcemy to dalej ciągnąć czy nie - stwierdził Kamil.

Uczestnik przyznał, że wciąż chce próbować i marzy, by razem z Agnieszką mieli dom w których będą nie tylko we dwoje, ale może nawet w czwórkę! Czy Agnieszka okazała się tą jedyną? Kamil dość szybko zrozumiał, jakie są jego prawdziwe uczucia...

Kamil i Agnieszka ze ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl

Niestety, Kamil już dwa tygodnie po ostatniej wizycie kamer przyznał Agnieszce, że nie narodziło się w nim żadne uczucie. Dla komfortu Agnieszki wyprowadził się ze swojego mieszkania, by uczestniczka mogła tam mieszkać, aż pozamyka swoje sprawy we Włocławku do którego dopiero się przeprowadziła. Niestety, produkcja nie zdradziła jak tę informację przyjęła Agnieszka, która już wtedy była już dość zakochana w swoim mężu... 

Spodziewaliście, że tej parze się nie uda?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita pokazała niepokojące zdjęcie! "Przeżyliśmy prawdziwe chwile grozy"

Kamil i Agnieszka ze ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Czy powstanie nowy program z udziałem Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Fani bardzo na to liczą!
Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia - czy nadal są parą?

Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to zdecydowanie ulubieńcy widzów programu! Chociaż dopiero w piątek 22 maja dowiemy się, czy ta dwójka pozostała ze sobą w małżeństwie, to fani są pewni, że tak idealnie dobrana para musi być dalej razem. Co więcej, widzowie eksperymentu liczą nawet na nowy program właśnie z udziałem Agnieszki i Wojtka! Czy jest szansa, że powstanie? Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rapuje o Agnieszce! "Rok temu w Przasnyszu moje życie się zmieniło!"  Czy powstanie program z udziałem Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?  Już w najbliższy piątek 22 maja stacja TVN7 wyemituje finałowy odcinek 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To właśnie wtedy dowiemy się, które pary zdecydują się pozostać w małżeństwie, a kto być może weźmie rozwód. Fani eksperymentu są jednak pewni - Agnieszka i Wojtek muszą być razem! Ta para zyskała największą sympatię widzów, którzy zgodnie twierdzą, że to najlepiej dobrana para ze wszystkich edycji programu.  Niektórzy internauci tak bardzo polubili oglądać losy pary, że nie wyobrażają sobie, aby telewizyjna przygoda tej dwójki się zakończyła. W komentarzach na oficjalnym profilu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiły się więc prośby, aby powstał nowy program właśnie z udziałem Agnieszki i Wojtka!  - Prosimy o jakiś program z tą parą! Mnóstwo ludzi ich polubiło, szczerze im kibicuje. Wspaniale ich oglądać. Szczerzy, otwarci, z poczuciem humoru. Chciałabym oglądać ich dalsze perypetie. Tvn7 pomyślcie o programie tylko o nich ❤️  - Program Aga i Wojtek, ale Oskar też musi być :D - Ja też za tym optuję....

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w krótkich włosach
Instagram @iziiij85
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil jednak się rozstali?! Ten szczegół to potwierdza?! 
Wszystko wydało się tuż przed finałem?! Nowe zdjęcie Izabeli może sporo namieszać!

Izabela i Kamil ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " nie są razem po programie?! Najnowsze nagranie opublikowane przez Izabelę może nieźle zmartwić wszystkich fanów, którzy trzymają kciuki za ten duet. Czy aktualnie, niemalże rok po zawarciu małżeństwa, Kamil i jego programowa żona postanowili się rozstać?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga ostro komentuje program i sugeruje, że celowo została ukazana w złym świetle! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Iza i Kamil są razem po programie?  Już w najbliższy piątek, 21 maja, TVN 7 wyemituje wielki finał piątego sezonu "Ślubu do pierwszego wejrzenia". Poznamy ostateczne decyzje par, po eksperymentalnym miesiącu w małżeństwie. Kto odważy się kontynuować związek, a kto zdecyduje się na rozwód? Fani programu z niecierpliwością czekają na dalsze losy Macieja i Laury. Czy Karol i Iga dadzą sobie szansę? A co z Kamilem i Izą? Pomimo tego, że początkowo dobrze im się układało, z czasem pojawiły się pierwsze poważne kryzysy.  Izabela jest zdecydowanie najbardziej aktywną w sieci uczestniczką. Pomimo tego, że początki popularności były ciężkie i musiała mierzyć się z naprawdę przykrymi słowami, im bliżej finału tym zyskiwała coraz większą sympatię. Podobnie było w kwestii Kamila. Początkowo widzowie byli bardzo sceptycznie nastawieni, co do tej dwójki. Uważali, że eksperci dobrali ich niefortunnie, a Izabela nie znajdzie nici porozumienia z młodszym od siebie partnerem. Jednak to, jak potoczyły się ich losy podczas eksperymentalnego miesiąca mocno zdziwiło fanów programu. Iza i Kamil bardzo szybko stali się najbardziej zgranym duetem. Fani mają coraz większą nadzieję, że małżonkowie postanowią pozostać w małżeństwie a nawet powiększą rodzinę. Związek Kamila i Izy jednak również nie jest...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!
Ważna zmiana w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Każdy fan musi o tym wiedzieć!

Finał 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już w najbliższy piątek. Stacja TVN7 podjęła jednak decyzję o ważnej zmianie dotyczącej emisji ostatniego odcinka eksperymentu. Każdy fan, który nie chce przegapić finału, powinien o tym wiedzieć! Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki! Zmiana dotycząca finałowego odcinka eksperymentu! W piątek 22 maja dowiemy się, które pary pozostaną w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Fani nie mają wątpliwości, że największe szanse na szczęśliwe wspólne życie mają Agnieszka i Wojtek, a z kolei Joanna i Adam zdaniem internautów najprawdopodobniej podejmą decyzję o rozwodzie. Jednak o tym czy tak naprawdę się stanie, dowiemy się dopiero w piątek.  Ta edycja zdecydowanie budzi najwięcej emocji wśród fanów! Nic więc dziwnego, że finał eksperymentu jest przez nich tak oczekiwany. Stacja jednak podjęła decyzję o przesunięciu ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pół godziny wcześniej! Oznacza to, że finał programu zostanie wyemitowany na antenie TVN7 o godzinie 20:00! Przez kilka dni trzeba zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Dotychczas będąc subskrybentem na platformie Player.pl można było obejrzeć przedpremierowo odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia', który w telewizji był emitowany tydzień później. Jednak finałowy odcinek nie został udostępniony na platformie i zobaczymy go dopiero w piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7! Jak myślicie, kto pozostanie w małżeństwie, a kto jednak zdecyduje się na rozwód?  Finałowy odcinek eksperymentu już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN7! Wiadomo...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik