Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Antek Królikowski jest agentem w show Agent-Gwiazdy
Facebook Agent-Gwiazdy
TV-Show

To Antek Królikowski jest Agentem? Fani show mają swoją teorię!

TVN ściągnął pomysł z zagranicznej edycji?

Już 17 maja wielki finał show "Agent-Gwiazdy". W finale zmierzą się ze sobą - Antek Królikowski, Macademian Girl i Hubert Urbański. Kto okaże się agentem? Czy pozostali uczestnicy dobrze wytypują agenta? Okaże się już we wtorek, ale fani show mają kilka teorii na temat tożsamości agenta. Najwięcej z nich stawia na... Antka Królikowskiego! Dlaczego?

 

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

Antek Królikowski jest agentem?

Antek Królikowski odpadł z programu już w pierwszym odcinku, ale w kolejnym został przywrócony do show. Sylwia Szostak podczas jednej z konkurencji uwolniła go i Antek znów dostał szansę walki o główną nagrodę w programie. Jak się okazuje, podobny pomysł został wykorzystany w kilku zagranicznych edycjach m.in. holenderskiej. Uczestnik został przywrócony do programu trochę później niż Antek, ale w przeciwieństwie do polskiego aktora nie wykorzystał swojej szansy i nie doszedł do finału. Polska edycja z udziałem gwiazd jest w całości kopią holenderskiej edycji z 2013 roku (WIE IS DE MOL?), która również była realizowana w RPA. Te same konkurencje czy sposób przekazywania informacji o tym, kto odpada ( w edycjach z Marcinem Mellerem to były koperty z piórkami, a teraz mamy komputer, na którym pokazuje się czerwony albo zielony kolor). Okazuje się zresztą, że jedna z uczestniczek programu - Macademian Girl oglądała holenderską edycję, więc wiedziała czego się spodziewać. W jednym z wywiadów została spytana, jak przygotowywała się do programu. Co odpowiedziała? 

Miałam bardzo mało czasu na przygotowanie się do programu. Zdążyłam tylko obejrzeć kilka odcinków holenderskiej edycji, powiedziała Macademian Girl.

Jednak nie edycja holenderska najbardziej zainteresowała fanów programu, a australijska (THE MOLE), w której to osoba, która została przywrócona do programu, jak Antek Królikowski, okazała się agentem w show Agent-GwiazdyNa tej podstawie część fanów show uważa, że to właśnie Antek pełni rolę agenta. Czy tak jest naprawdę? Przekonamy się już we wtorek!

 

ZOBACZ: Mamy ZWIASTUN finału "Agenta"! Królikowski: "Żeby być w finale trzeba być ch***" WIDEO

 

Komentarze fanów show Agent:

Antek Królikowski jest agentem w show Agent Gwiazdy
Facebook

Antek Królikowski jest agentem w show Agent-Gwiazdy
Facebook

 

Macademian Girl o Antku:

Antek Królikowski jest agentem
YT

Holenderska edycja Agenta: 

Zdjęcia z holenderskiej edycji show Agent:

Holenderska edycja programu Agent
YT

Holenderska edycja programu Agent
YT

Edycja australijska:

Australijska edycja programu agent
YT

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Macademian Girl
TV-Show
Macademian Girl zdradziła się na blogu: "Strzegłam się agenta 24 godziny na dobę". Pisze o sobie samej?! Zobaczcie sami!
Macademian Girl zdradziła się na blogu: "Strzegłam się agenta 24 godziny na dobę". Pisze o sobie samej?! Zobaczcie sami!

Macademian Girl jest agentem? W programie została już tylko finałowa trójka, a w niej... agent! We wczorajszym odcinku z show pożegnała się Joanna Jabłczyńska, która przez wielu typowana była na agenta. A jednak, program po raz kolejny zaskoczył! Do ostatniego starcia dotarło już tylko troje uczestników: Antek Królikowski, Hubert Urbański oraz Macademian Girl. Czy to właśnie niepozorna blogerka jest tytułowym agentem? Po ostatnim odcinku na blogu Tamary pojawił się wpis z opisem ostatnich zmagań uczestników programu. Macademian Girl nie ukrywa, że bacznie obserwuje swoich kolegów z "Agenta". Według niej zarówno Hubert, jak i Antek sporo namieszali w programie, choć każdy z nich innymi metodami. Hubert w show „Agent – Gwiazdy” wielokrotnie działał na szkodę grupy i robił wszystko, żebyśmy nie zarobili pieniędzy, a czasem wręcz rezygnował z podejmowania wyzwań. W tej kwestii ma wiele wspólnego z Antkiem. Chociaż metody ich działania są zupełnie różne, efekt jest podobny. W życiu prywatnym obu z nich darzę  dużą sympatią i szacunkiem, ale w programie muszę mieć przytomny umysł i otwarte oczy! Nauczyłam się ufać swojej intuicji. W końcu gdzieś kończy się strategia uczestnika, a zaczyna działanie Agenta - napisała Tamara na swoim blogu. Macademian Girl zauważyła również, że Joanna Jabłczyńska, która odpadła z programu, również często utrudniała wykonywanie zadań. Aktorka nie poradziła sobie z testem, czego efektem było jej zakończenie przygody z programem. Tym razem najgorzej rozwiązała go Joasia, która odpadła tym samym z programu. Cóż, Asia spisywała się w grze świetnie, nic więc dziwnego, że o mały włos, a nie znalazłaby się w finale. Chociaż wielokrotnie mieszała szyki i ściągała na siebie podejrzenia, walczyła jak każdy z nas i tak samo ciężko pracowała nad powiększeniem wspólnej puli....

Macademian Girl uśmiech
Newsy
Kulisy "Agenta". Macademian Girl przegrała z Antkiem jednym punktem! Aktor zdradził szczegóły
Tamara wygrałaby program, gdyby...

Antek Królikowski zdradził kulisy "Agenta". Okazuje się, że Macademian Girl, która dotarła aż do finału programu, popełniła zaledwie jeden błąd więcej w ostatecznym teście niż Antek! Kinga Rusin, Hubert Urbański i Antek Królikowski pojawili się w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN i zdradzili, jak wyglądały kulisy show. Co powiedział największy wygrany programu Agent? Kto wysłał mu wiadomość z gratulacjami? Nie spodziewałem się, że wygram. Dlatego, że szanse, które mieliśmy z Tamarą to było 50 na 50. Wiedza, którą dysponowaliśmy, była taka sama. Tamara popełniła o jeden błąd więcej ode mnie w teście z tym, że ja miałem też lepszy czas. Więc, nawet gdybyśmy zremisowali, to ja bym wygrał. To już była kwestia przypadku - przyznał Antek Królikowski, do którego napisał sam Bartosz Arłukowicz.  Dzisiaj dostałem bardzo przyjemnego sms-a z nieznanego numeru. Okazało się, że napisał Bartosz Arłukowicz, zwycięzca poprzedniej edycji. Kinga Rusin z kolei przyznała w śniadaniowym programie, że do samego końca nie wiedziała kto jest Agentem . Jak wspomina pracę na planie show? Ja sobie nie chciałam psuć zabawy, jak się tak daleko jedzie, pięć tygodni spędza na planie , jakbym wszystko wiedziała to pozbawiłabym siebie przyjemności uczestniczenia w tej całej grze, która się tam rozrywała. Natomiast tak naprawdę ja sobie zdałam sprawę z tego jak bardzo uczestnicy weszli w swoje role i jak bardzo grali dopiero jak zobaczyłam zmontowany program i te wypowiedzi. I jak ja patrzyłam jak oni się zachowują, jak wypełniają zadania, co oni robią, no to miałam jakiś jeden obraz. Później dopiero jak zobaczyłam co oni mówią - Boże oni naprawdę grali. Jesteście zaskoczeni, że Agentem okazał się Hubert Urbański, a zwyciężył Antek Królikowski ?   Zobacz także: Macademian Girl zdradziła się na blogu: "Strzegłam...

Antek Królikowski odpadł z programu Agent
Newsy
Antek Królikowski szczerze o Agencie: "Trochę czuję doła"
Antek Królikowski szczerze o Agencie: "Trochę czuję doła"

Antek Królikowski skomentował swoją porażkę w programie "Agent Gwiazdy" . Aktor, który odpadł już w pierwszym odcinku show, odwiedził studio Dzień Dobry TVN i opowiedział o tym, czy żałuje że wziął udział w wyprawie do Afryki. Prowadzący DDTVN próbowali dowiedzieć się, czy Królikowski wie już, która gwiazda wcieliła się w rolę agenta. To jest tylko show telewizyjne. Ja unikam w życiu codziennym sportów ekstremalnych (...) Trochę czuję doła związanego z tym, że odpadłem. Ale też myślę, że tak miało być. Nie wiem, kto jest agentem, ale jak się dowiem, to bardzo chętnie sobie z nim porozmawiam po gwiazdorsku. Większości uczestników nie znałem wcześniej, polubiłem wszystkich. To są super ludzie, z którymi prawdopodobnie nigdy bym się nie poznał w innych okolicznościach niż w tych naszych afrykańskich. Cieszę się, że poznałem tych ludzi, że wziąłem udział w tym programie. Trochę mi nie poszło w pierwszym odcinku, no ale cóż... - powiedział Antek Królikowski. Aktor nie ukrywał, że na planie " Agenta " najbardziej zaprzyjaźnił się z kulturystą Tomaszem Oświecińskim i raperem Piotrem "Vienio" Więcławskim.   Niestety w DDTVN nie poruszono tematu ewentualnego powrotu Antka Królikowskiego do programu, co wydaje się bardzo prawdopodobne po obejrzeniu zapowiedzi drugiego odcinka "Agenta"- w zwiastunie oprócz pozostałej trzynastki gwiazd pojawił się właśnie Królikowski.   Czy Antek wróci? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek, w kolejnym odcinku programu "Agent Gwiazdy"   Zobacz także: Macademian Girl pokazała zwiastun "Agenta-Gwiazdy". Podziękowała też Maćkowi Sieradzkiemu. Za co?   Antek Królikowski odpadł z programu Agent. Jak skomentował swoją porażkę?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner