Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Kiedy zobaczymy Rolnik szuka żony 3 w telewizji? Zdradza Marta Manowska!

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Marta Manowska zdradziła, że za dwa dni ruszają nagrania do trzeciego sezonu "Rolnik szuka żony". Czy to oznacza, że już wiosną zobaczymy program w telewizji? Niestety, program jest rozłożony w czasie i dostosowany do pór roku. Na razie zostaną nagrani nowi kandydaci, którzy chcą wziąć udział w programie i to spośród nich zostanie wyłonionych kilku rolników i rolniczek, których losy będziemy śledzić jesienią w "Rolnik szuka żony". Następny etap to listy od potencjalnych kandydatek na żonę, ten będzie nagrywany na wiosnę.

Już za 2 dni zaczynamy pierwsze zdjęcia do nowej - 3;) - serii programu "Rolnik szuka żony" a ja do 10 marca i dalej nie mam ani jednego dnia wolnego, z czego bardzo się cieszę. I za niedługo będę miała dla Was myślę dużą niespodziankę - napisała Manowska na swoim Facebooku.

To, że Marta Manowska będzie zajęta jest spowodowane prawdopodobnie nowym programem, który gospodyni "Rolnik szuka żony" dostała w Telewizji Polskiej. Podobnego zdania jest Adam Kraśko.

Martuś ta niespodzianka to moim zdaniem albo nowa podróż albo nowy program.Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za Ciebie - odpisał Kraśko na Facebooku Manowskiej.

Manowska wróciła niedawno z egzotycznych podróży, które opisywała na blogu. Czyżby właśnie z tym był związany jej nowy program? A może chodzi o serwis randkowy, który Marta Manowska planuje założyć?  Dowiemy się pewnie niebawem.

 

Zobacz także: Marta Manowska przed 3. sezonem Rolnik szuka żony: „Program potrafi wywrócić świat do góry nogami". Piękna sesja zdjęciowa prowadzącej.

 

Marta Manowska z uczestnikami drugiej edycji Rolnik szuka żony. I aż 5 par jest po programie razem.

Marta Manowska w zółtej sukience i uczestnicy Rolnik szuka żony 2 w garniturach
Facebook

 

Marta Manowska z uczestnikami pierwszej edycji Rolnik szuka żony.

Marta Manowska ze Zbyszkiem, Stanisławem i Grzegorzem na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Facebook

 

Czy Marta Manowska w tym roku również dostanie Telekamerę za Rolnik szuka żony jak w zeszłym roku?

Marta Manowska w czarnej sukni
ONS

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39