Treningi do "Tańca z Gwiazdami" dają mocno w kość wszystkim uczestnikom. Przekonała się o tym m.in. Honey. Gwiazda ostatnio napisała na swoim blogu, że nie raz miała ochotę uciec z sali prób z płaczem. Kiedy byliśmy z kamerą podczas ćwiczeń, artystka dawała z siebie wszystko. Przypomnijmy: Byliśmy na próbie Honey. Tak dzisiaj zatańczy w "TzG"

Reklama

Na treningu odwiedziliśmy również Marceliną Zawadzką oraz Rafała Maseraka. Para w drugim odcinku show zaprezentuję cha-chę. Postanowiliśmy sprawdzić, jak gwiazda dogaduje się ze swoim partnerem oraz co tancerz myśli o postępach Miss Polonia. Maserak bez litości wytknął wszystkie wady pięknej Marceliny:

Dla Marceliny to jest coś nowego, ja kiedyś to powiedziałem, że Marcelina jest jak noworodek, że w tańcu po raz pierwszy ma do czynienia, więc wszystkiego musi się od początku nauczyć - nauczyć się chodzić, nauczyć słuchać muzyki, to jest dla niej trudne. Nie ukrywam, z doświadczenia, nie miałem takiej osoby, która nie miała do czynienia z tańcem, aktorki w szkole aktorskiej zawsze miały ten przedmiot. Pierwszy raz mam osobę, którą muszę od początku nauczyć wszystkiego, więc fajne, bo widzę, że robi postępy, i gdzieś tam z dnia na dzień jest coraz lepiej. - mówi tancerz

Rafałowi najbardziej zależy na tym, żeby Zawadzka odkryła swoją kobiecość i pokazała widzom, to co ma najlepsze. Ma z tym czasem spory problem:

Ona się boi otworzyć w tym tańcu i pokazać ze strony kobiecej. Chce wykonać ten taniec, a tu chodzi bardziej, żeby ona widza przeniosła w bardziej charyzmatyczny taniec, bardziej w uczucia, feeling. Oto mi chodzi, a ona myśli o plecach. Myślę, żeby ona atutami zachwycała, piersiami, pupą. Wydaje się wszystkim, że Marcelina jest Miss Polonia i że ona czuje się naprawdę bosko, bo jest Miss Polonia. Ale ile lat temu była Miss Polonią? To było dwa, trzy lata temu i się dużo zmieniło od tamtego czasu - przekonuje

Marcelina z kolei przyznała, że dzięki morderczym treningom schudła już trzy kilo. Czuje się jednak opuchnięta:

Zobacz także

Schudłam ze 3 kilo, trochę wody straciłam, jestem opuchnięta - mówi nam gwiazda

Kibicujecie tej parze?

Zobacz: Zawadzka i Maserak mają romans? Zdradził ich inny uczestnik "Tańca z Gwiazdami"

Reklama

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Reklama
Reklama
Reklama