TV-Show

Dorota Wróblewska skrytykowała "Top Model". Michał Piróg odpowiada: "Jest w błędzie" WIDEO

Dorota Wróblewska skrytykowała "Top Model". Michał Piróg odpowiada: "Jest w błędzie" WIDEO

Uczestnicy "Top Model" muszą mierzyć się z niezwykłymi zadaniami. Ostatnio musieli pozować nago. Dla niektórych z uczestników był to problem, by stanąć przed fotografem bez ubrania. W końcu jednak przełamali się i powstały piękne zdjęcia. Nie spodobały się one jednak producentce pokazów mody, Dorocie Wróblewskiej, która skomentowała sesję na swoim profilu na Facebooku. Uznała ona, że było to niedopuszczalne zadanie. Przekonywała, że nigdy w magazynach nie widziała tego typu sesji, więc nie rozumie, dlaczego modele dostają takie zadania. W rozmowie z Party.pl Michał Piróg odpowiedział na tę krytykę:

Nie musimy się godzić na wszystko w żadnej pracy. Program hipotetycznie zakłada różne ekstremalne wyzwania, które mogą spotkać w przyszłości modeli. Ja nie mówię, że każdy z nich będzie w takiej, a nie innej sytuacji pozował, ale uważam, że każdy, kto mówi, że jest to nierealne jest w błędzie.

Michał Piróg o faworycie w "Top Model"

A czy choreograf ma już swojego faworyta w show? Okazuje się, że tej edycji nie wygra osoba, której kibicuje Michał Piróg:

Do tej pory mieliśmy cztery edycje programu i w każdej edycji wygrała osoba, która była moją faworytką. To będzie pierwsza edycja, w której nie wygra mój faworyt.

Domyślacie się, o kogo chodzi? Zobaczcie nasze wideo!

 

Marta Sędzicka na prezentacji kolekcji Levi's SS2015
Filip Okopny
Newsy
Marta z Top Model idzie jak burza. Nawiązała współpracę z dużą marką
Marta z Top Model idzie jak burza. Nawiązała współpracę z dużą marką

Ambitna modelka złapała kolejne zlecenie

Renata Kurczab podbiła arabskie modowe magazyny
Facebook
Newsy
Największa wygrana Top Model 3? Renata Kurczab w ARABSKIM magazynie
Największa wygrana Top Model 3? Renata Kurczab w ARABSKIM magazynie

Cała sesja dla "Harper's Bazaar". Udana?

Dorota Wróblewska krytykuje program "Top Model"
ONS
TV-Show
Dorota Wróblewska ostro o Top Model: „Poniżające i obrzydliwe. Stanowczo mówię NIE”
Dorota Wróblewska ostro o Top Model: „Poniżające i obrzydliwe. Stanowczo mówię NIE”

Dorota Wróblewska ostro wypowiada się o programie "Top Model" . Producentka pokazów już nieraz komentowała zachowanie gwiazd i ich stylizacje. Na swoim profilu na Facebooku chwali, ale i krytykuje osoby z show-biznesu. Ostatnio na tapetę wzięła show TVN i niestety pojawiło się z jej strony kilka gorzkich słów. Dorota Wróblewska po obejrzeniu ostatniego odcinka "Top Model" przyznała, że to co zobaczyła jest "poniżające i obrzydliwe" . Nie widziałam takiej sesji w żadnym magazynie. Nie mam pojęcia jaki jest cel tego programu, ale tego typu akcje są poniżające i obrzydliwe.Po co i w jakim celu? Ja rozumiem, że ważna jest oglądalność, ale są granice przyzwoitości. Program powinien przedstawiać zadania, które modelki wykonują w pracy. Dla mnie lęk, jak i ból jest zjawiskiem negatywnym i pozostawia traumatyczne przeżycia. Ktoś może napisać, że bohaterki programu same się na to zgadzają. To prawda. Większość młodych dziewczyn ma nadzieję, że odniesie sukces w modelingu. Jednak czy taka jest droga? Stanowczo mówię NIE! Pod dosadnym komentarzem, Dorota Wróblewska wstawiła fragment ostatniego odcinka "Top Model" w którym uczestnicy musieli zdecydować, czy chcą pozować nago, czy z robakami, wężami lub pająkami. Przypominamy, że po tym zadaniu z show odpadła Jagoda Judzińska . To nie pierwszy program, który nie przypadł do gustu Dorocie Wróblewskiej. Ostatnio skrytykowała show prowadzone przez Agnieszkę Jastrzębską. Zobacz: Dorota Wróblewska w szoku po pierwszym odcinku "Kto poślubi mojego syna?". Tak ostro jeszcze nie było! (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Nie widziałam takiej sesji w żadnym...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner