Mateusz Gessler w granatowym sweterku przyprawia sobie rogi z papryki
1/5
Mateusz Gessler w granatowym sweterku przyprawia sobie rogi z papryki

Gessler to od dawna jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Dotąd prym wiodła Magda, jednak w ostatnich tygodniach dołączył do niej Mateusz Gessler, czyli jej... No właśnie! Co wiecie o przystojnym jurorze "Masterchefa Juniora". Na przykład to, że z wykształcenia jest architektem krajobrazu?! Podobno juror  wybrał taki kierunek studiów, ponieważ chciał uciec od gastronomii. W jego rodzinie wszyscy są mocno związani z kuchnią i przekazują tę tradycją z pokolenia na pokolenie. Jak widać, nie udało mu się. Na szczęście! 

Dzisiaj Mateusz Gessler prowadzi jedną z najmodniejszych restuaracji w stolicy - Warszawa Wschodnia. Czego jeszcze nie wiedziałeś o znanym restauratorze?

 

Zobacz: Mateusz Gessler wygrał z Magdą Gessler! Sprawdźcie, w czym ją pokonał!​

2/5
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Mateusz Gessler bardzo przyjaźni się z Olivierem Janiakiem. Dziennikarz ma nawet w restauracji Gesslera swój stolik - z tabliczką ze swoim imieniem i nazwiskiem.

3/5
Mateusz Gessler na prezentacji wiosennej ramówki TVN
ONS

Wielką pasją Mateusza Gesslera zaraz po gotowaniu jest motoryzacja. Właściciel Warszwy Wschodniej uwielbia jeździć motocyklem!

4/5
East News

Motoryzacja i gotowanie to jednak nie jedyne pasje Mateusza Gesslera. Jeszcze jedna to tatuaże! Nie dość, że sam ma kilka, to odważył się też, by robić je innym. Czy są to głównie motywy związane z jedzeniem? Wcale nie!

5/5
Mateusz Gessler w Hell's Kitchen

Mateusz Gessler wychowywał się w Paryżu, gdzie wyjechała z matką mając 1,5 roku. W Polsce został przez przypadek - po prostu się zakochał! A... i nie jest synem Magdy :) Znana restauratorka jest ciotką Mateusza.

Więcej na temat Mateusz Gessler