Kasia Dziurska i Emil Gankowski w 7. odcinku „Dance dance dance” pożegnali się z programem. Para tańczyła doskonale i w każdym odcinku starali się dać z siebie wszystko. Niestety tuż przed finałem decyzją jurorów musieli rozstać się z tanecznym show. W rozmowie z Party.pl Kasia i Emil zdradzili, czy mają żal do jurorów, że odpadli w takim momencie z programu. Zdradzili nam też, na jaki cel zamierzają przekazać wygrane pieniądze. Obejrzycie koniecznie wideo i zobaczcie, co para powiedziała na temat swojego udziału w show i jak odbierają decyzję jury!

Reklama

Jak wyglądał udział Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego w programie "Dance dance dance"?

Para cieszyła się ogromną sympatią zarówno widzów, jak i jurorów. Ich występy były głośno komentowane, szczególnie układ z żyrandolem, kiedy trenerka nie złapała się lampy i upadła na biurko. Uderzenie było bardzo mocne, ale Dziurska nie przerwała występu i dokończyła taniec. Ta sytuacja spotkała się ze zdumieniem ze strony jurorów. Ten wypadek w "Dance dance dance" widzowie show z pewnością zapamiętają na długo! Mimo wielu konfliktowych sytuacji w programie Kasia Dziurska i Emil Gankowski byli jedną z najsympatyczniejszych par w programie.

Zobacz także: Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

Kasia Dziurska w czerwonym garniturze i Emilian Gankowski

Zobacz także
EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama