Ostry hejt internautów na Monikę Lewczuk! A to wszystko za sprawą jej występu w programie Kuby Wojewódzkiego. Młoda wokalistka nie poradziła sobie najlepiej z pytaniami dziennikarza, który wyraźnie z niej kpił. Całą sytuację skomentowała Karolina Korwin Piotrowska, która nie zostawia suchej nitki na artystce.

Reklama

Karolina Korwin Piotrowska ostro o Monice Lewczuk

Monika Lewczuk już na samym początku rozmowy z Kubą zaznaczyła, że nie ma tremy przed takimi występami, a czuje tylko ekscytację. Wojewódzki szybko wyprowadził ją z błędu, pytając czy jest ważne to, o czym śpiewa na swojej płycie. Lewczuk trochę się zapętliła w odpowiedzi:

Według mnie jest ważne. Z mojej perspektywy te teksty faktycznie były o czymś, bo każdy z nich jest bardzo przemyślany, w mojej głowie układała się jakaś wizja, o czym chciałabym, żeby ten tekst był. Natomiast zależało mi na tym, żeby stworzyć je w sposób przystępny, żeby z jednej strony zwrotki nawiązywały do tego, o czym jest ta piosenka. To znaczy wydawało mi się... wydaje mi się... - mówiła.

Kuba jej przerwał:

Cokolwiek teraz mówisz, ja już w ogóle nie wiem, o czym ty gadasz - przerwał jej showman.

Jednak to nie wszystko. Seria pytań Wojewódzkiego zestresowała Lewczuk:

Zobacz także

Kuba: Jesteś na takim etapie, że mogłabyś do swojego chłopaka powiedzieć: zwiąż mnie?

Monika: A czego dotyczy to pytanie?

Kuba: Chłopaka. A jak myślisz, pingwiny mają kolana?

Zobacz także na viva.pl: Kuba Wojewódzki po raz kolejny drwi z programu „Idol”. Zobaczcie, co powiedział o jednym z jurorów

Kiedy Monika zaprotestowała i zaczęła domagać się pytań o płytę, Wojewódzki powiedział:

Może zadać ci jakieś pytanie, na które jesteś przygotowana? Albo nie będę pytał, ty po prostu odpowiedz.

Występ Moniki wzbudził sporo emocji wśród internautów. Głos w sprawie zabrała również Korwin Piotrowska, która na Facebooku napisała:

Ojejej, jacy wszyscy dzisiaj oburzeni, że on taki niedobry a ona taka bezdennie głupia. jakie to smutne. tak, idzie do programu KW i myśli bidna, że ja o muzykę zapytają. bo przecież jest wielką gwiazdą, prawda? co prawda połowa Polski się w ogóle o niej dzieki temu "złemu" programowi dowiedziała i wielka gwiazda, zupełnie przy okazji pokazała, że zdania jednego, prostego w języku ojczystym ułożyć nie umie, ale co tam. co nie dokombinuje to dowygląda a fejm na Pudelku i tak jest. KW to nie moja bajka. ale udawanie teraz oburzenia… - napisała dziennikarka na Facebooku.

Kim jest Monika Lewczuk?

Monika Lewczuk to polska piosenkarka, autorka tekstów. Ma 29 lat. W 2009 roku zdobyła tytuły: Miss Mazowsza, I Wicemiss Polski oraz I Wicemiss Globe International. Dwa lata później wygrała międzynarodowy konkurs piękności Miss Supranational. W 2015 roku ukazał się jej debiutancki singiel „Tam tam”. Piosenka otrzymała tytuł złotej płyty. W 2016 roku wydała swój pierwszy album #1. Obecnie wielkim radiowym hitem jest jej piosenka „Libre”, którą nagrała z Alvaro Soler).

Czy Monika rzeczywiście wypadła tak słabo?

Zobacz także: Korwin OSTRO komentuje zmiany w "Pitbullu": Zamiast rasowego Pitbulla będzie szczerbaty jamnik!

Monika Lewczuk u Kuby Wojewódzkiego.

Karolina Korwin Piotrowska nie zostawiła suchej nitki na Monice Lewczuk.

Monika Lewczuk wypadła słabo u Kuby?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama