TV-Show

"Człowiek wyżywa się na najbliższej osobie..." Gąsiewska szczerze o kłótniach ze Zdrójkowskim w "Dance, dance, dance"

"Człowiek wyżywa się na najbliższej osobie..." Gąsiewska szczerze o kłótniach ze Zdrójkowskim w "Dance, dance, dance"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Od kiedy pojawili się w nowym programie tanecznym "Dance dance dance" budzą wiele kontrowersji, a wszystko za sprawą ich kłótni na treningach. W ostatnim odcinku aktor bardzo zdenerwował się na swoją dziewczynę. Podczas rozmowy dziennikarka Party.pl zapytała Wiktorię Gąsiewską o kłótnie na treningach. Czy odpowiada jej sposób, w jaki traktuje ją Zdrójkowski? Czy konflikty z programu przenoszą do domu? Koniecznie zobaczcie nasze wideo!

Zobacz takżeZdrójkowski pokłócił się z Gąsiewską na treningu do "Dance..."! O co poszło?

Wiktoria Gąsiewska płacze na treningu przed kolejnym odcinkiem "Dance dance dance"

Wiktoria Gąsiewska płacze na treningu przed kolejnym odcinkiem Dance, dance, dance
fot. Jan Bogacz TVP

 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Dlaczego Adam Zdrójkowski nie wybrał Wiktorii jako swojej towarzyszki w show "Ameryka Express"? Wiemy!
Dlaczego Adam Zdrójkowski nie wybrał Wiktorii jako swojej towarzyszki w show "Ameryka Express"? Wiemy!

Adam Zdrójkowski weźmie udział w nowej edycji programu "Ameryka Express". Co ciekawe, nie wystąpi w parze z Wiktorią Gąsiewską, tylko zabierze swojego tatę, Dariusza. Czy Wiktoria ma do niego pretensje? Czy chciałaby wystąpić w show TVN? To zdradziła tylko w rozmowie z Party.pl. Przy okazji, opowiedziała nam o swoich najbliższych planach. Posłuchajcie koniecznie!   Adam i Wiktoria występują razem w "Dance Dance Dance". Na razie nie planują innych wspólnych projektów.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
TYLKO U NAS! Adam Zdrójkowski rozstanie się z Wiktorią Gąsiewską! A wszystko przez...
Adam Zdójkowski wystąpi w Ameryka Express

Ma tylko 19 lat, a jego kariera nabiera olbrzymiego przyspieszenia. Jeszcze nie zakończył się program "Dance, Dance, Dance", gdzie Adam Zdrójkowski jest jedną z największych gwiazd, a już dostał kolejną propozycje. Młody aktor "Rodzinki.pl" wystąpi w programie "Ameryka Express". Jak ustaliło "Party", Adamowi będzie towarzyszył jego ojciec Dariusz. To będzie jego pierwsze dłuższe rozstanie z jego dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. Czy Wiktoria jest niezadowolona, że Adam nie zabierze ją w podróż? Wiktoria nie ma do Adama żalu. Brała także pod uwagę wyjazd, ale ostatnio jej grafik  zawodowy pęka w szwach. Będzie więc trzymała kciuki za swojego chłopaka w Polsce - mówi "Party" koleżanka Wiktorii. Narodziny gwiazdy Adam Zdrójkowski jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w programie "Dance, Dance, Dance ". Razem z Wiktorią Gąsiewską mają szansę dostać się do wielkiego finału. Adam i Wiktoria to obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Poznali się na planie "Rodzinki.pl", a od niedawna także mieszkają razem. Zdrójkowski znany jest z rodzinnego charakteru.   Na jego występy przychodzi cała rodzina: brat bliźniak Kuba, tata Dariusz oraz mama Edyta. Czy po programie Ameryka Express, ojciec Adama także zostanie celebrytą? Więcej w nowym "Party" Adam Zdrójkowski z bratem Kubą. Zobacz także:  Wielka awantura Wiktorii i Adama w "Dance..."! Jurorzy do Zdrójkowskiego: "Zacznij doceniać Wiktorię"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski Dance Dance Dance
Instagram
Newsy
Wielka awantura Wiktorii i Adama w "Dance..."! Jurorzy do Zdrójkowskiego: "Zacznij doceniać Wiktorię"
Wielka awantura Wiktorii i Adama w "Dance..."! Jurorzy do Zdrójkowskiego: "Zacznij doceniać Wiktorię"

Za nami 6. odcinek  "Dance, dance, dance" . Tym razem każda z par zaprezentowała się w duecie i w dwóch solówkach. Już przed emisją tego odcinka wiedzieliśmy, że między Wiktorią Gąsiewską a Adamem Zdrójkowskim doszło do kilku kłótni podczas treningów . Jak ostatecznie poradzili sobie na scenie? Kłótnia Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego w "Dance, dance, dance" Najpierw  Adam Zdrójkowski  zatańczył do piosenki Ushera "DJ Got Us Fallin' In Love". Ewa Chodakowska była pod wrażeniem i dała mu 10 punktów! W sumie Adam zdobył 26 punktów. Wiktoria swoją solówką absolutnie zachwyciła jurorów i dostała 29,5 punktów. Potem przyszedł czas na duety i to wtedy wyszło na jaw, że Wiktoria i Adam pokłócili się nie tylko na treningach, ale również podczas próby generalnej . Ich choreograf stwierdził, że w tym duecie zobaczymy dwie solówki, bo Adam z Wiktorią nie tańczą razem. Podczas prób okazało się, że Wiktoria boi się wykonywania niektórych figur.  Puszczaj, puszczaj. Ty no czekaj, zaraz mi ramie pójdzie, jak będziesz tak pajacować – powiedział Zdrójkowski. Wiktoria broniła się: Misiek, ja się boje że ty mnie puścisz. Wiesz, że się muszę tego nauczyć – mówiła Gąsiewska. Para zatańczyła do piosenki z filmu "Piękna i Bestia". Choć na treningach i próbach było nerwowo, podczas występu para nie dała po sobie poznać, że jest zdenerwowana.  To jest krótki czas przygotowania, dlatego dziękuję wam za to, że daliście radę - powiedziała Ewa. Adaś chciałabym, żebyś bardziej zaczął doceniać Wiktorię, bo ona zrobiła dla Ciebie tutaj bardzo dużo. To, że nie mówi dużo, nie oznacza, że nie...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner