Wielki finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył wszystkich. Po tym, jak okazało się, że Agnieszka i Kamil zakończyli swój związek, w sieci zawrzało. Czy udział w tej decyzji miały osoby trzecie? Czy Kamil ma już nową partnerkę? Mężczyzna wydał oświadczenie!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil jest w związku po finale show? Zabrał głos

Telewizyjna emisja finału 7. edycji społecznego eksperymentu TVN za nami. Wiemy już, które pary "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwały, a które postawiły na rozwód. Ku zaskoczeniu widzów, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjął decyzję o rozstaniu z Agnieszką, wyprowadzając się z mieszkania, do którego zaledwie kilka tygodni wcześniej wprowadziła się jego telewizyjna żona. W sieci w mgnieniu oka zawrzało, a fani zaczęli zastanawiać się, czy Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już jest w związku.

Po emisji finału programu na antenie TVN, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował obszerne oświadczenie, w którym podziękował Agnieszce za wspólnie spędzony czas, a także odnosząc się do krytyki swojej osoby podkreślił, że nie wszystkie sytuacje między małżonkami zostały pokazane w programie. Co więcej, wypowiedział się też na temat plotek o swojej nowej partnerce.

- Chciałbym jeszcze dodać, że nie jestem w żadnym innym związku i nie byłem - nie mam wpływu na plotki - podkreślił Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Instagram @borkowski.94

Przypominamy, że emocje wokół doniesień o nowym związku uczestnika miłosnego hitu TVN podsyciły zdjęcia Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z tajemniczą blondynką. Co więcej, także w pierwszym wywiadzie po zakończeniu show, była telewizyjna żona mężczyzny w wymowny sposób wypowiedziała się na jego temat.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie "nowej dziewczyny" Kamila. Uczestniczka przyznała, że poznała kobietę, z którą jej były mąż utrzymuje bliski kontakt, jednak nie zamierza wchodzić w szczegóły, dając im pole do popisu.

Zobacz także
Party.pl

Myślicie, że plotki się potwierdzą, a Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pomimo wcześniejszych zapewnień, już niebawem przedstawi światu swoją nową ukochaną? A może charyzmatyczny blondyn spełni swoje marzenia i wystąpi w innym miłosnym programie, o którym wspominał w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"? Cóż, pozostaje nam śledzić jego Instagram i wyczekiwać na dalszy rozwój sytuacji.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil chciał wziąć udział w innym miłosnym show. Jakim?

Screen/Player.pl
Reklama

Czy wiesz, że wykorzystując do Denley kod rabatowy, możesz kupić wyjątkowe ubrania w wyjątkowych cenach?

Reklama
Reklama
Reklama