Ewa Chodakowska obcięła włosy
Instagram

Półfinałowy odcinek programu "Dance dance dance" za nami! Nie brakowało emocji, wzruszeń i kontrowersji, w końcu Kasia Dziurska i Emil Gankowski powtarzali układ z żyrandolem, który poprzednim razem zakończył się wypadkiem! Niestety to właśnie oni musieli się dzisiaj pożegnać z odcinkiem. Jurorzy jednogłośnie podkreślili, że na tym etapie nie ma przegranych! Wszyscy uczestnicy zaszli bardzo daleko, a postępy jakie zrobili świadczą o tym, jak dużą pracę w to włożyli. W finale zobaczymy siostry Kazadi oraz Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego.

W 7. odcinku punktacja jurorów była zaskakująco duża, nawet Ida Nowakowska chętnie przyznała wysokie noty! Zobaczcie, jak jurorzy oceniali występy uczestników show...

Zobacz także"Człowiek wyżywa się na najbliższej osobie..." Gąsiewska szczerze o kłótniach ze Zdrójkowskim w "Dance, dance, dance"

1/4
Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram

W 7. odcinku programu najwięcej emocji po raz kolejny wzbudził występ Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego. Co prawda tym razem para bezbłędnie odtworzyła układ choreograficzny, ale i tak posypały się głosy krytyki. Największe zastrzeżenia miała Ida Nowakowska, która otwarcie powiedziała do Kasi: 

Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil!

Te słowa wywołały ogromne oburzenie widowni i wyraźnie uraziły Emila, który na chwilę opuścił studio. Robert Kupisz był znacznie łagodniejszy w ocenie i wyznał:

Skupiam się na tym, co zrobiliście teraz. To, że Emil wykonał dziś wszystko dokładnie. Nie odpuściliście tematu, wróciliście do tej traumy, którą przeżyliście. Emil pokazujesz, jak zaopiekować się partnerką tak, aby czuła się bezpiecznie - powiedział projektant.

Wzruszenia po występie nie kryła też Ewa Chodakowska, która płacząc powiedziała:

To jest dla mnie niesamowite, ze wracacie silniejsi. Trudno wyrazić, co teraz czuje. Ode mnie 10. Jesteście dla mnie mistrzami. 

Po wyrażeniu swojej opinii zapytała czy może na chwilę opuścić studio. Widać, że to były dla niej ogromne emocje!

Zobacz takżeIda Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

2/4
Patricia Kazadi Dance dance dance
Instagram

Victoria i Patricia Kazadi po raz kolejny otrzymały maksymalne oceny jurorów. Ich występy spotkały się z  samymi pozytywnymi ocenami. Ewa Chodakowska kierując swoje słowa do Patrici powiedziała:

Możesz osiągnąć wszystko. Ode mnie z największą przyjemnością 10 punktów!

Widać, że siostry Kazadi są faworytkami w tym programie. Co prawda jurorzy zauważają drobne niedociągnięcia, ale widzą też ogromny postęp, jaki zrobiły:

Jest różnica między tym wykonaniem, a tym które było za pierwszym razem. Pierwszym razem to było udowodnię, że jestem silna i niezłomna, a teraz mówicie jestem silna i niezłomna. - dodała Chodakowska.

Występem sióstr zachwycił się też Robert Kupisz:

Podobało mi się to, że ta energia, którą macie jest spożytkowana na taniec. Victoria już weszła jak gwiazda,  a Patricia udowodniła, że siła kobiety tkwi w pięknie i w niezależności.

Jedynie Ida Nowakowska tradycyjnie wyliczyła błędy i mimo dobrej oceny, dodała: jestem trochę zawiedziona. 

3/4
Zdrójkowski Dance dance dance
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zatańczyli do piosenki Pink „What about us”. Para bardzo podniosła sobie poprzeczkę, co jednogłośnie stwierdzili jurorzy. Robert Kupisz bez ogródek powiedział:

Jak zobaczyłem Was tutaj byłem zachwycony.

Ewa Chodakowska z kolei skupiła się na ocenie postępów, jakie zrobiła para od początku udziału w programie. 

Przeszliście długą drogę i zrobiliście ogromny progres. Dzisiaj miałaś zupełnie inną ekspresję. Adaś wykazał się profesjonalizmem i ciężką pracą. To było szlachetne, to było wymarzone. - powiedziała trenerka. 

Nawet Ida Nowakowska, która zdecydowanie jest najbardziej surowym jurorem podkreśliła, że oboje teraz zupełnie inaczej podchodzą do tańca:

Mi się podobało. Ja, ta wredna, prawie się popłakałam. Teraz bardziej świadomie podchodzicie do tańca.

Zobacz takżeKasia Dziurska i Emil komentują to, że odpadli z programu "Dance dance dance". Zgadzają się z werdyktem jury?

4/4
Katarzyna Dziurska i Emil Gankowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Kasia Dziurska i Emil Gankowski pożegnali się z programem. Cieszyli, że ogromną sympatią widzów, ale niestety nie zatańczą w finałowym odcinku "Dance dance dance", który zobaczymy w niedzielę wielkanocną. Trenerka na zakończenie powiedziała:

Chcieliśmy bardzo podziękować za udział w programie. Emil dodał: Jesteśmy przekonani, że dla nas ta bajka się nie kończy i zrobimy jeszcze nie jeden „dance dance dance”!

Para przed swoim występem przyznała, że bardzo chcieli jeszcze  powtórzyć występ, który zakończył się upadkiem Kasi Dziurskiej. 

Oboje chcieliśmy jeszcze raz zatańczyć Pink. Ten występ był dla nas najtrudniejszy. Mieliśmy z tyłu głowy, że trochę nie wyszło - powiedziała trenerka.

W 7. odcinku im się to udało. Odeszli z programu w dobrym stylu!

Zobacz takżeIda Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...