Finał "Tańca z Gwiazdami" coraz bliżej! Ostatnio odcinek tanecznego show Polsatu zostanie wyemitowany w najbliższy piątek, tj. 12 maja o godzinie 20:05. Zmierzą się w nim dwie pary: Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino oraz Natalia Szroeder i Jan Klimet. Czytelnicy portalu Party.pl typują, że to Iwona Cichosz sięgnie po zwycięstwo w programie. W naszym plebiscycie uzyskała aż 66% głosów.

Reklama

Miss Świata Głuchych 2016 urzekła widzów nie tylko wielkim talentem do tańca, wdziękiem i urodą, ale również ogromną determinacją. Według wielu, to właśnie ona jest murowaną kandydatką do wygranej! Iwona Cichosz starannie przygotowuje się do finału i... zamieszcza w sieci wzruszający wpis.

Zobacz też: W czym Stefano Terrazino jest lepszy od narzeczonego Iwony Cichosz? "Trulsowi jest jeszcze daleko do..."

Iwona Cichosz wygra Kryształową kulę?

Iwona Cichosz ciężko pracuje na sali przed finałowymi tańcami, lecz nie traci pokory. Nie ukrywa również, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" był dla niej wielką przygodą, z której stara się czerpać do końca.

To już jutro finał. Razem z @stefanoterrazzino, @natalia_szroeder i @jankliment zatańczymy po raz ostatni na parkiecie. Nie mogę uwierzyć jak ten czas szybko zleciał. Pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy miałam pierwszy trening ze Stefem. A dziś będę cieszyć się z każdej minuty ostatnich treningów i prób - napisała Iwona Cichosz na swoim Instagramie.

Będziecie trzymać kciuki za Iwonę Cichosz?

Polecamy: Polskie tańce ludowe: od mazurka do krakowiaka

Iwona Cichosz ma spore szanse na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami".

Instagram/Iwona Cichosz

Iwona Cichosz zaskoczyła w "Tańcu z gwiazdami".

East News

Reklama

Jeśli wygra, będzie pierwszą głuchoniemą zwyciężczynią tanecznego show.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama