Antek Królikowski odpadł z programu Agent
Newsy

Antek Królikowski szczerze o Agencie: "Trochę czuję doła"

Antek Królikowski szczerze o Agencie: "Trochę czuję doła"

Antek Królikowski skomentował swoją porażkę w programie "Agent Gwiazdy". Aktor, który odpadł już w pierwszym odcinku show, odwiedził studio Dzień Dobry TVN i opowiedział o tym, czy żałuje że wziął udział w wyprawie do Afryki. Prowadzący DDTVN próbowali dowiedzieć się, czy Królikowski wie już, która gwiazda wcieliła się w rolę agenta.

To jest tylko show telewizyjne. Ja unikam w życiu codziennym sportów ekstremalnych (...) Trochę czuję doła związanego z tym, że odpadłem. Ale też myślę, że tak miało być. Nie wiem, kto jest agentem, ale jak się dowiem, to bardzo chętnie sobie z nim porozmawiam po gwiazdorsku. Większości uczestników nie znałem wcześniej, polubiłem wszystkich. To są super ludzie, z którymi prawdopodobnie nigdy bym się nie poznał w innych okolicznościach niż w tych naszych afrykańskich. Cieszę się, że poznałem tych ludzi, że wziąłem udział w tym programie. Trochę mi nie poszło w pierwszym odcinku, no ale cóż... - powiedział Antek Królikowski.


Aktor nie ukrywał, że na planie "Agenta" najbardziej zaprzyjaźnił się z kulturystą Tomaszem Oświecińskim i raperem Piotrem "Vienio" Więcławskim.

 

Niestety w DDTVN nie poruszono tematu ewentualnego powrotu Antka Królikowskiego do programu, co wydaje się bardzo prawdopodobne po obejrzeniu zapowiedzi drugiego odcinka "Agenta"- w zwiastunie oprócz pozostałej trzynastki gwiazd pojawił się właśnie Królikowski.

 

Czy Antek wróci? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek, w kolejnym odcinku programu "Agent Gwiazdy"

 

Zobacz także: Macademian Girl pokazała zwiastun "Agenta-Gwiazdy". Podziękowała też Maćkowi Sieradzkiemu. Za co?

 

Antek Królikowski odpadł z programu Agent.

Jak skomentował swoją porażkę?

 

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
WBF
Fleszstyle
Dziewczyna Antka Królikowskiego ma nogi jak Anja Rubik! Znów schudła? ZDJĘCIA
Dziewczyna Antka Królikowskiego ma nogi jak Anja Rubik! Znów schudła? ZDJĘCIA
Olga Kwiecińska przy garnku
TV-Show
Polsat rusza z nowym programem! Pierwszym gościem Paweł Królikowski. O czym będzie? ZDJĘCIA
Polsat rusza z nowym programem! Pierwszym gościem Paweł Królikowski. O czym będzie? ZDJĘCIA
Antek Królikowski jest agentem w show Agent-Gwiazdy
Facebook Agent-Gwiazdy
TV-Show
To Antek Królikowski jest Agentem? Fani show mają swoją teorię!
TVN ściągnął pomysł z zagranicznej edycji?

Już 17 maja wielki finał show "Agent-Gwiazdy". W finale zmierzą się ze sobą - Antek Królikowski, Macademian Girl i Hubert Urbański. Kto okaże się agentem? Czy pozostali uczestnicy dobrze wytypują agenta? Okaże się już we wtorek, ale fani show mają kilka teorii na temat tożsamości agenta. Najwięcej z nich stawia na... Antka Królikowskiego! Dlaczego?   Antek Królikowski jest agentem? Antek Królikowski odpadł z programu już w pierwszym odcinku, ale w kolejnym został przywrócony do show. Sylwia Szostak podczas jednej z konkurencji uwolniła go i Antek znów dostał szansę walki o główną nagrodę w programie. Jak się okazuje, podobny pomysł został wykorzystany w kilku zagranicznych edycjach m.in. holenderskiej. Uczestnik został przywrócony do programu trochę później niż Antek, ale w przeciwieństwie do polskiego aktora nie wykorzystał swojej szansy i nie doszedł do finału. Polska edycja z udziałem gwiazd jest w całości kopią holenderskiej edycji z 2013 roku (WIE IS DE MOL?), która również była realizowana w RPA. Te same konkurencje czy sposób przekazywania informacji o tym, kto odpada ( w edycjach z Marcinem Mellerem to były koperty z piórkami, a teraz mamy komputer, na którym pokazuje się czerwony albo zielony kolor). Okazuje się zresztą, że jedna z uczestniczek programu - Macademian Girl oglądała holenderską edycję, więc wiedziała czego się spodziewać. W jednym z wywiadów została spytana, jak przygotowywała się do programu. Co odpowiedziała?  Miałam bardzo mało czasu na przygotowanie się do programu. Zdążyłam tylko obejrzeć kilka odcinków holenderskiej edycji, powiedziała  Macademian Girl. Jednak nie edycja holenderska najbardziej zainteresowała fanów programu, a australijska ( THE MOLE), w której to osoba, która została przywrócona do programu, jak Antek Królikowski, okazała się agentem w show Agent-Gwiazdy !  Na tej podstawie...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner