Party Stories
Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram
Newsy

Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

Kasia Dziurska i Emil Gankowski po raz drugi odtworzyli najszerzej komentowaną choreografię programu  "Dance dance dance" do utworu "Try" Pink. Pierwszym razem taniec zakończył się wypadkiem. Trenerka nie złapała żyrandola i upadła na biurko. Mimo bólu dokończyła występ. W półfinałowym odcinku wszystko się udało, ale występ po raz kolejny wywołał ogromne kontrowersje! Oceniając parę Ida Nowakowska wprost stwierdziła, że upadek Kasi Dziurskiej był z winy Emila...

Kasia Dziurska i Emil Gankowski zdradzili coś na temat Marceliny Zawadzkiej! Jest to związane z "Dance Dance Dance"!

Ida Nowakowska o upadek Dziurskiej obwinia jej partnera?

Po występie Kasia Dziurska nie kryła łez. Widać było, z jak ogromnymi emocjami wiąże się ten występ! Z niecierpliwością czekali na oceny jurorów. Jako pierwsza podsumowanie zaczęła Ida i powiedziała:

Kasia ty jesteś niesamowita, bo oprócz tego że jesteś tak sprawną tancerką, kobietą, też walczysz o Emila. Ja analizowałam tamten nieszczęsny występ. Ja nad żadną oceną tyle nie myślałam. - powiedziała najostrzejsza z jurorek. 

Nic nie zapowiadało tego, co za chwilę powie! Ida Nowakowska bez ogródek zarzuciła Emilowi, że stał za daleko, aby Kasia Dziurska mogła poprawnie wykonać skok na żyrandol:

Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil! - wyznała Nowakowska.

Kasia Dziurska od razu stanęła w obronie partnera, ale widać było jego ogromne zdenerwowanie. Te słowa bardzo go zabolały! Po chwili jurorka dodała jeszcze:

Emil to nie jest atak na siebie. Ja darzę cię sympatią, ale to jest układ choreograficzny, to jest taniec. Między wami jest tak wielka przepaść. Ja jako sprawiedliwa jurorka muszę was ocenić, ale mam problem. Kasia ty zasługujesz na 10, ale muszę was ocenić razem. Ode mnie dzisiaj z wielkim bólem 8!

Jak ocenę Idy Nowakowskiej przyjął partner Kasi Dziurskej?

Mężczyzna był widocznie zszokowany tymi słowami. Przytulił Kasię i powiedział: przepraszam Kasia. Ida zdecydowała się interweniować i dodała:

Nie przepraszaj, ja muszę was ocenić jako duet. To Kasia jest tutaj gwiazdą, to dzięki niej jesteś w programie.

Po ocenie pozostałych jurorów, które były dużo lepsze, Emil i Kasia opuścili studio i nie zgodzili się na nagrywanie. Widać emocje wzięły górę! 

Zobacz także: "Człowiek wyżywa się na najbliższej osobie..." Gąsiewska szczerze o kłótniach ze Zdrójkowskim w "Dance, dance, dance"

 

Kasia Dziurska i Emil Gankowski po występie z żyrandolem:

Dance dance dance, Katarzyna Dziurska
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Dziurska i Emilian Gankowski w programie "Dance, dance, dance"
East News
TV-Show
Kasia Dziurska znów zatańczy słynny układ z żyrandolem! Boi się kolejnego wypadku?

Ostatni układ taneczny z wykorzystaniem żyrandola omal nie zakończył się dla Kasi Dziurskiej tragicznie. Wypadek w „Dance, dance, dance” to scena, którą fani Kasi i samego show zapamiętają na długo. Jak ona sama go wspomina? Okazuje się, że to naprawdę twarda kobieta. Postanowiła bowiem, że powtórzy go w najnowszym odcinku programu! Jak to wypadnie? Zobaczycie już w najbliższym - dzisiejszym - odcinku „Dance, dance, dance” . Czy Kasia Dziurska bała się przy powtórce? Zobaczcie co nam powiedziała trenerka i jej partner - Emil Gankowski. Zpbacz także:  Czy Kasia Dziurska i Emil winią kogoś za dramatyczny wypadek w "Dance, Dance, Dance"? "Ktoś nam podstawił nogę" Kasia Dziurska nie przerwała występu, mimo wypadku. Ale występ dużo ją kosztował.

Joanna Mazur i Jan Kliment w 6. odcinku show Taniec z Gwiazdami
East News
Newsy
"Nie sądziłam, że mistrzyni świata żyje w takich warunkach" Kasia Dziurska i Emilian Gankowski komentują sytuację Joanny Mazur

Tydzień temu w programie "Taniec z Gwiazdami" został wyemitowany poruszający film, z którego wszyscy dowiedzieli się, jak mieszka Joanna Mazur. Okazało się, że medalistka Mistrzostw Świata i Europy osób niepełnosprawnych  od wielu lat mieszka w internacie- w skromnym pokoiku bez łazienki i ubikacji. Sytuacja Joanny Mazur poruszyła wszystkich. Fani rozpoczęli internetowe zbiórki na nowe mieszkanie dla gwiazdy najnowszej edycji tanecznego show Polsatu.  Trudną sytuację Joanny Mazur w rozmowie z nami skomentowali Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. Gwiazdy programu "Dance, dance, dance" w TVP wiedzieli wcześniej, że Joanna Mazur mieszka w takich warunkach? Posłuchajcie, co powiedzieli przed naszą kamerą! Kasia Dziurska i Emil Gankowski komentują mieszkanie Joanny Mazur.

Gwiazdy na otwarciu centrum stomatologicznego
EastNews
Newsy
Ciężarna Kaczorowska, Cichopek z mężem i Dziurska z Gankowskim na otwarciu centrum dentystycznego

Na warszawskim Powiślu odbyło się wczoraj uroczyste otwarcie centrum dentystycznego z udziałem wielu gwiazd! Wśród nich pojawili się m.in. Agnieszka Kaczorowska z mężem, Maciejem Pelą oraz Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski. Kto jeszcze? Zobacz w naszej galerii poniżej! Zobacz także:  Małgorzata Kożuchowska zadała szyku w stylizacji za ponad 10 tys. zł! Warta swojej ceny?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner