Kuba Wojewódzki skomentował niezbyt udany występ Moniki Lewczuk w jego programie. Młoda piosenkarka pojawiła się w pierwszym odcinku show Kuby. Niestety, Monika nie poradziła sobie najlepiej z pytaniami zadawanymi przez Kubę, przez co zalała ją fala hejtu po odcinku. Teraz dziennikarz odniósł się do ostrej reakcji internautów po pierwszym odcinku programu. Co powiedział o Monice Lewczuk? Stanął w jej obronie?

Reklama

Kuba Wojewódzki zakpił z Moniki Lewczuk

Rozmowa Kuby Wojewódzkiego z Moniką Lewczuk wywołała ogromne emocje. Wizytę piosenkarki w programie Kuby skomentowała nawet Karolina Korwin-Piotrowska, która ostro skrytykowała młodą gwiazdę. Dziennikarka wytknęła jej, że nie potrafiła się poprawnie wypowiedzieć w programie Wojewódzkiego.

Ojejej, jacy wszyscy dzisiaj oburzeni, że on taki niedobry a ona taka bezdennie głupia. jakie to smutne. tak, idzie do programu KW i myśli bidna, że ja o muzykę zapytają. bo przecież jest wielką gwiazdą, prawda? co prawda połowa Polski się w ogóle o niej dzieki temu "złemu" programowi dowiedziała i wielka gwiazda, zupełnie przy okazji pokazała, że zdania jednego, prostego w języku ojczystym ułożyć nie umie, ale co tam. co nie dokombinuje to dowygląda a fejm na Pudelku i tak jest. KW to nie moja bajka. ale udawanie teraz oburzenia...- napisała wówczas Karolina Korwin-Piotrowska.

Zamieszanie wokół Moniki Lewczuk postanowił skomentować również sam Kuba Wojewódzki. Rozpoczynając drugi odcinek swojego programu dziennikarz zabrał głos w sprawie wizyty piosenkarki. Kuba bronił Moniki? Nic bardziej mylnego!

Na początku mały remanent, właściwie podsumowanie pierwszego odcinka- zaczął Kuba Wojewódzki. Gorący temat, właściwie do dziś, przez cały tydzień- Monika Lewczuk. Każdemu z nas zdarza się codziennie p...rzyć głupoty, pięć minut, dziesięć, pół godziny, godzinę. Mądrość polega na tym, żeby nie przekraczać tego limitu. Pozdrawiamy cię Moniko, trzymamy kciuki. Mam nadzieję, że twoja kariera jeszcze się odbuduje... - powiedział Kuba Wojewódzki.

Jesteście zaskoczeni wypowiedzią Kuby Wojewódzkiego? Myślicie, że Monika Lewczuk odpowie dziennikarzowi?

Zobacz także

Zobacz także: Sposoby na poradzenie sobie z niską samooceną

Kuba Wojewódzki żartuje z Moniki Lewczuk.

East News
Reklama

Dziennikarz zakupił z piosenkarki.

AFTERPARTY EXCLUSIVE
Reklama
Reklama
Reklama